Zza kulis

Kolejnym reprezentantem Polski, którego odwiedzieliśmy w klubie jest Łukasz Fabiański. Sprawdźcie, jak w Swansea żyje nasz bramkarz, który nie jest...jedynym Polakiem pracującym w walijskim klubie! Poznajcie Panią Sue, kitwomen "Łabędzi", która uznaje Łukasza za najkulturalniejszego zawodnika, jakiego spotkała, ale W dzień meczu nie radzi się jednak do niego zbliżać. Kto złożył Fabiańskiemu propozycję gry w koszykówkę? Jak zamożny jest jego trener Garry Monk? Sprawdźcie oglądając nasz wyjątkowy reportaż!

Zza kulis

Akcja rozpoczyna się we wrześniu 1953 roku. Chcielibyśmy przenieść Was w czasie. Do świata Jerzego Lechowskiego. 86-letni wybitny dziennikarz m.in. „Przeglądu Sportowego” oraz „Piłki Nożnej”, a także były sekretarz, kierownik Wydziału Szkolenia i wiceprezes PZPN ds. sportowo-szkoleniowych oraz przez trzy kadencje prezes Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Honorowy Członek PZPN, dziś wiceprzewodniczący Klubu Seniora, opowiada historię swojego życia. Niesamowitą historię! Czas na kolejny, tym razem 11 odcinek „Świadka koronnego”. Dla Łączy Nas Piłka – Jerzy Lechowski.

Zza kulis

Wideo kulisy ze zgrupowań kadry, reportaże ukazujące prywatne życie reprezentantów, wywiady, zdjęcia z miejsc, do których nikt inny nie ma wstępu – to wszystko możecie znaleźć na naszym kanale w serwisie YouTube. Niebawem przekroczymy liczbę 50 tysięcy subskrybentów. Z tej okazji, na ŁączyNasPiłka.pl przypominamy kilka naszych materiałów wideo. Miłego oglądania!

Zza kulis

Akcja rozpoczyna się we wrześniu 1953 roku. Chcielibyśmy przenieść Was w czasie. Do świata Jerzego Lechowskiego. 86-letni wybitny dziennikarz m.in. „Przeglądu Sportowego” oraz „Piłki Nożnej”, a także były sekretarz, kierownik Wydziału Szkolenia i wiceprezes PZPN ds. sportowo-szkoleniowych oraz przez trzy kadencje prezes Warszawskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej, Honorowy Członek PZPN, dziś wiceprzewodniczący Klubu Seniora, opowiada historię swojego życia. Niesamowitą historię! Jak co poniedziałek, czas na kolejny, tym razem dziewiąty odcinek „Świadka koronnego”. Dla Łączy Nas Piłka – Jerzy Lechowski.

Zza kulis

Błękitni Stargard Szczeciński ponownie pokazali, że niemożliwe nie istnieje. Drugoligowiec pokonał Lecha Poznań w pierwszym meczu półfinału Pucharu Polski 3:1 i wykonał ogromny krok w stronę finału, który zostanie rozegrany stadionie narodowym w Warszawie. Zastanawiacie się, na czym polega fenomen tej drużyny? Zobaczcie, jak to wygląda od środka, w naszym dokumencie! Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności