Znajdź nas na:

Robert Gajda | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 213
Minuty na boisku 15622
Strzelone bramki 105
Kartki 17 1
16 06/2018 16:00
Ogniwo Babinek 3:6 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Sportowy (Babinek -)
84' KAROL JABŁOŃSKI
78' Rafał Gnap
73' MARCIN KONOPSKI
72' Grzegorz Kreft
70' BARTEK BABICKI
55' KAROL JABŁOŃSKI
52' FILIP GRABOWSKI
43' Patryk Sikorski
20' MARCIN KONOPSKI
88' BARTEK BABICKI
59' Patryk Purtak
30. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2018 15:00
BŁĘKITNI II Stargard 6:1 FLOTA ŚWINOUJŚCIE Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
86' JAROSŁAW PISKORZ
58' FILIP GRABOWSKI
56' Michał Nowak
44' ŁUKASZ ŁANIEC
38' JAROSŁAW PISKORZ
26' Robert Gajda
17' ŁUKASZ ŁANIEC
33' MATEUSZ ORLIK
Minuty
0-70
29. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2018 18:00
20' KAROL JABŁOŃSKI
88' JAKUB PIERŚCIONEK
85' Arkadiusz Szustek
90' KAROL JABŁOŃSKI
79' Konrad Prawucki
75' JAROSŁAW PISKORZ
70' Robert Gajda
60' Konrad Prawucki
90' Arkadiusz Szustek
68' Konrad Prawucki
66' MARIUSZ MARCINKOWSKI
42' VLADYSLAV DOROSH
Minuty
0-90
28. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 15:00
BŁĘKITNI II Stargard 5:4 ARKONIA Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
86' MATEUSZ STASIAK
77' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
74' MATEUSZ WĘSIERSKI
72' JAROSŁAW PISKORZ
67' Filip Kosakowski
61' KAROL JABŁOŃSKI
51' Filip Kosakowski
40' Bartłomiej Zdunek
27'+ MATEUSZ WĘSIERSKI
76' MIŁOSZ KRZYSZTOFIAK
67' Filip Kosakowski
Minuty
0-90
27. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 11:00
Piast Chociwel 1:7 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski (Chociwel, Armii Krajowej -)
85' Bartłomiej Zdunek
84' MICHAŁ BARAŃSKI
72' ŁUKASZ ŁANIEC
70' Robert Gajda
28' FILIP GRABOWSKI
27' Robert Gajda
5' Robert Gajda
10' KRYSTIAN GUŚCIORA
44' KACPER SOSNA
37' FILIP GRABOWSKI
37' Adam Omelaniuk
Minuty
0-80
26. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 11:00
BŁĘKITNI II Stargard 6:2 Iskra Golczewo Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90' MATEUSZ WĘSIERSKI
65' RAFAŁ PIOTROWSKI
58' MATEUSZ WĘSIERSKI
55' Radosław Wiśniewski
45'+1 Bartłomiej Zdunek
35' KAROL JABŁOŃSKI
22' RAFAŁ PIOTROWSKI
15' Łukasz Łazarz
85' MICHAŁ ONYSZCZUK
83' RAFAŁ PIOTROWSKI
74' KAROL JABŁOŃSKI
Minuty
0-80
25. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 16:00
Odra Chojna 1:5 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski w Chojnie (Chojna, Wojska Polskiego 16)
71' ŁUKASZ GŁOWACKI
42' Radosław Wiśniewski
41' Radosław Wiśniewski
38' FILIP GRABOWSKI
15' MATEUSZ ORLIK
13' ŁUKASZ GŁOWACKI
Minuty
0-90
24. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2018 15:00
BIALI Sądów 0:3 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe w Sądowie (Sądów 6)
79' Radosław Wiśniewski
35' Maciej Liśkiewicz
17' Bartłomiej Zdunek
77' Grzegorz Pabich
53' Władysław Wojcieszek
83' MARCIN NITECKI
83' MARCIN NITECKI
43' MARCIN NITECKI
29' MARCIN KONOPSKI
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 18:00
BŁĘKITNI II Stargard 3:2 Stal Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90'+3 TOMASZ CYDZIK
81' MATEUSZ ORLIK
71' PATRYK WŁÓKA
51' Bartłomiej Zdunek
36' Bartłomiej Malczewski
90'+3 Adam Bogacz
85' PATRYK WŁÓKA
82' Radosław Wiśniewski
73' MARCIN KONOPSKI
59' Andrzej Wilczyński
Minuty
0-86
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 13:00
BŁĘKITNI II Stargard 4:1 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
78' MICHAŁ BARAŃSKI
65' FILIP GRABOWSKI
52' Robert Gajda
49' FILIP GRABOWSKI
25' BARTOSZ JASKÓLSKI
83' KAROL JABŁOŃSKI
70' Krzysztof Lisowski
50' Robert Piłat
50' Robert Piłat
49' Robert Piłat
30' Mariusz Grzelak
75' Mariusz Grzelak
75' Mariusz Grzelak
Minuty
0-90
22. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 12:00
Dąb Dębno 4:3 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Sportowy im. Henryka Witkowskiego (Dębno, Gorzowska 7)
84' DAWID OLSZEWSKI
82' Paweł Majewski
80' ARTUR KORMAN
73' Robert Gajda
59' MICHAŁ ONYSZCZUK
51' Robert Gajda
24' Damian Kuśnierczak
59' Seweryn Wrzeszcz
90'+4 PATRYK WŁÓKA
82' MATEUSZ ORLIK
70' ARTUR KORMAN
65' Bartłomiej Zdunek
63' Roman Majchrzak
Minuty
46-90
21. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 17:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:1 Mierzynianka Mierzyn Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90' ŁUKASZ ŁANIEC
87' Bartłomiej Zdunek
77' Robert Gajda
59' Robert Gajda
52' KAROL JABŁOŃSKI
48' BORYS SZYMAŃSKI
43' KAROL JABŁOŃSKI
39' KAROL JABŁOŃSKI
33' TOMASZ ANTCZAK
61' BARTEK BABICKI
Minuty
0-90
20. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 04/2018 17:00
Salos II Szczecin 3:0 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Tenisowa (Szczecin, Tenisowa 35)
50' OSKAR KALENIK
45' OSKAR KALENIK
39' DANIEL STADIE
90' MARCIN KONOPSKI
89' Adrian Mach
72' MATEUSZ ORLIK
45' BARTOSZ SITKOWSKI
35' MICHAŁ SERDYŃSKI
25' KAROL JABŁOŃSKI
Minuty
0-90
5. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2018 17:00
BŁĘKITNI II Stargard 2:2 BŁĘKIT Pniewo Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
72' JAROSŁAW PISKORZ
65' Jakub Marzantowicz
58' PAWEŁ PLIS
24' KAMIL KŁOS
89' MARCIN KONOPSKI
60' DENIS DRWAL
60' ŁUKASZ DEPTUŁA
59' JAROSŁAW PISKORZ
44' MICHAŁ ONYSZCZUK
17' KAROL JABŁOŃSKI
7' KAMIL KŁOS
Minuty
55-90
18. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 03/2018 16:00
MECHANIK Warnice 2:10 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe w Warnicach (Warnice -)
77' Robert Gajda
75' Robert Gajda
69' MATEUSZ RYCHLEWSKI
61' FILIP GRABOWSKI
42' FILIP GRABOWSKI
31' Marek Poznański
22' FILIP GRABOWSKI
20' JAROSŁAW PISKORZ
15' Robert Gajda
9' FILIP GRABOWSKI
6' Robert Gajda
3' FILIP GRABOWSKI
Minuty
0-90
4. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 11/2017 14:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:1 Ogniwo Babinek Stargard, Ceglana Euroboisko
89' SEBASTIAN RYBICKI
86' Michał Magnuski
82' JAROSŁAW PISKORZ
74' Robert Gajda
72' GRZEGORZ KANIECKI
59' BARTOSZ ŁYSOŃ
52' Robert Gajda
43' Robert Gajda
42' JAROSŁAW PISKORZ
47' Kamil Reformat
38' BARTOSZ ŁYSOŃ
Minuty
0-90
15. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2017 14:00
FLOTA ŚWINOUJŚCIE 0:4 BŁĘKITNI II Stargard Boisko w Świnoujściu (Świnoujście, Jana Matejki 22)
84' Sebastian Inczewski
76' Robert Gajda
61' Sebastian Inczewski
58' Robert Gajda
89' Dawid Trafalski
89' Paweł Rybicki
40' Robert Gajda
38' RADOSŁAW WELKA
28' PRZEMYSŁAW RYGIELSKI
Minuty
0-90
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 11:00
BŁĘKITNI II Stargard 2:1 Wicher Brojce Stargard, Ceglana Euroboisko
81' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
64' JAROSŁAW PISKORZ
26' JAROSŁAW PISKORZ
90'+3 VLADYSLAV DOROSH
77' Hubert Korgól
73' MARCIN MICHALAK
63' OSKAR MARCINKOWSKI
Minuty
0-90
13. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 13:30
ARKONIA Szczecin 2:5 BŁĘKITNI II Stargard KS Arkonia Szczecin (Szczecin, Arkońska 1)
90'+3 Damian Mosiejko
83' Sebastian Inczewski
67' Sebastian Inczewski
65' Robert Gajda
52' Filip Kosakowski
33' Patryk Rygiel
29' Sebastian Inczewski
36' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
Minuty
0-90
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 13:00
Iskra Golczewo 2:1 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski w Golczewie (Golczewo, Krótka 5)
85' Wojciech Trepkowski
53' MICHAŁ ONYSZCZUK
29' YAROSLAV OLENYUK
65' Jacek Bodys
63' MATEUSZ GIBAS
50' Sebastian Inczewski
49' Maciej Liśkiewicz
82' Maciej Liśkiewicz
82' Maciej Liśkiewicz
48' HUBERT KOTUS
39' SEBASTIAN RYBICKI
Minuty
0-90
10. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2017 17:00
BŁĘKITNI II Stargard 3:0 Odra Chojna ul. Ceglana Euroboisko, Stargard
90'+2 GRZEGORZ SZYMUSIK
24' GRZEGORZ SZYMUSIK
23' MATEUSZ WĘSIERSKI
45'+1 MARIUSZ RZEPECKI
88' JAROSŁAW PISKORZ
87' KAROL JABŁOŃSKI
81' MICHAŁ ONYSZCZUK
70' Sebastian Inczewski
36' Dawid Flis
9. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 15:00
Zorza I Dobrzany 1:1 BŁĘKITNI II Stargard ul. Sportowa -, Dobrzany
59' Dawid Dziewiński
44' Damian Mosiejko
90'+1 MATEUSZ KNAPEK
90' TOMASZ PIOTROWSKI
62' SEBASTIAN RYBICKI
42' MICHAŁ DUTKOWSKI
40' Damian Mosiejko
39' Piotr Olejnik
12' MICHAŁ ONYSZCZUK
9' KAROL JABŁOŃSKI
Minuty
0-90
7. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 18:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:5 Dąb Dębno ul. Ceglana Euroboisko, Stargard
90'+3 JAROSŁAW PISKORZ
89' SEBASTIAN RYBICKI
86' Robert Gajda
77' KAROL ORŁOWSKI
66' Radosław Wiśniewski
45' PIOTR PŁUSKA
43' Paweł Majewski
34' Mateusz Laska
32' Wojciech Wiśniewski
25' Mateusz Laska
24' Radosław Wiśniewski
11' Radosław Wiśniewski
5' Radosław Wiśniewski
85' SEBASTIAN BIERNACKI
83' REMIGIUSZ PASTWA
52' KAROL ORŁOWSKI
Minuty
0-90
6. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 18:00
BŁĘKITNI II Stargard 0:3 CHEMIK Police ul. Ceglana Euroboisko, Stargard
40' SZYMON KAPELUSZ
38' SZYMON KAPELUSZ
28' SZYMON KAPELUSZ
58' Sebastian Inczewski
82' OSKAR KLIMKOWICZ
80' Jarosław Jóźwiak
78' FILIP KARMAŃSKI
Minuty
46-90
4. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2017 17:30
77' JAROSŁAW PISKORZ
73' JAROSŁAW PISKORZ
71' KONRAD PIETRASIK
65' Robert Gajda
61' KONRAD PIETRASIK
58' TOMASZ SENIUK
51' KAROL JABŁOŃSKI
39' MICHAŁ BARAŃSKI
36' RESUL SUCSUZ
33' Robert Gajda
28' Robert Gajda
22' MICHAŁ ONYSZCZUK
11' KAROL JABŁOŃSKI
6' JAROSŁAW PISKORZ
Minuty
0-90
2. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 16:00
BŁĘKIT Pniewo 2:4 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe (Pniewo, Gryfińska 8)
90'+2 PAWEŁ PLIS
86' Robert Gajda
83' Paweł Rybicki
75' GRZEGORZ JÓŹWIAK
44' Adrian Hołownia
20' TOMASZ ANTCZAK
32' MATEUSZ KNAPEK
27' ADRIAN UŁASOWICZ
Minuty
0-88
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0:7 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski w Niechorzu (Niechorze, Leśna 3)
90' BARTEK BABICKI
89' TOMASZ ANTCZAK
82' KAROL JABŁOŃSKI
80' MICHAŁ BARAŃSKI
23' BARTOSZ ŁYSOŃ
11' KAROL JABŁOŃSKI
4' Radosław Wiśniewski
90' DANIEL ZGIERSKI
79' MICHAŁ SALAMON
60' RAFAŁ ANDRUSZKO
Minuty
0-82
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
Robert Gajda | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.