Reprezentacja kobieca A

Drużyna Pauliny Dudek sprawiła niespodziankę i wyrzuciła za burtę prestiżowych rozgrywek jej siedmiokrotnego triumfatora i aktualnego obrońcę tytułu - Olympique Lyon! Mimo porażki w pierwszym meczu 0:1, w rewanżu PSG wygrało na wyjeździe 2:1. W walce o finał paryżanki zmierzą się z FC Barceloną. W drugim meczu Chelsea zagra z Bayernem Monachium.

PKO Ekstraklasa

Gdy ich nazwiska znalazły się w gronie powołanych przez selekcjonera reprezentacji Polski Paulo Sousę na marcowe mecze eliminacji mistrzostw świata, wielu ten ruch mógł zaskakiwać. – To zawodnicy, którzy mają dobrą perspektywę przed sobą – podkreślał jednak Sousa. To sytuacja bardzo dobra z... perspektywy Pogoni Szczecin, której obaj piłkarze dają określoną jakość.

Reprezentacja futsalu A

Futsalowa reprezentacja Polski drugi raz z rzędu, a trzeci w historii awansowała na mistrzostwa Europy. Kadra selekcjonera Błażeja Korczyńskiego w pełnym emocji i zwrotów akcji meczu pokonała Czechów 8:5. Polacy w styczniu przyszłego roku zagrają więc na Euro, które odbędzie się w Holandii. Jak ten awans wyglądał od kuchni? Komu po meczu popłynęły łzy? Komu ufa Selekcjoner? Kto na treningu naśladował legendarnego kolumbijskiego bramkarza Rene Higuite i co po awansie wydarzyło się na konferencji prasowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie tutaj.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności