Totolotek Puchar Polski

Mając na uwadze aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium Polski, Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że mecze 1/4 Totolotek Pucharu Polski między drużynami Stal Mielec – Lech Poznań (17 marca) i Miedź Legnica – Legia Warszawa (18 marca) zostają odwołane.

Totolotek Puchar Polski

Koniec przygody mistrzów Polski z Totolotek Pucharem Polski. Zespół Waldemara Fornalika odpadł z ubiegłorocznym zwycięzcą pucharu, gdańską Lechią. Biało-zielonych do półfinału poprowadził portugalski duet – Ze Gomes oraz Flavio Paixao, którzy zdobyli po bramce. Gdańszczanie prowadzili już 2:0, ale w końcówce gliwiczanie zabrali się za odrabianie strat. Nie starczyło im czasu na więcej niż gola honorowego.

Totolotek Puchar Polski

Jednym z wyróżniających się piłkarzy w ekipie Cracovii w meczu ćwierćfinałowym Totolotek Pucharu Polski był Michał Helik. Wprowadzał spokój w szeregi defensywne Pasów, był również bliski zdobycia bramki. – Jako drużyna pokazaliśmy charakter, wyszarpaliśmy to zwycięstwo – chwalił po spotkaniu swoich kolegów były defensor Ruchu Chorzów.

Totolotek Puchar Polski

W dość niecodziennych okolicznościach przyszło rywalizować piłkarzom GKS Tychy i Cracovii w ćwierćfinale Totolotek Pucharu Polski. Pusty stadion, ze względu na obostrzenia związane z zagrożeniem koronawirusem, powodował, że piłkarze długo się rozkręcali. Emocji ostatecznie jednak nie zabrakło, a "Pasy" dzięki wygranej powtórzyły swój najlepszy pucharowy wynik.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności