Reprezentacja kobieca U-17

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 udanie zakończyła towarzyski turniej Mima Cup. W ostatnim spotkaniu podopieczne trenera Marcina Kasprowicza wygrały z Belgijkami 2:1, a gole dla naszej drużyny strzeliły Nadia Krezyman i Natalia Wróbel. Rywalki odpowiedziały trafieniem Luny Vanzeir. Biało-czerwone z dwoma zwycięstwami i jednym remisem rozgrywki zakończyły na pierwszym miejscu i wygrały Mima Cup.

Reprezentacja A

Robert Lewandowski w dwunastu rozegranych przeciwko 1. FC Koeln spotkaniach trafił do siatki dwanaście razy. W niedzielę zmierzy się z ekipą z Kolonii po raz trzynasty i z pewnością ma apetyt na kolejne gole. Czy i tym razem pokona bramkarza „Kozłów”? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję tego i innych spotkań z udziałem reprezentantów Polski.

PKO Ekstraklasa

– Marcin, bierz deskę i chodź z nami! – tego typu zawołania towarzyszyły mu przez pewien czas dzień w dzień. Chwytał więc deskorolkę i jeździł, ćwicząc koordynację, robiąc triki, ciesząc się swobodą, jaką dawało mu bycie skaterem. Ta forma zabawy stała się punktem wyjścia do jego późniejszej kariery piłkarza. Ale Marcin Listkowski, pomocnik Pogoni Szczecin, zapewne tego nie planował...

Aktualności

Znają się doskonale, są parą stoperów reprezentacji Polski rocznika 2003 od pierwszego meczu tej kadry prowadzonej przez Marcina Dornę. Obydwaj jeszcze przed swoimi siedemnastymi urodzinami i tej zimy dostali po raz pierwszy powołanie na zimowe zgrupowania najważniejszych zespołów w ich klubach: Filip Balcewicz w Pogoni Szczecin, Ariel Mosór w Legii Warszawa. Dla „Łączy Nas Piłka” opowiadają o swoich wrażeniach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności