Puchar Polski

Są kwintesencją tego, co w amatorskiej piłce nożnej najfajniejsze. Tam, gdzie nie ma wielkich pieniędzy, pełnych stadionów i telewizyjnych kamer, jest u nich szczera pasja, dystans, szyderka, mnóstwo śmiechu, a jednocześnie silna wzajemna motywacja. Słowem: jest drużyna. – Aż chce się grać, z uśmiechem przyjeżdżać na treningi – mówią nam piłkarze Sokoła Marcinkowice, których odwiedziliśmy z kamerą „Łączy Nas Piłka” przy okazji finału regionalnego Pucharu Polski na szczeblu województwa dolnośląskiego. Zobaczcie grupę facetów, którzy pokazują, jak mieć radość z kopania piłki. I jak „na klatę” przyjmować porażki.

Puchar Polski

W czwartek, 10 maja 2018 roku, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się posiedzenie Komisji Dyscyplinarnej PZPN. Na spotkaniu podjęto szereg decyzji w związku z niewłaściwym zachowaniem kibiców klubów Arka Gdynia i Legia Warszawa podczas meczu finałowego Pucharu Polski, który został rozegrany 2 maja 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że 7 maja br. złożył do Prokuratury Rejonowej Warszawa – Praga Południe zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez nieustalonych sprawców w trakcie finałowego meczu o Puchar Polski Arka Gdynia – Legia Warszawa, który został rozegrany 2 maja na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Puchar Polski

Finał Pucharu Polski na PGE Narodowym już za nami. Trofeum zostało wywalczone przez Legię Warszawa, która pokonała Arkę Gdynia 2:1. Dla warszawskiego zespołu to już 19. zwycięstwo w tych rozgrywkach. Teraz zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie. Przygotowaliśmy dla was zestaw dziesięciu pytań, które dotyczą meczu finałowego.

Puchar Polski

– W przerwie meczu dowiedziałem się, że zostałem ojcem. Muszę sprawdzić, czy przypadkiem nie stało się to w momencie, gdy zdobyliśmy którąś z bramek. To dla mnie naprawdę wielki dzień, targają mną ogromne emocje. Triumf w Pucharze Polski dedykuję żonie i córce – powiedział po meczu finałowym Pucharu Polski asystent trenera Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

Puchar Polski

Kapitan Miroslav Radović poprowadził Legię Warszawa do zwycięstwa w finale Pucharu Polski z Arką Gdynia (2:1). – Wygrał zespół zdecydowanie lepszy. Szkoda tylko, że w końcówce daliśmy sobie strzelić gola, mimo że graliśmy w przewadze jednego zawodnika – powiedział „Rado” Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży