Zza kulis

Trener reprezentacji Polski U-15 i U-17 opowiedział nam o rozwoju młodych zawodników, selekcji w ich roczniku, wielkich pozytywach, jakie niosą za sobą Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, a także Akademia Młodych Orłów i Letnia Akademia Młodych Orłów oraz zbliżających się wielkimi krokami mistrzostwach Europy UEFA EURO U21.

Zza kulis

Już po raz trzynasty w Łowiczu odbył się charytatywny turniej „Gwiazdy na Gwiazdkę”, współorganizowany przez Macieja Rybusa. Tym razem dochód z imprezy został przekazany Ani Nezdropie, zmagającej się z bardzo rzadką chorobą. W łowickiej hali pojawili się między innymi Michał Żewłakow, Piotr Grzelczak czy Mateusz Cetnarski. Także my byliśmy tam z naszą kamerą!

Zza kulis

Grzegorz Krychowiak wraz ze swoją narzeczoną Celią Jaunat odwiedzili jedną z rodzin w potrzebie, do których dotarła SZLACHETNA PACZKA. Pani Aleksandra z panem Tomasz wychowują dwójkę dzieci. Jedno z nich – Ewelina – zmaga się z niepełnosprawnością, od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki. Sprawdź jaką radość dziewczynce sprawił reprezentant Polski.

Zza kulis

Zobaczcie, jak w minionym tygodniu grała piłkarska Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywali podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka” aż po Lotto Ekstraklasę! Sprawdźcie, w którym województwie zostało rozegranych najwięcej meczów!

Zza kulis

Z Chemikiem Police wywalczył mistrzostwo Polski juniorów młodszych, a następnie brązowy medal mistrzostw kraju juniorów z Pogonią Szczecin. Szybko trafił na trening pierwszej drużyny „Portowców”, a później poszedł na wypożyczenie do MKS-u Kluczbork. Tam bił kolejne rekordy bez puszczonej bramki i został powołany do reprezentacji Polski do lat 20. Zagrał w pierwszym meczu na Arenie Lublin, w którym podopieczni Marcina Dorny pokonali 2:1 Włochów. Zawodnikowi wróżono dużą karierę, ale… marzenia muszą na razie poczekać. Dzisiaj Krystian Rudnicki, bo o nim właśnie mowa, ma do rozegrania najważniejszy mecz w życiu. Czeka go przeszczep szpiku. Dawcą ma być siostra zawodnika. We wtorek możemy poznać datę operacji.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności