Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

Sześć goli w dwóch meczach – to dorobek Jakuba Świerczoka, który zanotował drugiego hat-tricka. Napastnik trzykrotnie trafiał do siatki Pogoni Szczecin, a jego Zagłębie Lubin zremisowało 3:3. Czyste konta zachowali nasi bramkarze. Wojciech Szczęsny nie dał się pokonać w hicie kolejki z Interem Mediolan, a Łukasza Fabiańskiego nie zaskoczyli rywale z West Bromwich Albion.

Reprezentacja A

Zapraszamy na cotygodniowe podsumowanie weekendowych występów reprezentantów Polski. Ich mecze, gole, asysty oraz sytuacje jak zwykle omawiać będą Łukasz Wiśniowski i Michał Zachodny. Program #PoLidze będzie można oglądać na żywo od godziny 17:00 na profilu facebookowym „Łączy Nas Piłka”. Zapraszamy!

Reprezentacja A

Juventus FC kontra Inter Mediolan – to najciekawiej zapowiadające się spotkanie weekendu, w którym może wystąpić reprezentant Polski. Czy Wojciech Szczęsny dostanie swoją szansę w starciu z „Nerazzurri”? Jeśli tak, ten mecz będziecie mogli zobaczyć w Eleven Sports 1. Sprawdźcie, gdzie oglądać spotkania z udziałem biało-czerwonych!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży