Zza kulis

Zobaczcie, jak w minionym tygodniu grała piłkarska Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywali podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka” aż po Lotto Ekstraklasę! Sprawdźcie, w którym województwie zostało rozegranych najwięcej meczów!

Zza kulis

Z Chemikiem Police wywalczył mistrzostwo Polski juniorów młodszych, a następnie brązowy medal mistrzostw kraju juniorów z Pogonią Szczecin. Szybko trafił na trening pierwszej drużyny „Portowców”, a później poszedł na wypożyczenie do MKS-u Kluczbork. Tam bił kolejne rekordy bez puszczonej bramki i został powołany do reprezentacji Polski do lat 20. Zagrał w pierwszym meczu na Arenie Lublin, w którym podopieczni Marcina Dorny pokonali 2:1 Włochów. Zawodnikowi wróżono dużą karierę, ale… marzenia muszą na razie poczekać. Dzisiaj Krystian Rudnicki, bo o nim właśnie mowa, ma do rozegrania najważniejszy mecz w życiu. Czeka go przeszczep szpiku. Dawcą ma być siostra zawodnika. We wtorek możemy poznać datę operacji.

Zza kulis

Czytamy wszystkie Wasze komentarze i bierzemy sobie je do serca. Dlatego już od najbliższego zgrupowania „biało-czerwonych” odpalamy nasze konto na Snapchacie. Dzięki uważnemu śledzeniu naszego „my story” będzie widzieć wszystko to, co dzieje się w naszej reprezentacji za kulisami. Od treningów, przez pokoje kadrowiczów, aż po miejsca, gdzie nie będzie nawet naszej kamery. 

Zza kulis

Tego jeszcze nie było! To pierwszy taki film dla reprezentacji Polski, który został zrealizowany w technologii 360! Podczas towarzyskiego spotkania z Islandią, które odbyło się 13 listopada 2015 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, specjalny system kamer 360°, filmujący rzeczywistość we wszystkich kierunkach, uchwycił nie tylko zmagania piłkarzy, ale również otoczenie, atmosferę na trybunach oraz reakcje kibiców dopingujących drużynę biało-czerwonych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności