baner programy TV do artykułu baner programy TV do artykułu
KronikiProgramy TV, czyli ruszamy z nowym działem!
Programy TV, czyli ruszamy z nowym działem!
Autor: Krzysztof Jaśniok
Data dodania: 24.11.2020

Jest nowa szata graficzna Biblioteki PZPN, będą w niej także nowe działy. Dla miłośników komentarzy, analiz, ale także świetnych reportaży pokazujących kulisy futbolu uruchamiamy właśnie nową zakładkę Programy TV. Będzie tu można znaleźć zarówno archiwalne materiały największych polskich stacji telewizyjnych, jak również filmy, reportaże i programy z kanału Łączy Nas Piłka.

Od teraz będzie to dużo prostsze, bo nie trzeba już gorączkowo przeglądać internetu w poszukiwaniu takich perełek. Kilometry filmowej taśmy, na której zarejestrowano wszystko to, czego nie widać podczas transmisji, od teraz będą dostępne w jednym miejscu, które dedykujemy wszystkim miłośnikom piłkarskich didaskaliów.

 

zapowiedź filmu kulisy Euro 2016 zapowiedź filmu kulisy Euro 2016

 

 

 

Na razie w zakładce znajdą się głównie materiały przygotowane przez kanał Łączy Nas Piłka, ale zasoby archiwum zamierzamy oczywiście systematycznie powiększać. Teraz już jednak zapraszamy do zapoznania się m.in. z filmami o kulisach eliminacji i turnieju finałowego Euro 2016 oraz kwalifikacji do mistrzostw Europy 2020, wywiadami z uczestnikami najważniejszych turniejów z udziałem naszej reprezentacji, a także z reportażami z udziałem największych współczesnych gwiazd polskiej piłki, m.in. Roberta Lewandowskiego, Wojciecha Szczęsnego i Grzegorza Krychowiaka. Można również zobaczyć uroczystą galę, jaka odbyła się 6 grudnia 2019 roku z okazji 100-lecia PZPN. Wzięło w niej udział wielu znamienitych gości. To wspaniała okazja, by przypomnieć sobie wielkie sukcesy polskiego futbolu i zobaczyć po latach tych piłkarzy i trenerów, którzy się do nich przyczynili.  

NIEKOCHANINIEKOCHANI

W zakładce Programy TV można znaleźć także trzyczęściowy serial Niekochani” o kulisach pracy reprezentacji prowadzonej przez Jerzego Brzęczka. Odprawy, treningi, mecze w Lidze Narodów i eliminacjach Euro 2020. Jednym słowem: kadra za zamkniętymi drzwiami, które na potrzeby kanału Łączy nas Piłka zostały szeroko uchylone.  

 

 

PIŁKA JEST PIĘKNA PAJOR U-17 MME 2013 ZŁOTY MEDALPIŁKA JEST PIĘKNA PAJOR U-17 MME 2013 ZŁOTY MEDAL

I najważniejsze: żeby to wszystko obejrzeć, nie trzeba płacić abonamentu, nie trzeba nawet mieć telewizora, a już tym bardziej pilota 😉. Wystarczy kliknąć. Życzymy dobrego odbioru.

► ZOBACZ DZIAŁ PROGRAMY TV