Reprezentacja A | mężczyźni

Reprezentacja A

[PIŁKA W TV] Robert Lewandowski trafi po raz trzynasty?

14.02.2020

Robert Lewandowski w dwunastu rozegranych przeciwko 1. FC Koeln spotkaniach trafił do siatki dwanaście razy. W niedzielę zmierzy się z ekipą z Kolonii po raz trzynasty i z pewnością ma apetyt na kolejne gole. Czy i tym razem pokona bramkarza „Kozłów”? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję tego i innych spotkań z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Wojciech Szczęsny przedłużył umowę z Juventusem FC. Nowy kontrakt reprezentanta Polski będzie obowiązywał do końca czerwca 2024 roku. W „Starej Damie” 29-letni bramkarz występuje od lipca 2017. Z Juve dwukrotnie został mistrzem Italii. Zdobył również Puchar i Superpuchar Włoch. „To bardzo zasłużone przedłużenie, ponieważ jest fantastycznym bramkarzem” – napisano na oficjalnej stronie klubu.

Reprezentacja A

Przed nami piłkarska niedziela z udziałem kadrowiczów. W hicie Bundesligi zobaczymy Roberta Lewandowskiego i jego Bayern Monachium, który zagra z RB Lipsk. Po zimowej przerwie na ligowe boiska powracają również piłkarze Legii Warszawa na czele z Arturem Jędrzejczykiem. Na Łazienkowską przyjedzie ŁKS Łódź. Przed szansą na kolejne gole w Serie A staną również Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński. Sprawdź, gdzie obejrzysz wszystkie mecze biało-czerwonych.

Aktualności

Z sześciu najskuteczniejszych Polaków w pierwszej części sezonu Ekstraklasy, w kraju zostało tylko dwóch: 36-letni Paweł Brożek oraz dekadę młodszy Piotr Parzyszek. Można oczywiście skupić się na kwestii drenowania ligi z wyróżniających się zawodników, lecz jest i druga strona medalu. Reputacja napastników „wyprodukowanych” na krajowym podwórku wciąż rośnie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności