Aktualności

Widok Kazania z lotu ptaka jest przepiękny. Oko przykuwa wybujała szata roślinna, czy najdłuższa i jednocześnie największa rzeka na świecie, czyli Wołga. Ale przecież nie tylko tym może pochwalić się stolica Tatarstanu. W mieście liczącym ponad milion mieszkańców aż czuć historię i koniecznością jest, aby podziwiać tutejsze budownictwo, obcować z kulturą. Tak, jak w Moskwie wizytówką jest Plac Czerwony, tak tutaj w Kazaniu sercem jest wysoko usytuowany kazański Kreml i Meczet Kul Szarif.

Reprezentacja

Dzień przed drugim meczem fazy grupowej mistrzostw świata przeciwko Kolumbii w reprezentacji Polski panuje atmosfera spokoju i koncentracji. Nic więc dziwnego, że i nasz kolejny vlog pozostaje stonowany. Niemniej jednak warto zajrzeć, co dzieje się za kulisami przygotowań do kolejnego starcia na mundialu.

Reprezentacja A

Oba zespoły przystąpią do niedzielnego starcia w Kazaniu w bardzo podobnej sytuacji, po pierwszym nieudanym i przegranym meczu. Teraz chcą się zrewanżować i zdobyć trzy punkty za wszelką cenę. Szanujemy naszego przeciwnika, Kolumbia ma w składzie wielu znakomitych zawodników z Jamesem Rodríguezem na czele, ale my skupiamy się przede wszystkim na sobie. Chcemy rozegrać świetny mecz i zwyciężyć – zapowiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed drugim meczem fazy grupowej mistrzostw świata z Kolumbią Grzegorz Krychowiak, pomocnik biało-czerwonych.

Reprezentacja A

– Przeżyliśmy to spotkanie, była po nim sportowa złość, ale ona powoduje, że chcemy zagrać kolejne na zupełnie innym poziomie. Wierzę, że ten czas wykorzystaliśmy maksymalnie, by przygotować strategię gry. Nie ma co dużo mówić, w piłce to nie słowa, ale czyny decydują o wyniku – powiedział Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski przed meczem z Kolumbią. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę o godz. 20 w Kazaniu.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski jest już w Kazaniu, gdzie jutro o godzinie 20:00 zmierzy się w drugim starciu fazy grupowej mistrzostw świata z Kolumbią. Dziś o 18:00 odbędzie się oficjalna konferencja przedmeczowa, w której wezmą udział selekcjoner Adam Nawałka, Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i Piotr Zieliński. Będzie ją można na żywo śledzić również na portalu Łączy Nas Piłka! Serdecznie zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży