Totolotek Puchar Polski

Dzisiejszego wieczoru poznamy pierwszy zespół, który awansuje do finału Totolotek Pucharu Polski. Mająca za sobą dwa zwycięstwa w lidze Cracovia gościć będzie Legię Warszawa, która nie wygrała od trzech spotkań. – Patrzymy tylko na naszych zawodników, jak grają i jak się rozwijają. Liczymy się w lidze, mamy szansę na finał, więc będziemy walczyć dopóki się da – powiedział przed wtorkowym starciem z Legią szkoleniowiec Cracovii Michał Probierz.

Totolotek Puchar Polski

Cracovia to najmniej utytułowana drużyna spośród czterech półfinalistów Totolotek Pucharu Polski. Staje przed szansą, by pierwszy raz zagrać w finale tych rozgrywek. Do tej pory dwa razy dotarła do półfinału – w 1962 roku i 2007 roku. – Bardzo chcieliśmy awansować, ale rywal był bardziej doświadczony – wspomina półfinał sprzed 13 lat Łukasz Skrzyński, wówczas stoper krakowskiego zespołu. – Teraz Cracovia ma sporo atutów, bo gra u siebie, o awansie decyduje jeden mecz, a Legia może być świeżo po świętowaniu mistrzowskiego tytułu – dodaje.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności