Puchar Polski

Już tylko cztery zespoły liczą się w walce o trofeum Pucharu Polski. We wtorek awanse do półfinału zapewniły sobie drużyny Górnika Zabrze i Legii Warszawa. Dzień później do kolejnego etapu rozgrywek przeszła Arka Gdynia oraz Korona Kielce. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich bramek, które padły w rewanżowych meczach ćwierćfinałowych Pucharu Polski.

Puchar Polski

Arka drugi raz z rzędu zagra w półfinale Pucharu Polski. Zespół Leszka Ojrzyńskiego w ćwierćfinale wyeliminował Chrobrego Głogów. W Głogowie było 2:0 dla Arki, rewanż zakończył się remisem 1:1. Wynik drugiego meczu otworzył Filip Jazvić. – Super sprawa być częścią tej pięknej historii klubu. Arka broni pucharu, jest zdobywcą Superpucharu. Wiem, że obrona trofeum jest trudniejsza niż jego zdobycie – powiedział Chorwat w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Puchar Polski

Znamy już wszystkich uczestników półfinału rozgrywek o Puchar Polski. Po ostatnim meczu w Kielcach przeprowadzono losowanie par półfinałowych. W pierwszym spotkaniu czeka nas starcie Górnika Zabrze z Legią Warszawa, a drugim meczu o awans na PGE Narodowym walczyć będą Korona Kielce z Arką Gdynia. Zobaczmy więc jak te cztery drużyny awansowały do półfinału.

Puchar Polski

Po ostatnim spotkaniu ćwierćfinałowym Pucharu Polski przeprowadzono losowanie par półfinałowych. Górnik Zabrze zmierzy się z Legią Warszawa, a Korona Kielce o awans rywalizować będzie z Arką Gdynia. Gospodarzami pierwszych meczów będą drużyny Górnika oraz Korony. Spotkania zostaną rozegrane w terminach 28 i 29 marca, a rewanże 17 i 18 kwietnia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży