Znajdź nas na:

Mateusz Rybka | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 110
Minuty na boisku 8913
Strzelone bramki 18
Kartki 30 2
16 06/2018 16:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3:1 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski w Niechorzu (Niechorze, Leśna 3)
67' KAMIL KOCIENIEWSKI
58' JACEK GIRCZYC
40' JAKUB GRUDZIŃSKI
7' KAMIL KOCIENIEWSKI
90' ARTUR PAWNUK
83' Mateusz Rybka
78' Wojciech Pankiewicz
57' Robert Piłat
56' MICHAŁ DUTKOWSKI
38' KAMIL KOCIENIEWSKI
Minuty
0-90
30. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 17:00
FLOTA ŚWINOUJŚCIE 3:2 Zorza I Dobrzany Boisko w Świnoujściu (Świnoujście, Jana Matejki 22)
75' PATRYK HARKOT
57' Grzegorz Skwara
55' Grzegorz Skwara
47' Mateusz Rybka
20' TOMASZ PIOTROWSKI
66' Grzegorz Hnat
66' Mariusz Grzelak
77' Mariusz Grzelak
77' Mariusz Grzelak
60' MARIUSZ HELT
Minuty
0-90
28. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 16:00
ARKONIA Szczecin 1:1 Zorza I Dobrzany KS Arkonia Szczecin (Szczecin, Arkońska 1)
83' Filip Kosakowski
64' TOMASZ PIOTROWSKI
89' ANDRZEJ KRYŚCIO
42' MATEUSZ KRÓL
40' DAWID LANGNER
25' TOMASZ PIOTROWSKI
Minuty
0-90
26. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 17:30
Zorza I Dobrzany 4:2 Piast Chociwel Stadion Miejski (Dobrzany 1)
90' TOMASZ PIOTROWSKI
45'+1 Kamil Jarząbek
25' Dawid Dziewiński
22' KRYSTIAN SOSNA
19' KACPER ORMAN
12' Dawid Dziewiński
62' ŁUKASZ GIŻYCKI
Minuty
0-90
25. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 13:00
Zorza I Dobrzany 3:5 Odra Chojna Stadion Miejski (Dobrzany 1)
65' Kamil Jarząbek
58' Mikołaj Daszkiewicz
47' Łukasz Milewski
42' Łukasz Milewski
35' Łukasz Milewski
30' Łukasz Krawczyk
10' Dawid Dziewiński
6' Mikołaj Daszkiewicz
84' Mateusz Rybka
68' SZYMON WANIEL
Minuty
0-90
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 13:00
BŁĘKITNI II Stargard 4:1 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
78' MICHAŁ BARAŃSKI
65' FILIP GRABOWSKI
52' Robert Gajda
49' FILIP GRABOWSKI
25' BARTOSZ JASKÓLSKI
83' KAROL JABŁOŃSKI
70' Krzysztof Lisowski
50' Robert Piłat
50' Robert Piłat
49' Robert Piłat
75' Mariusz Grzelak
30' Mariusz Grzelak
75' Mariusz Grzelak
22. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 13:00
Zorza I Dobrzany 0:2 Dąb Dębno Stadion Miejski (Dobrzany 1)
85' ŁUKASZ JACKOWSKI
68' Roman Majchrzak
87' RADOSŁAW DONIFACY
64' Paweł Majewski
46' PATRYK TRYBEL
44' ŁUKASZ JACKOWSKI
Minuty
0-90
20. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2018 13:00
Zorza I Dobrzany 0:2 CHEMIK Police Stadion Miejski (Dobrzany 1)
89' ANDRIY PROTASENKO
35' PAWEŁ SZEWCZYKOWSKI
89' PAWEŁ SZEWCZYKOWSKI
88' OSKAR KLIMKOWICZ
85' JAKUB KOŁODZIEJ
78' TOMASZ PIOTROWSKI
63' Piotr Olejnik
Minuty
0-70
18. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 03/2018 14:00
54' Przemysław Filocha
50' TOMASZ PIOTROWSKI
44' Kamil Jarząbek
10' Kamil Jarząbek
82' KAMIL KLEPADŁO
49' DANIEL WŁOCH
44' Grzegorz Krzemień
34' Piotr Olejnik
Minuty
0-90
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 14:00
Zorza I Dobrzany 1:3 FLOTA ŚWINOUJŚCIE ul. Sportowa -, Dobrzany
85' Dariusz Kozłowski
73' RADOSŁAW DONIFACY
70' DAMIAN STANISZEWSKI
47' MATEUSZ BĄTKOWSKI
49' Robert Piłat
90'+4 TOMASZ PIOTROWSKI
90'+1 Dariusz Kozłowski
87' Grzegorz Skwara
47' Dawid Trafalski
20' Łukasz Krawczyk
13. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 11:00
Wicher Brojce 2:3 Zorza I Dobrzany Trzebiatów, Sportowa Euroboisko
72' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
66' TOMASZ PIOTROWSKI
56' Robert Piłat
25' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
25' Łukasz Krawczyk
90' Marcin Kocur
90' Łukasz Krawczyk
87' VLADYSLAV DOROSH
71' MICHAŁ DUTKOWSKI
53' MARCIN KAŃCZUCKI
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 14:00
Zorza I Dobrzany 1:1 ARKONIA Szczecin ul. Sportowa -, Dobrzany
69' Andrzej Pedrycz
6' Filip Kosakowski
77' Piotr Olejnik
71' TOMASZ PIOTROWSKI
65' MATEUSZ KRÓL
72' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
72' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
40' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
11. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 14:00
Piast Chociwel 1:0 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski (Chociwel, Armii Krajowej -)
72' KACPER SOSNA
90'+2 Dawid Dziewiński
89' Mariusz Grzelak
68' Adam Omelaniuk
60' MARCIN HYRIAK
58' RAFAŁ STRUGAREK
56' KACPER SOSNA
56' KACPER ORMAN
33' Przemysław Kwiatkowski
10. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 16:00
Odra Chojna 1:0 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski w Chojnie (Chojna, Wojska Polskiego 16)
34' Jakub Kuflowski
90'+1 JAKUB POŻYCZKA
89' MICHAŁ DUTKOWSKI
67' Paweł Andrzejewski
44' Dawid Flis
35' ŁUKASZ GŁOWACKI
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 15:00
Zorza I Dobrzany 1:1 BŁĘKITNI II Stargard ul. Sportowa -, Dobrzany
59' Dawid Dziewiński
44' Damian Mosiejko
90'+1 MATEUSZ KNAPEK
90' TOMASZ PIOTROWSKI
62' SEBASTIAN RYBICKI
42' MICHAŁ DUTKOWSKI
40' Damian Mosiejko
39' Piotr Olejnik
12' MICHAŁ ONYSZCZUK
9' KAROL JABŁOŃSKI
7. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 11:00
Stal Szczecin 2:2 Zorza I Dobrzany Obiekt Sportowy Bandurskiego Szczecin (Szczecin, ks. bp. Władysława Bandurskiego 35)
89' Adam Bogacz
46' TOMASZ PIOTROWSKI
15' Marcin Storek
13' Dawid Dziewiński
70' MATEUSZ WIŚNIEWSKI
39' Mariusz Grzelak
13' Adam Bogacz
6. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 09/2017 17:00
0' Piotr Olejnik
0' Przemysław Rembisz
0' PATRYK PAŃKA
0' Dawid Dziewiński
0' Łukasz Brona
76' Dawid Mosiądz
64' Damian Mosiądz
43' Damian Mosiądz
33' Andrzej Pedrycz
85' Mariusz Grzelak
85' Dawid Dziewiński
79' Łukasz Nikołajczyk
76' Łukasz Krawczyk
60' Bartek Adamów
3. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 16:00
Dąb Dębno 2:2 Zorza I Dobrzany Stadion Sportowy im. Henryka Witkowskiego (Dębno, Gorzowska 7)
48' Mateusz Laska
31' Dawid Dziewiński
26' Dawid Dziewiński
12' REMIGIUSZ PASTWA
87' Przemysław Filocha
85' Piotr Klęczar
77' Mariusz Grzelak
72' Piotr Olejnik
53' SEBASTIAN BIERNACKI
23' Paweł Majewski
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 12:00
CHEMIK Police 4:0 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski w Policach (Police, Siedlecka 2B)
90'+2 BARTŁOMIEJ BIAŁEK
85' KAROL ŁAWA
57' MYKYTA VOVCHENKO
52' MYKYTA VOVCHENKO
80' EMIL ANDRZEJEWSKI
36' MATEUSZ KOWALCZYK
32' Przemysław Filocha
22' MARCIN KRYSTEK
48' TOMASZ PIOTROWSKI
18' TOMASZ PIOTROWSKI
48' TOMASZ PIOTROWSKI
16' Andrzej Pedrycz
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 08/2017 12:00
Zorza I Dobrzany 3:0 BŁĘKIT Pniewo ul. Sportowa -, Dobrzany
80' Łukasz Krawczyk
51' Mariusz Grzelak
6' TOMASZ PIOTROWSKI
75' Gracjan Zięcik
63' MICHAŁ DUTKOWSKI
52' KAROL JANIAK
44' DANIEL WŁOCH
42' Piotr Olejnik
6' Robert Piłat
2. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 08/2017 17:00
BIALI Sądów 1:3 Zorza I Dobrzany Boisko Sportowe w Sądowie (Sądów 6)
46' Dawid Dziewiński
36' Łukasz Krawczyk
27' Dawid Dziewiński
20' Mariusz Korcz
88' Wojciech Fiszer
85' MICHAŁ DUTKOWSKI
63' KRYSTIAN KAMUDA
57' JAKUB KOŁODZIEJ
38' OSKAR SIECZKAREK
32' Władysław Wojcieszek
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
Mateusz Rybka | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.