Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Przedstawiciele 12 reprezentacji, które wezmą udział w rozpoczynających się w piątek mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 Polska 2017, przesłali organizatorom precyzyjne terminy otwartych sesji treningowych udostępnionych piłkarskim fanom. Każda z drużyn będzie podróżować po naszym kraju dedykowanym autokarem z oficjalnej floty turniejowej.

Federacja

W nagrodę za zwycięstwo w XVII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, dziewczynki z KKS Katowice i UKS Ząbkovii Ząbki oraz chłopcy z UKS Irzyk i SP 45 Wrocław mogli spełnić swoje marzenia. W miniony weekend nie tylko mieli szansę obejrzeć na żywo mecz Polska-Rumunia, ale także spotkali się z reprezentacją Polski oraz selekcjonerem Adamem Nawałką i sztabem szkoleniowym. Teraz na najlepszych zawodników rozgrywek czeka miejsce podczas Letniej Akademii Młodych Orłów.

Reprezentacja A

Z jednej strony trener, który do niemieckiej piłki wprowadzał nowe metody treningowe. Z drugiej – skandalista, którego lista wyskoków jest równie długa, co lista sukcesów. Gdyby nie jego kolejne wpadki, byłby zapewne w stanie osiągnąć dużo więcej. Christoph Daum, trener reprezentacji Rumunii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży