Reprezentacja młodzieżowa U-21

W siódmym odcinku magazynu „Nasze EURO” analizujemy pełną znanych nazwisk reprezentację Hiszpanii U21, w której trener Albert Celades ma do dyspozycji m.in. Marco Asensio, Saúla Ñígueza i Gerarda Deulofeu. Przyglądamy się też trzem graczom aspirującym do gry na niezwykle odpowiedzialnej pozycji numer 6 w kadrze Marcina Dorny. Na koniec przedstawiamy nieco kulisów pracy mediów w trakcie czerwcowego turnieju. Ich zainteresowanie już teraz jest bardzo duże – wszystko wskazuje na to, że finały UEFA EURO U21 2017 obsługiwać może nawet półtora tysiąca dziennikarzy z całego świata.

Puchar Polski

Dawid Kownacki ledwo skończył osiemnaście lat, Tomasz Kędziora był tuż przed dwudziestymi urodzinami. Już wtedy grali w hitach ligowych, zaliczyli kilka występów w europejskich pucharach, ale finał Pucharu Polski z 2015 roku był dla nich pierwszym tak wielkim meczem. Dla „Łączy Nas Piłka” reprezentanci Polski do lat 21 dzielą się swoimi wspomnieniami z ostatnich dwóch sezonów, gdy z Lechem Poznań grali na stadionie narodowym. 

Reprezentacja Piłki Plażowej

32 mecze, 16 reprezentacji, w tym tylko cztery z Europy, również Polska. W ciągu najbliższych jedenastu dni na Bahamach będzie królował beach soccer. Otwarcie mistrzostw świata już za nami, a w pierwszym piątkowym spotkaniu zagra reprezentacja Polski. Rywalem będzie Japonia, która jako jedna z ostatnich drużyn zakwalifikowała się na mundial. Mecz będzie transmitowany w TVP Sport i Eurosporcie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży