Zza kulis

– Nie chciałbym, byście traktowali mnie jako osobę, która daje wam gotowe rozwiązania. Ale jeżeli z moich wykładów włożycie w swoją pracę nawet 10%, to już będzie to dużo – mówił do grupy polskich trenerów Alberto Zaccheroni, w przeszłości szkoleniowiec Juventusu Turyn, AC Milanu, Interu Mediolan, Lazio Rzym i reprezentacji Japonii. 64-letni Włoch w poniedziałek na zaproszenie wiceprezesa ds. szkolenia Marka Koźmińskiego poprowadził zajęcia teoretyczne i praktyczne dla uczestników kursu UEFA PRO w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej.

Zza kulis

Trener reprezentacji Polski U-15 i U-17 opowiedział nam o rozwoju młodych zawodników, selekcji w ich roczniku, wielkich pozytywach, jakie niosą za sobą Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, a także Akademia Młodych Orłów i Letnia Akademia Młodych Orłów oraz zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach Europy UEFA EURO U21.

Zza kulis

Już po raz trzynasty w Łowiczu odbył się charytatywny turniej „Gwiazdy na Gwiazdkę”, współorganizowany przez Macieja Rybusa. Tym razem dochód z imprezy został przekazany Ani Nezdropie, zmagającej się z bardzo rzadką chorobą. W łowickiej hali pojawili się między innymi Michał Żewłakow, Piotr Grzelczak czy Mateusz Cetnarski. Także my byliśmy tam z naszą kamerą!

Zza kulis

Grzegorz Krychowiak wraz ze swoją narzeczoną Celią Jaunat odwiedzili jedną z rodzin w potrzebie, do których dotarła SZLACHETNA PACZKA. Pani Aleksandra z panem Tomasz wychowują dwójkę dzieci. Jedno z nich – Ewelina – zmaga się z niepełnosprawnością, od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki. Sprawdź jaką radość dziewczynce sprawił reprezentant Polski.

Zza kulis

Zobaczcie, jak w minionym tygodniu grała piłkarska Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywali podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka” aż po Lotto Ekstraklasę! Sprawdźcie, w którym województwie zostało rozegranych najwięcej meczów!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży