Znajdź nas na:

RAFAŁ GRZELAK | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 134
Minuty na boisku 11906
Strzelone bramki 7
Kartki 26 4
23 06/2019 15:00
DARBOR BOLESŁAWICE 2:4 ORZEŁ LUBAWKA Bolesławice (Gmina Jaworzyna Śląska) (Bolesławice 1)
87' KRZYSZTOF MUSIAŁ
75' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
65' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
55' JACEK ADAMOWICZ
58' ANTONIO GOMES CAMACHO JUNIOR
26' KAMIL KUSKA
61' ADAM KUJAWA
69' MARCIN KRAWCZYK
56' MARCIN HADAŁA
52' ŁUKASZ WINCZA
Minuty
0-90
30. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 06/2019 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 4:2 SUDETY DZIEĆMOROWICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
70' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
68' PIOTR OSIECKI
63' KRZYSZTOF MUSIAŁ
49' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
32' PIOTR GLEB
25' JACEK ADAMOWICZ
60' PAWEŁ TIETZ
50' PIOTR OSIECKI
Minuty
0-90
29. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2019 18:00
ORZEŁ LUBAWKA 5:1 WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
65' SŁAWOMIR JUGOWIEC
61' MATEUSZ KAŹMIERCZAK
55' KRZYSZTOF MUSIAŁ
44' MARCIN HADAŁA
34' KAROL KRÓLAK
8' GRACJAN GŁOWACKI
89' KRZYSZTOF MUSIAŁ
88' DARIUSZ DYDRYCH
80' RAFAŁ GRZELAK
73' SŁAWOMIR JUGOWIEC
Minuty
0-90
27. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2019 16:00
UNIA JAROSZÓW 3:8 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Sportowy Jaroszów (Jaroszów 130)
70' MARCIN HADAŁA
81' KACPER SCHABIŃSKI
71' KACPER SCHABIŃSKI
60' KRZYSZTOF MUSIAŁ
55' KRZYSZTOF MUSIAŁ
76' KRZYSZTOF MUSIAŁ
50' KRZYSZTOF MUSIAŁ
77' GRACJAN GŁOWACKI
82' JAROSŁAW SZYMCZYK
57' JANUSZ SYPKO
44' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
86' GRACJAN WARYCH
41' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
Minuty
0-90
26. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 05/2019 15:00
ORZEŁ LUBAWKA 1:3 VICTORIA ŚWIEBODZICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
90'+1 KACPER SCHABIŃSKI
89' BŁAŻEJ GROMNIAK
48' DOMINIK WOŻNIAK
42' PAWEŁ GRZESIAK
90'+2 TOMASZ LEWANDOWSKI
86' ADRIAN DOMINIAK
80' BŁAŻEJ GROMNIAK
79' KACPER SCHABIŃSKI
76' ŁUKASZ WINCZA
74' KAROL KRÓLAK
73' KAMIL KMIECIAK
69' MARCIN HADAŁA
67' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
63' PIOTR GLEB
30' DANIEL GANDERA
12' DOMINIK WOŻNIAK
Minuty
0-90
25. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2019 12:00
ISKRA WITKÓW ŚLĄSKI 4:7 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Iskra Witków (Witków 13)
80' JACEK ADAMOWICZ
62' ARKADIUSZ WALCZAK
57' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
35' KRZYSZTOF MUSIAŁ
32' KACPER SCHABIŃSKI
16' GRACJAN GŁOWACKI
1' KRZYSZTOF MUSIAŁ
63' BARTOSZ OGRODNIK
41' BARTOSZ OGRODNIK
33' MICHAŁ WOŹNIAK
7' BARTOSZ OGRODNIK
Minuty
0-90
24. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2019 18:00
ORZEŁ LUBAWKA 3:0 KS WALIM MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
61' KAROL KRÓLAK
51' KRZYSZTOF MUSIAŁ
31' MARCIN HADAŁA
71' KAROL KRÓLAK
61' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
40' ARTUR SŁAPEK
Minuty
0-90
23. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2019 17:00
GÓRNIK NM WAŁBRZYCH 2:2 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Nowe Miasto (Wałbrzych, Stanisława Skarżyńskiego 7)
45'+3 MICHAŁ MEUSZYŃSKI
42' KAROL KRÓLAK
86' ROBERT DZIEWOŃSKI
43' MARIUSZ FEDYCKI
79' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
45'+1 SZYMON KACZMAREK
39' GRZEGORZ GRUSZKA
31' MATEUSZ WROCZYŃSKI
18' DAMIAN MISIAK
Minuty
0-90
22. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2019 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 7:1 UNIA BOGACZOWICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
89' PIOTR GLEB
84' KRZYSZTOF MUSIAŁ
75' KACPER SCHABIŃSKI
67' Tomasz Kubiszyn
58' KRZYSZTOF MUSIAŁ
53' TOMASZ SZYSZKA
49' MARCIN HADAŁA
47' MARCIN HADAŁA
78' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
Minuty
0-90
21. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 04/2019 17:00
ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH 2:2 ORZEŁ LUBAWKA Aqua Zdrój (Wałbrzych, Jarosława Dąbrowskiego 34)
90'+3 KACPER SCHABIŃSKI
26' MARCIN HADAŁA
76' RADOSŁAW SZYMANIAK
67' JAKUB FIJAŁKOWSKI
78' SEBASTIAN SABINIARZ
65' GRACJAN JANISZEWSKI
51' RADOSŁAW ŁUŻECKI
Minuty
0-90
20. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2019 17:30
ORZEŁ LUBAWKA 10:0 PODGÓRZE WAŁBRZYCH MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
77' JACEK ADAMOWICZ
71' KRZYSZTOF MUSIAŁ
50' JACEK ADAMOWICZ
47' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
43' KRZYSZTOF MUSIAŁ
31' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
22' JACEK ADAMOWICZ
15' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
8' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
4' KRZYSZTOF MUSIAŁ
65' ŁUKASZ WINCZA
64' RAFAŁ KOSZYKA
Minuty
0-90
19. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2019 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 3:1 BŁĘKITNI SŁOTWINA MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
81' ŁUKASZ KRZECZOWSKI
62' JACEK ADAMOWICZ
34' GRACJAN GŁOWACKI
3' KRZYSZTOF MUSIAŁ
62' PAWEŁ BŁASIŃSKI
54' PAVLO ANTONOV
43' MICHAŁ KRZECZOWSKI
Minuty
0-90
18. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2019 11:00
GÓRNIK Wałbrzych II 3:5 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Tysiąclecia (Wałbrzych, Ratuszowa 6)
90'+4 KACPER SCHABIŃSKI
90'+1 RAFAŁ GRZELAK
65' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
61' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
23' KRZYSZTOF MUSIAŁ
80' ADRIAN MROWIEC
58' DANIEL BOROWIEC
17' DANIEL BOROWIEC
90' GRZEGORZ MICHALAK
63' GRZEGORZ MICHALAK
90' GRZEGORZ MICHALAK
18' DAMIAN BOGACZ
Minuty
0-90
17. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2019 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 0:2 HERBAPOL STANOWICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
90'+3 DAWID BIAŁECKI
89' MARCIN STOLARZ
90'+1 JAROSŁAW MAZIARZ
76' JAROSŁAW MAZIARZ
90'+1 JAROSŁAW MAZIARZ
50' MARCIN HADAŁA
29' DOMINIK WIĘCŁAW
24' GRZEGORZ WROCZYŃSKI
Minuty
0-90
16. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 14:00
ORZEŁ LUBAWKA 6:3 DARBOR BOLESŁAWICE MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
73' MARIUSZ MORĄG
7' MARIUSZ PIETRUSZKA
3' ANTONIO GOMES CAMACHO JUNIOR
84' MARCIN HADAŁA
68' KRZYSZTOF MUSIAŁ
57' KRZYSZTOF MUSIAŁ
50' KRZYSZTOF MUSIAŁ
38' KRZYSZTOF MUSIAŁ
22' KRZYSZTOF MUSIAŁ
80' MARIUSZ PIETRUSZKA
23' SŁAWOMIR OKARMA
Minuty
0-90
15. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2018 14:00
SUDETY DZIEĆMOROWICE 1:2 ORZEŁ LUBAWKA SUDETY DZIEĆMOROWICE (Dziećmorowice, Strumykowa 121)
59' KACPER SCHABIŃSKI
36' PIOTR GLEB
83' PIOTR OSIECKI
82' RAFAŁ GRZELAK
75' PIOTR OSIECKI
67' MARCIN KWIATKOWSKI
65' MICHAŁ WĄDOŁOWSKI
50' MARIUSZ BYRA
Minuty
0-90
14. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
ORZEŁ LUBAWKA 3:3 CZARNI WAMAG WAŁBRZYCH MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
73' PRZEMYSŁAW RUDNICKI
30' MATEUSZ KASPRZYK
26' RADOSŁAW LIDWIN
22' PATRYK KONSEWICZ
10' PRZEMYSŁAW RUDNICKI
4' KRZYSZTOF MUSIAŁ
70' PRZEMYSŁAW RUDNICKI
67' KRZYSZTOF MUSIAŁ
67' WOJCIECH KUMOR
15' KAMIL SZAREK
Minuty
0-90
13. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 14:30
WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA 0:2 ORZEŁ LUBAWKA WŁÓKNIARZ GŁUSZYCA (Głuszyca, Dolna 2)
29' ARKADIUSZ WALCZAK
18' KACPER SCHABIŃSKI
90' PIOTR GLEB
88' DAWID ŁAZANOWSKI
67' KAROL KRÓLAK
65' SZYMON KUBACKI
55' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
40' ARKADIUSZ WALCZAK
33' DOMINIK KAŹMIERCZAK
Minuty
0-90
12. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2018 15:00
ORZEŁ LUBAWKA 6:2 UNIA JAROSZÓW MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
82' KRZYSZTOF MUSIAŁ
76' MICHAŁ BOBOWSKI
70' JACEK ADAMOWICZ
56' KRZYSZTOF MUSIAŁ
51' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
33' TOMASZ WARYCH
29' KAROL KRÓLAK
8' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
84' JANUSZ SYPKO
83' MICHAŁ BOBOWSKI
74' KAROL KRÓLAK
70' KACPER SCHABIŃSKI
53' NORBERT BOHONOS
50' SZYMON FEDYCZKOWSKI
Minuty
0-90
11. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 16:00
VICTORIA ŚWIEBODZICE 1:2 ORZEŁ LUBAWKA Victoria Świebodzice (Świebodzice, Sportowa 15)
81' KACPER SCHABIŃSKI
51' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
21' BŁAŻEJ GROMNIAK
88' ARKADIUSZ WALCZAK
75' ŁUKASZ WINCZA
68' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
55' DAWID KRZYŻANOWSKI
53' RAFAŁ GRZELAK
Minuty
0-90
10. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2018 16:00
ORZEŁ LUBAWKA 7:0 ISKRA WITKÓW ŚLĄSKI MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
78' KRZYSZTOF MUSIAŁ
77' KRZYSZTOF MUSIAŁ
72' KRZYSZTOF MUSIAŁ
60' KRZYSZTOF MUSIAŁ
36' JACEK ADAMOWICZ
20' MARCIN HADAŁA
5' KRZYSZTOF MUSIAŁ
Minuty
0-90
9. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2018 16:00
KS WALIM 1:3 ORZEŁ LUBAWKA WALIM (Walim, Tadeusza Kościuszki 5)
89' MARCIN HADAŁA
69' KRZYSZTOF MUSIAŁ
63' TOMASZ SZYSZKA
44' TOMASZ KOWAL
82' TOMASZ DRZEWIECKI
81' ERYK GUCWA
81' RAFAŁ ZELEK
52' ŁUKASZ MŁOCEK
43' PIOTR GLEB
39' MATEUSZ KRUCZEK
Minuty
0-60
8. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 4:2 GÓRNIK NM WAŁBRZYCH MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
87' KACPER SCHABIŃSKI
83' MARCIN HADAŁA
80' KRZYSZTOF MUSIAŁ
60' ADRIAN MATUŁA
43' JACEK ADAMOWICZ
23' PATRYK ROSIŃSKI
90'+1 ADAM WALKOSZ-BERDA
85' DAMIAN MISIAK
78' MATEUSZ KRUCZEK
39' ROBERT DZIEWOŃSKI
38' MARCIN HADAŁA
36' KRZYSZTOF MUSIAŁ
26' RAFAŁ GRZELAK
Minuty
0-90
7. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 13:00
UNIA BOGACZOWICE 0:5 ORZEŁ LUBAWKA LKS Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice, Główna 150)
90' KACPER SCHABIŃSKI
87' ARKADIUSZ WALCZAK
75' MARCIN HADAŁA
32' PIOTR GLEB
25' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
75' MICHAŁ DAMASIEWICZ
74' JACEK ADAMOWICZ
59' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
50' PAWEŁ DŁUŻNIEWSKI
34' BARTOSZ SOBOTA
Minuty
0-90
6. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2018 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 7:0 ZAGŁĘBIE WAŁBRZYCH MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
86' KRZYSZTOF MUSIAŁ
82' ARKADIUSZ WALCZAK
75' RAFAŁ GRZELAK
60' MARCIN HADAŁA
17' JACEK ADAMOWICZ
6' KRZYSZTOF MUSIAŁ
3' KAROL KRÓLAK
76' GRACJAN JANISZEWSKI
9' PAWEŁ TELEGA
Minuty
0-90
5. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2018 17:00
PODGÓRZE WAŁBRZYCH 1:3 ORZEŁ LUBAWKA Nowy Dom 1, Wałbrzych
77' KRZYSZTOF MUSIAŁ
58' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
39' MICHAŁ DAMASIEWICZ
24' PAWEŁ WROCZYŃSKI
90'+2 KACPER SCHABIŃSKI
90' DAMIAN SYSIAK
50' MARCIN KOBYLAŃSKI
Minuty
0-90
4. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2018 11:00
88' JACEK ADAMOWICZ
87' JACEK ADAMOWICZ
75' KACPER SCHABIŃSKI
56' MICHAŁ KRZECZOWSKI
49' ŁUKASZ KRZECZOWSKI
16' MARCIN HADAŁA
66' KRZYSZTOF MUSIAŁ
30' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
Minuty
0-90
3. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 08/2018 18:00
HERBAPOL STANOWICE 2:1 ORZEŁ LUBAWKA LKS Herbapol Stanowice (Stanowice, Strzegomska 3)
80' MARCIN STOLARZ
42' MARCIN HADAŁA
22' MARCIN STOLARZ
75' DAMIAN SOBCZAK
73' ŁUKASZ WINCZA
70' TOMASZ SZYSZKA
62' KAROL KRÓLAK
54' DAMIAN OSIKA
54' DAMIAN OSIKA
38' DAMIAN OSIKA
Minuty
0-90
1. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 17:00
ORZEŁ LUBAWKA 5:1 GÓRNIK Wałbrzych II MKS ORZEŁ (Lubawka, Przyjaciół Żołnierza 6a)
68' GRZEGORZ MICHALAK
70' ARKADIUSZ SKRZYPCZAK
67' KRZYSZTOF MUSIAŁ
47' PIOTR GLEB
44' MICHAŁ MEUSZYŃSKI
17' PIOTR GLEB
88' ARKADIUSZ WALCZAK
43' JAN JAKACKI
38' KACPER RÓŻAŃSKI
Minuty
0-90
2. kolejka
Wałbrzych: Klasa A Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2018 17:00
UNIA JAROSZÓW 3:3 ORZEŁ LUBAWKA Stadion Sportowy Jaroszów (Jaroszów 130)
87' KAMIL CZAPLA
60' SZYMON FEDYCZKOWSKI
56' NORBERT BOHONOS
33' MARCIN HADAŁA
30' KRZYSZTOF MUSIAŁ
6' KRZYSZTOF MUSIAŁ
67' TOMASZ WARYCH
Minuty
0-90
2. kolejka
Puchar Polski "OZPN WAŁBRZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
RAFAŁ GRZELAK | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.