Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja

– Rozegraliśmy bardzo słabe spotkanie. Pierwsze, które przychodzi mi na myśl, które można do tego porównać, to nasz mecz z Danią w Kopenhadze. Trudno znaleźć w naszym zespole kogokolwiek, kto zagrał na swoim poziomie, zaczynając ode mnie. Wiem, że grałem bardzo słabo – przyznał po spotkaniu z Senegalem Arkadiusz Milik.

Reprezentacja

– Jest mi bardzo przykro po dzisiejszym spotkaniu. Jeśli będziemy grali tak dalej, za wiele nie ugramy, ale trzeba być optymistą. Przecież nadal wszystko pozostaje w naszej gestii. Musimy po prostu wygrać dwa pozostałe grupowe spotkania, by nie musieć na nikogo się oglądać – zaznaczył po meczu z Senegalem prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.

Reprezentacja

– Takie bramki, jakie straciliśmy dzisiaj, nie zdarzają się na co dzień. Ten mecz nam się kompletnie nie ułożył. Niestety, to my schodzimy z boiska pokonani. Staraliśmy się w drugiej połowie, by odrobić straty, ugrać punkt, może nawet wygrać, ale niestety, nie udało się – powiedział po przegranym starciu z Senegalem obrońca reprezentacji Polski, Michał Pazdan.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży