Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie w sobotę zostaną rozegrane pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie po zakończeniu sezonu zasadniczego i podziale ligi. W grupie mistrzowskiej aż trudno wybrać jedno, najciekawsze spotkanie, ponieważ w każdym z trzech meczów będzie się toczyć walka o medale. Natomiast na dole najciekawiej powinno być w Katowicach.

Ekstraliga kobiet

Górnik Łęczna w osamotnieniu pędzi po drugi z rzędu tytuł mistrzyń Polski. Obrońca tytułu rozgromił Polonię Poznan 6:0, a jego najwięksi rywale - Medyk Konin, Czarni Sosnowiec i AZS PWSZ Wałbrzych - zgodnie potracili punkty. Wielkie emocje towarzyszą nie tylko walce o kolejność na podium, ale też miejsce w grupie mistrzowskiej.

Reprezentacja A

Ten piątek Damian Kądzior zapamięta na całe życie: wraz z Dinamem Zagrzeb został mistrzem Chorwacji. To dla reprezentanta Polski pierwszy taki triumf w karierze! Do Kądziora w sobotę dołączył Wojciech Szczęsny, którego Juventus FC dzięki wygranej z Fiorentiną po raz ósmy z rzędu okazał się najlepszy w Serie A. Sprawdź nasz raport kadrowicza i bądź na bieżąco!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności