Aktualności

Na Talent PRO było ich kilku – chłopców, którzy byli wyraźnie niżsi nawet od swoich rówieśników. A jednak w grach wewnętrznych nie poddawali się, nie odstawali, kilku z nich było wyróżnianych przez trenerów. To było jednak tylko kilka dni, więc czego jeszcze potrzeba filigranowym piłkarzom, by nie przepadli na drodze do wielkiego futbolu?

Reprezentacja A

25-letni obrońca reprezentacji Polski zdobył bramkę dla Heerenveen w wygranym meczu z Feyenoordem Rotterdam 3:0. To drugie trafienie Pawła Bochniewicza w tym sezonie w Eredivisie. Bramka Polaka pomogła przerwać jego zespołowi passę jedenastu meczów bez wygranej. W 18. kolejkach wychowanek Wisłoki Dębica 17 razy był w podstawowym składzie.

PKO Ekstraklasa

Paweł Stolarski rozpoczyna kolejny rozdział w ekstraklasie. W grudniu podpisał kontrakt z Pogonią Szczecin, w której ma sporo do udowodnienia. – Przychodzę tutaj z nastwienieniem, aby pokazać trenerowi Koście Runjaiciowi, że warto na mnie postawić. Chciałbym być pewnym punktem Pogoni, pomóc w utrzymaniu tej pozycji w lidze i piąć się w górę ligowej hierarchii – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Nie udało się Łukaszowi Fabiańskiemu siódmy raz w tym sezonie Premier League zagrać na zero z tyłu, ale spotkanie z Crystal Palace zakończyło się wygraną West Ham United 3:2. Dla ekipy polskiego bramkarza było to czwarte zwycięstwo z rzędu, trzecie kolejne, odkąd do bramki wrócił Fabiański (na spotkanie z Burnley). „Młoty” z kolejki na kolejkę pną się w górę tabeli i coraz bardziej realne wydaje się, że zajmą jedno z miejsc, premiowanych grą w europejskich pucharach. Po dwóch porażkach z rzędu, przełamał się beniminek angielskiej ligi – Leeds United. „Pawie” wygrały na wyjeździe z Newcastle United 2:1, Mateusz Klich wszedł tym razem z ławki. Nie wyszedł mecz Southampton Jana Bednarka. „Święci” nie sprostali na własnym stadionie Arsenalowi, przegrywając 1:3. Bednarek rozegrał całe spotkanie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności