Zza kulis

Novak Djoković pokonał Rogera Federera w finale wielkoszlemowego Wimbledonu 3:1. Gdyby o wyniku meczu decydowali reprezentanci Polski rezultat byłby odwrotny. W ankietach kadrowicza pytaliśmy naszych piłkarzy o ulubionego sportowca. Robert Lewandowski wskazał Novaka Djokovicia. Z kolei do grona fanów Rogera Federera należą Grzegorz Krychowiak, Sebastian Mila i Maciej Rybus.

Zza kulis

Ci, którzy śledzą na bieżąco portal Łączy Nas Piłka i stronę federacji www.pzpn.pl, na pewno zorientowali się, że od ponad kilku dni są na nich dostępne odnośniki kierujące na stronę KIBICE-RAZEM.pl. Od teraz także w aktualnościach obu platform będą pojawiać się najciekawsze newsy dotyczące ogólnopolskiego projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki, koordynowanego przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Zza kulis

W grze FIFA 16 (premiera 25 września 2015) po raz pierwszy w historii serii znajdzie się 12 kobiecych reprezentacji narodowych w piłce nożnej. Drużyny Australii, Brazylii, Kanady, Chin, Anglii, Francji, Niemiec, Włoch i Stanów Zjednoczonych będą dostępne w różnych trybach FIFA 16, jak szybki mecz, turnieje jednoosobowe i mecze towarzyskie w sieci.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności