Zza kulis

Grzegorz Krychowiak wraz ze swoją narzeczoną Celią Jaunat odwiedzili jedną z rodzin w potrzebie, do których dotarła SZLACHETNA PACZKA. Pani Aleksandra z panem Tomasz wychowują dwójkę dzieci. Jedno z nich – Ewelina – zmaga się z niepełnosprawnością, od urodzenia porusza się na wózku inwalidzkim i wymaga stałej opieki. Sprawdź jaką radość dziewczynce sprawił reprezentant Polski.

Zza kulis

Zobaczcie, jak w minionym tygodniu grała piłkarska Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywali podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka” aż po Lotto Ekstraklasę! Sprawdźcie, w którym województwie zostało rozegranych najwięcej meczów!

Zza kulis

Z Chemikiem Police wywalczył mistrzostwo Polski juniorów młodszych, a następnie brązowy medal mistrzostw kraju juniorów z Pogonią Szczecin. Szybko trafił na trening pierwszej drużyny „Portowców”, a później poszedł na wypożyczenie do MKS-u Kluczbork. Tam bił kolejne rekordy bez puszczonej bramki i został powołany do reprezentacji Polski do lat 20. Zagrał w pierwszym meczu na Arenie Lublin, w którym podopieczni Marcina Dorny pokonali 2:1 Włochów. Zawodnikowi wróżono dużą karierę, ale… marzenia muszą na razie poczekać. Dzisiaj Krystian Rudnicki, bo o nim właśnie mowa, ma do rozegrania najważniejszy mecz w życiu. Czeka go przeszczep szpiku. Dawcą ma być siostra zawodnika. We wtorek możemy poznać datę operacji.

Zza kulis

Czytamy wszystkie Wasze komentarze i bierzemy sobie je do serca. Dlatego już od najbliższego zgrupowania „biało-czerwonych” odpalamy nasze konto na Snapchacie. Dzięki uważnemu śledzeniu naszego „my story” będzie widzieć wszystko to, co dzieje się w naszej reprezentacji za kulisami. Od treningów, przez pokoje kadrowiczów, aż po miejsca, gdzie nie będzie nawet naszej kamery. 

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności