Puchar Polski

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie „Wytypuj zwycięzców 1/16 Pucharu Polski”. Oddaliście ponad 1400 głosów! Niestety, nikomu nie udało się odgadnąć wszystkich 16. zwycięzców. Jak widać Puchar Polski lubi zaskakiwać. Największymi niespodziankami były przegrane Lech Poznań i Lechii Gdańsk. Prezentujemy listę pięciu szczęśliwców, którzy jako pierwsi wytypowali największą liczbę zwycięskich drużyn.

Puchar Polski

Z komentarzem Kuby Polkowskiego i Łukasza Wiśniowskiego, od Puław przez Szczecin i do każdego miejsca w którym rywalizowano o awans do 1/8 finału Pucharu Polski – zapraszamy do oglądania goli ze wszystkich meczów rozgrywek „Tysiąca Drużyn”, które miały miejsce w ostatnim tygodniu. To ponad dwadzieścia minut wielkich emocji!

Puchar Polski

Gdyby wśród kibiców oglądających czwartkowy mecz 1/16 Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce był Krzysztof Cugowski z Budką Suflera nie śpiewałby, że "po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokój...". Tuż przed godziną 21.00 nad Stadionem Ludowym rozszalała się bowiem nawałnica i sędzia Sebastian Jarzębak w 13. minucie dogrywki nakazał zawodnikom udać się do tunelu żeby przeczekać gradobicie. A gdy po 10 minutach piłkarze wrócili na podmokłą murawę zagrali... deszczową symfonię na trzy bramki i czerwoną kartkę. 

Puchar Polski

11 sierpnia w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano gospodarzy spotkań 1/8 finału Pucharu Polski. W tej fazie rywalizacji znalazły się trzy pary z tej samej klasy rozgrywkowej i to właśnie ich dotyczyło piątkowe losowanie. W pozostałych przypadkach w roli gospodarza występuje klub grający w niższej lidze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży