Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Rewanż z Izraelem. „Chcemy ponownie zagrać na zero z tyłu”

15.11.2019

Tylko dwa mecze pozostały reprezentacji Polski do zakończenia kwalifikacji mistrzostw Europy. Nasza kadra narodowa już w ósmym meczu zapewniła sobie wyjazd na przyszłoroczny turniej, ale nadal pozostaje walka o pierwsze miejsce w grupie, co może dać szansę korzystnego rozstawienia podczas losowania pod koniec listopada. – Mamy awans, ale nadal pragniemy zwycięstw. Najbliższe mecze będą dla nas niezwykle ważne. Chcemy zakończyć eliminacje na pierwszym miejscu – zaznaczył selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

Krok po kroku Krystian Bielik wprowadzany jest do seniorskiej reprezentacji Polski. 21-letni zawodnik ma za sobą już dwa mecze w barwach narodowych i mogło być ich więcej, gdyby nie uraz, z którym się zmagał podczas październikowego zgrupowania. W meczach z Izraelem i Słowenią Bielik może otrzymać kolejną szansę od trenera. – Chcę umacniać pozycję w kadrze i jeśli otrzymam szansę występu, będę chciał odpłacić się za to solidną grą – powiedział przed meczem pomocnik biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Z jedenastoma punktami Izraelczycy zajmują przedostatnie miejsce w grupie G. Nasi najbliżsi rywale zanotowali dobry start w kwalifikacjach, ale w czerwcu doznali bolesnej porażki z biało-czerwonymi, która mocno skomplikowała szansę awansu na EURO 2020. – W Warszawie rozgrywaliśmy dobre spotkanie, ale do czasu. Popełniliśmy błędy, za które musieliśmy zapłacić. Pragniemy rewanżu i zrobimy wszystko, żeby trzy punkty zostały u nas – powiedział przed meczem kapitan Bibras Natcho.

Reprezentacja A

19 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz na PGE Narodowym w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Słowenia. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

16 listopada o godzinie 20:45 (21:45 czasu lokalnego w Jerozolimie) reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Izrael.  W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Nowy „kamerzysta i montażysta” do vlogów z kadry? Zobaczcie sami, który z piłkarzy – sam prywatnie mocno wkręcony w nagrywanie i montaż wideo – jest mocno zainteresowany, by przejąć od nas sprzęt i przy okazji najbliższego meczu z Izraelem… zdjąć z nas trochę obowiązków. Ponadto, jak zawsze: sporo szyderki, w której uczestniczyli m.in. Lewandowski, Szczęsny i Krychowiak, zbierający minuty Arek Reca i Krzysiek Piątek z pobudką dla Przemka Frankowskiego. Krótko mówiąc: przed Wami materiał „od kuchni” z pierwszych dni zgrupowania reprezentacji, kończącego udane eliminacje do UEFA EURO 2020. Odpalajcie!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności