Marcin Warcholak | Zawodnik

FORTUNA I Liga

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii „Wojna Pokoleń”, w którym zawodnicy pierwszoligowego zespołu Miedzi rywalizują w rozmaitych konkurencjach z piłkarzami Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Dziś przedstawiamy pojedynek bramkarski. Ptak vs Piotrowski! Zapraszamy!

Rozgrywki

W wywiadzie dla naszej strony Andrzej Dadełło komentuje m.in. ostatnie zmiany na ławce trenerskiej Miedzi. – Janusz Kudyba jest osobą ogromnie oddaną Miedzi, zapewnia nam maksymalny poziom zaangażowania i determinacji, a ten zespół potrzebuje teraz takich wzorców  – mówi właściciel Miedzi.

FORTUNA I Liga

Po czterech latach gry w Pogoni Szczecin Bartosz Ława powrócił do Arki Gdynia, która w tabeli I ligi zajmuje aktualnie dopiero 12. miejsce.  – W pierwszych meczach tego sezonu graliśmy co najmniej dobrze, ale kompletnie nie przełożyło się to na zdobycz punktową. Brakowało wszystkiego - szczęścia, umiejętności i koncentracji – analizuje 35-letni zawodnik i zapowiada, że już niedługo znów ma zamiar zagrać z Arką w ekstraklasie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności