Zza kulis

Dotarli na Stadion Narodowy. Bohaterowie tej edycji Pucharu Polski - Błękitni Stargard Szczeciński. Zobaczcie świeżutkie wideo. II-ligowcy z głównym trofeum, ale w roli kibiców. Nie kryją, że liczyli, że pojawią się tutaj by na boisku walczyć o puchar. Jutro również będę mieć swój wielki dzień, po powrocie czeka ich feta, bo dla swoich kibiców są zwycięzcami.

Zza kulis

Kolejnym reprezentantem Polski, którego odwiedzieliśmy w klubie jest Łukasz Fabiański. Sprawdźcie, jak w Swansea żyje nasz bramkarz, który nie jest...jedynym Polakiem pracującym w walijskim klubie! Poznajcie Panią Sue, kitwomen "Łabędzi", która uznaje Łukasza za najkulturalniejszego zawodnika, jakiego spotkała, ale W dzień meczu nie radzi się jednak do niego zbliżać. Kto złożył Fabiańskiemu propozycję gry w koszykówkę? Jak zamożny jest jego trener Garry Monk? Sprawdźcie oglądając nasz wyjątkowy reportaż!

Zza kulis

Akcja rozpoczyna się we wrześniu 1953 roku. Chcielibyśmy przenieść Was w czasie. Do świata Jerzego Lechowskiego. 86-letni wybitny dziennikarz m.in. „Przeglądu Sportowego” oraz „Piłki Nożnej”, a także były sekretarz, kierownik Wydziału Szkolenia i wiceprezes PZPN ds. sportowo-szkoleniowych oraz przez trzy kadencje prezes Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Honorowy Członek PZPN, dziś wiceprzewodniczący Klubu Seniora, opowiada historię swojego życia. Niesamowitą historię! Czas na kolejny, tym razem 11 odcinek „Świadka koronnego”. Dla Łączy Nas Piłka – Jerzy Lechowski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności