Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[WYWIAD] Djibril Diaw: Z grupy wyjdą Senegal i Polska

21.02.2018

Gdy jedyny obecnie senegalski piłkarz w naszej ekstraklasie, Elhadji Pape Djibril Diaw przyjeżdżał do Kielc, z Polaków kojarzył papieża Jana Pawła II, Zbigniewa Bońka, Roberta Lewandowskiego, Henryka Kasperczaka, wiedział o drugiej wojnie światowej i śniegu. Dziś o tematach związanych z Polską mógłby rozprawiać godzinami, a pytają go to najczęściej dziennikarze z Senegalu. Wiadomo, 19 czerwca w Moskwie w finałach MŚ 2018 „Lwy Terangi” prowadzone przez Aliou Cisse, byłego trenera Diawa z młodzieżówki, zmierzą się z biało-czerwonymi.

Reprezentacja A

Bayern Monachium w kapitalnym stylu rozgromił u siebie 5:0 turecki Besiktas i właściwie może myśleć już o ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Świetne zawody rozegrał Robert Lewandowski, który ustrzelił dublet i awansował w klasyfikacji strzelców wszechczasów. – Mamy komfort kilku bramek w zanadrzu. Chcemy postawić kropkę nad i. Zależy nam, żeby na wyjeździe pokazać się z bardzo dobrej strony – powiedział „Lewy” w pomeczowej rozmowie z Canal+Sport.

Reprezentacja A

Informujemy, że uruchomiono sprzedaż biletów na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Nigerią, który zostanie rozegrany 23 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Wrocław. W pierwszej fazie nabywania wejściówek wymagane jest posiadanie Karty Kibica. Od 27 lutego ruszy otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Bayern Monachium tytuł mistrza Niemiec właściwie ma już zapewniony, bo chyba nikt nie wierzy w to, że Bawarczycy zdołają roztrwonić tak ogromną przewagę w Bundeslidze. Teraz Bayern ostrzy zęby na zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jego kolejnym rywalem będzie turecki Besiktas, który podejmą na Allianz Arena. – Chcemy wygrać wszystko w tym sezonie. Nie będzie żadną sensacją, jeśli Bayern zwycięży w Champions League – powiedział Robert Lewandowski cytowany przez Kickera.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży