Zza kulis

Przypominamy, że za niecały miesiąc reprezentacja Polski zagra kolejny mecz eliminacji mistrzostw Europy, które w 2016 roku odbędą się we Francji. Biało-czerwoni 7 września podejmą na Stadionie Narodowym w Warszawie reprezentację Gibraltaru. Nie trać czasu i kup bilet na wrześniowy pojedynek! Przyjdź kibicować Swojej Reprezentacji!

Zza kulis

Już tylko cztery kroki dzielą reprezentację Polski od awansu na mistrzostwa Europy 2016 we Francji. Drużyna selekcjonera Adama Nawałki z dorobkiem 14 punktów jest liderem grupy D. Przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs – "Wymaluj awans do Francji!" Pomóż biało-czerwonym w zwycięstwie i wygraj fantastyczne nagrody! W tym oryginalną koszulkę reprezentacji Polski z autografami wszystkich zawodników lub bilety na ostatni mecz eliminacji z Irlandią!

Zza kulis

Akcja rozpoczyna się we wrześniu 1953 roku. Chcielibyśmy przenieść Was w czasie. Do świata Jerzego Lechowskiego. 86-letni wybitny dziennikarz m.in. „Przeglądu Sportowego” oraz „Piłki Nożnej”, a także były sekretarz, kierownik Wydziału Szkolenia i wiceprezes PZPN ds. sportowo-szkoleniowych oraz przez trzy kadencje prezes Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Honorowy Członek PZPN, dziś wiceprzewodniczący Klubu Seniora, opowiada historię swojego życia. Niesamowitą historię! Czas na kolejny, tym razem dwudziesty czwarty odcinek „Świadka koronnego”. Dla Łączy Nas Piłka – Jerzy Lechowski.

Zza kulis

Novak Djoković pokonał Rogera Federera w finale wielkoszlemowego Wimbledonu 3:1. Gdyby o wyniku meczu decydowali reprezentanci Polski rezultat byłby odwrotny. W ankietach kadrowicza pytaliśmy naszych piłkarzy o ulubionego sportowca. Robert Lewandowski wskazał Novaka Djokovicia. Z kolei do grona fanów Rogera Federera należą Grzegorz Krychowiak, Sebastian Mila i Maciej Rybus.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności