Reprezentacja A

20 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski w Guimaraes rozegra ostatni mecz w rozgrywkach Ligi Narodów. Informujemy, że bilety na to spotkanie nabywać będzie można na portalu Łączy Nas Piłka od 19 października do 25 października. Wejściówki na mecz biało-czerwonych z Portugalczykami kosztować będą 50zł.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W maju i czerwcu 2019 roku oczy piłkarskiego świata zostaną zwrócone w stronę Polski, która zorganizuje trzeci największy turniej pod egidą FIFA – Mistrzostwa Świata FIFA U-20! Już teraz wiadomo, że ceremonia losowania młodzieżowego mundialu odbędzie się 24 lutego 2019 roku i zostanie zorganizowana w Gdynia Arenie. Co warte podkreślenia, Gdynia - obok Tychów, Bielska-Białej, Bydgoszczy, Łodzi i Lublina - jest jednym z Miast Gospodarzy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Reprezentacja A

Znów wielu powątpiewało w jego przydatność do drużyny. Znów musiał zrobić wszystko, by odciąć się, przyjechać i po raz kolejny udowodnić, że w biało-czerwonych barwach wciąż zdecydowanie nie powiedział ostatniego słowa. – Pytanie, czy jesteś na tyle silny i odważny, żeby się nie poddać. Żeby robić po prostu swoje – mówi nam pierwszoplanowa postać nowego odcinka „Kadrów z Kadry”, od minionego czwartku rekordzista pod względem liczby występów w reprezentacji Polski. Zobaczcie, jak ostatnie zgrupowanie, przy okazji meczów z Portugalią i Włochami, wyglądało z jego perspektywy. Panie i panowie, przed Wami Jakub Błaszczykowski.

Reprezentacja futsalu A

I Forum Futsalu-Polska 2025-Wizja Rozwoju – pod tą nazwą w dniach 27-28 października w Katowicach odbędzie się spotkanie środowiska futsalowego. Gościem magazynu Łączy Nas Futsal był pomysłodawca projektu, a także redaktor naczelny magazynu "Futsal" prof. dr hab. Marek Sitarz. Nasz gość zdradził, skąd u niego zainteresowanie futsalem i opowiedział o szczegółach czekającego nas wydarzenia.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 we wtorek pokonała Gruzję 3:0 i zapewniła sobie udział w barażach o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Bramki dla Polski zdobyli Filip Jagiełło, Konrad Michalak i Dawid Kownacki. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży