Reprezentacja A

Wysokiej klasy hotel w Portmarnock, tuż przy brzegu Morza Irlandzkiego, oraz pięknie położone boiska Gannon Park, oddalone od bazy o zaledwie 4 minuty jazdy autokarem – to tutaj reprezentacja Polski zawita 10 czerwca 2020 roku, by 5 dni później na stadionie w Dublinie rozpocząć „swoje” mistrzostwa Europy. Z naszymi kamerami zajrzeliśmy w miejsca, gdzie Robert Lewandowski, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak i inni podopieczni Jerzego Brzęczka będą przebywać oraz trenować w trakcie UEFA EURO 2020. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda. Dowiecie się też, jak w szczegółach prezentuje się plan przygotowań „biało-czerwonych” do czerwcowego turnieju – w tym daty, lokalizacje i przeciwnicy w meczach towarzyskich.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski przed turniejem finałowym mistrzostw Europy 2020 rozegra cztery mecze sparingowe. – Zmierzymy się z bardzo dobrymi, wymagającymi rywalami. Trzech z nich to również finaliści EURO 2020, a czwarty zespół gra w barażu i ma duże szanse znaleźć się na mistrzostwach. Te mecze na pewno pomogą nam w jak najlepszym przygotowaniu się do turnieju – powiedział Maciej Sawicki, Sekretarz Generalny PZPN.

Reprezentacja futsalu A

Polska dwumecz z silną reprezentacją Serbii zakończyła... remisem. Pierwszy pojedynek zakończył się zwycięstwem biało-czerwonych (4:1), w drugim lepsi okazali się rywale (3:5). Nie da się jednak na mecze z Serbią patrzeć wyłącznie w wąskiej perspektywie dwóch spotkań rozegranych na Dolnym Śląsku. Za biało-czerwonymi eliminacje do Mistrzostw Świata, a na początku przyszłego roku preeliminacje do mistrzostw Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności