Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[RAPORT KADROWICZA] O kolejne punkty z „Wilkami”. Jan Bednarek podtrzyma passę?

17.01.2020

Ostatnie sześć meczów w Premier League to pasmo sukcesów Southampton FC. „Święci” z Janem Bednarkiem w składzie radzą sobie znakomicie – ograli znajdujące się na podium Leicester City, zwyciężyli Tottenham czy Chelsea. W następnej kolejce piłkarzy Ralpha Hasenhuttla ponownie czeka mecz z przeciwnikiem z górnej części tabeli. Czy w starciu z Wolverhampton Wanderers znowu sięgną po korzystny rezultat? Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja A

Najlepszy w swojej drużynie przeciwko Interowi, jeden z lepszych z Lazio Rzym, autor kluczowego podania z Sassuolo – Piotr Zieliński bierze na siebie ciężar odpowiedzialności za ofensywę Napoli. Pomocnik reprezentacji Polski wyrósł na centralną postać środka pola swojej drużyny, a nawet reżysera akcji groźnych dla przeciwników. Forma „Ziela” jest wprost odwrotnie proporcjonalna do dyspozycji „Azzurrich”.

Reprezentacja A

Dołujące na początku sezonu Monaco zaczęło regularnie punktować w Ligue 1. Zwyżkę formę zanotował także Kamil Glik. Kapitan zespołu z Księstwa otrzymuje coraz wyższe noty, stał się liderem defensywy, która popełnia dużo mniej błędów niż miało to miejsce w pierwszych kolejkach. Polak przestał być już krytykowany przez tamtejsze media, co samo świadczy o tym, że jego dyspozycja rośnie.

Aktualności

Dlaczego Krzysztof Piątek strzelając gola Izraelowi na wyjeździe wcale nie był w sytuacji, która zawsze kończy się bramką? Jak skomplikowane były strzały Arkadiusza Milika i Sebastiana Szymańskiego? Tłumaczymy, czym jest specjalny wyznacznik – gole oczekiwane – pomagający w analizie indywidualnej i zespołowej, który również zaczyna przebijać się do świadomości kibiców.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności