FORTUNA Puchar Polski

Trzy zespoły z najwyższego szczebla rozgrywkowego zagwarantowały sobie awans do półfinału Fortuna Pucharu Polski. Są to drużyny Piasta Gliwice, Cracovii oraz Rakowa Częstochowa. Udział zapewnił sobie także przedstawiciel Fortuna 1. ligi, czyli Arka Gdynia, która wysoko ograła Puszczę Niepołomice. Jak przebiegały spotkania ćwierćfinałowe? Sprawdź nasze podsumowania.

FORTUNA Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w czwartek, 4 marca 2021 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/2 finału Fortuna Pucharu Polski. Transmisję z ceremonii, której gościem będzie selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa, przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka. W losowaniu wezmą udział Arka Gdynia, Cracovia, Piast Gliwice i Raków Częstochowa.

FORTUNA Puchar Polski

Najpierw prowadzenie w ćwierćfinale Fortuna Pucharu Polski objął Piast Gliwice po trafieniu Jakuba Świerczoka, a potem rozpoczęła się pogoń Legii za doprowadzeniem do wyrównania. Warszawianom udało się strzelić gola na 1:1, ale ostatnie słowo należało do gliwiczan. Decydujące trafienie na wagę awansu do półfinału zaliczył Thiago Alves. Piast to ostatni półfinalista Fortuna Pucharu Polski. Awanse wcześniej przypieczętowały zespoły Arki Gdynia, Rakowa Częstochowa oraz Cracovii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności