Znajdź nas na:

Marcin Kocur | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 133
Minuty na boisku 10745
Strzelone bramki 71
Kartki 30 4
03 06/2018 18:00
20' KAROL JABŁOŃSKI
88' JAKUB PIERŚCIONEK
85' Arkadiusz Szustek
90' KAROL JABŁOŃSKI
79' Konrad Prawucki
75' JAROSŁAW PISKORZ
70' Robert Gajda
60' Konrad Prawucki
90' Arkadiusz Szustek
68' Konrad Prawucki
66' MARIUSZ MARCINKOWSKI
42' VLADYSLAV DOROSH
Minuty
0-90
28. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 14:00
75' JAKUB STEFAŃSKI
70' VLADYSLAV DOROSH
63' OSKAR MARCINKOWSKI
52' Damian Kuśnierczak
30' Roman Majchrzak
28' ARTUR KORMAN
21' Marcin Kocur
20' Jacek Chołys
93' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
90'+1 DAWID OLSZEWSKI
75' WOJTEK DRZEWIECKI
55' ARTUR KORMAN
26' Arkadiusz Szustek
24' JAKUB STEFAŃSKI
Minuty
0-90
26. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 05/2018 13:00
83' PAWEŁ SZEWCZYKOWSKI
37' PAWEŁ SZEWCZYKOWSKI
23' SZYMON KAPELUSZ
11' SZYMON KAPELUSZ
7' MATEUSZ KOWALCZYK
88' BARTŁOMIEJ DRZEWIECKI
73' OSKAR MARCINKOWSKI
69' Marcin Kocur
66' MATEUSZ KOWALCZYK
48' Szymon Makarewicz
43' Arkadiusz Szustek
Minuty
0-90
24. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 15:00
BŁĘKIT Pniewo 1:0 Wicher Brojce Boisko Sportowe (Pniewo, Gryfińska 8)
7' PAWEŁ PLIS
37' Jacek Chołys
90'+3 Dawid Orzechowski
86' CEZARY KUBICKI
64' CEZARY KUBICKI
86' CEZARY KUBICKI
37' PAWEŁ PLIS
Minuty
0-90
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 04/2018 18:30
Piast Chociwel 4:1 Wicher Brojce Stadion Miejski (Chociwel, Armii Krajowej -)
84' KACPER ORMAN
62' KACPER ORMAN
48' KACPER SOSNA
44' KRYSTIAN GUŚCIORA
33' Marcin Kocur
80' Szymon Makarewicz
77' MARCIN HYRIAK
76' Arkadiusz Szustek
Minuty
0-90
16. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 14:00
90'+2 Władysław Wojcieszek
70' Szymon Makarewicz
54' Jacek Chołys
90'+3 Marek Wiśniewski
76' OSKAR MARCINKOWSKI
58' Dawid Orzechowski
32' MAKSYM LUNEKO
Minuty
0-90
22. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 15:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4:1 Wicher Brojce Stadion Miejski w Niechorzu (Niechorze, Leśna 3)
80' Marcin Pietrzak
72' Marcin Pietrzak
71' Dawid Orzechowski
62' SERHII BONDAR
44' Marcin Pietrzak
90'+2 ARTUR PAWNUK
83' Wojciech Pankiewicz
69' MARCIN KAŃCZUCKI
64' Błażej Szczupaczyński
61' Arkadiusz Szustek
50' Marcin Pietrzak
31' BARTŁOMIEJ DRZEWIECKI
Minuty
0-70
21. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 14:00
90'+2 MARCIN BEDNARCZYK
88' Rafał Gnap
44' Łukasz Kondraciuk
82' Kamil Stelmasik
53' Szymon Makarewicz
41' Szymon Woźniewski
41' BARTŁOMIEJ DRZEWIECKI
87' MARIUSZ MARCINKOWSKI
13' MARIUSZ MARCINKOWSKI
Minuty
46-90
20. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 03/2018 13:00
FLOTA ŚWINOUJŚCIE 5:0 Wicher Brojce Boisko w Świnoujściu (Świnoujście, Jana Matejki 22)
90'+ Dariusz Kozłowski
85' MATEUSZ WĄTROBA
61' MATEUSZ BĄTKOWSKI
36' MARIUSZ HELT
1' MATEUSZ BĄTKOWSKI
60' MARCIN KAŃCZUCKI
Minuty
0-35
19. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 03/2018 16:00
60' Filip Kosakowski
90'+4 Dawid Orzechowski
90'+3 Arkadiusz Szustek
86' SZYMON KOCHAŃSKI
57' Jacek Chołys
51' MAKSYM LUNEKO
43' VLADYSLAV DOROSH
30' PRZEMYSŁAW GRACZ
26' MICHAŁ BACHMATIUK
14' Adam Walles
63' Adam Walles
63' Adam Walles
Minuty
0-90
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 03/2018 14:00
Wicher Brojce 3:3 Sparta Węgorzyno Sportowa 19, Trzebiatów
0' MARIUSZ MARCINKOWSKI
0' Jacek Chołys
0' VLADYSLAV PARUBETS
0' Arkadiusz Szustek
0' Daniel Romańczyk
0' Dawid Bidny
0' PATRYK MIKLAS
62' Marcin Kocur
51' PATRYK MIKLAS
44' Łukasz Kupczyński
41' Arkadiusz Szustek
37' VLADYSLAV DOROSH
12' Wojciech Witoń
83' ADRIAN WITKOWSKI
70' Hubert Korgól
60' MACIEJ MACUK
84' Rafał Żuk
49' Rafał Żuk
84' Rafał Żuk
Minuty
0-90
4. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 11/2017 13:00
Iskra Golczewo 1:0 Wicher Brojce Stadion Miejski w Golczewie (Golczewo, Krótka 5)
90'+2 Wojciech Trepkowski
41' KAMIL KOWALSKI
90' MAKSYM LUNEKO
83' MARIUSZ MARCINKOWSKI
58' RAFAŁ PIOTROWSKI
27' Marcin Pietrzak
Minuty
0-28
15. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 11/2017 16:00
Wicher Brojce 6:2 Odra Chojna Trzebiatów, Sportowa Euroboisko
75' Marcin Borczyński
61' Marcin Kocur
43' JAKUB POŻYCZKA
38' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
33' Szymon Makarewicz
24' Marcin Borczyński
18' JAKUB PIERŚCIONEK
10' Szymon Makarewicz
77' VLADYSLAV DOROSH
60' DAWID CHWAŁEK
57' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
53' Bartosz Flis
32' Szymon Makarewicz
Minuty
0-90
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 11:00
Wicher Brojce 2:3 Zorza I Dobrzany Trzebiatów, Sportowa Euroboisko
72' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
66' TOMASZ PIOTROWSKI
56' Robert Piłat
25' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
25' Łukasz Krawczyk
90' Marcin Kocur
90' Łukasz Krawczyk
87' VLADYSLAV DOROSH
71' MICHAŁ DUTKOWSKI
53' MARCIN KAŃCZUCKI
Minuty
0-90
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2017 15:00
Dąb Dębno 1:2 Wicher Brojce Stadion Sportowy im. Henryka Witkowskiego (Dębno, Gorzowska 7)
90' Marcin Kocur
88' JAKUB PIERŚCIONEK
75' Wojciech Wiśniewski
71' Błażej Szczupaczyński
90' MARCIN KAŃCZUCKI
80' Mateusz Laska
73' MARIUSZ MARCINKOWSKI
63' Arkadiusz Szustek
23' PATRYK TRYBEL
Minuty
0-90
11. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 12:00
Wicher Brojce 0:3 Mierzynianka Mierzyn Trzebiatów, Sportowa Euroboisko
42' Marcin Rajmer
22' Krystian Ruciński
9' Marcin Rajmer
88' Paweł Mikołajczyk
82' Konrad Klym
59' Marcin Kocur
59' Jakub Furman
45' PAWEŁ WESOŁOWSKI
Minuty
0-90
10. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2017 12:00
CHEMIK Police 1:1 Wicher Brojce Stadion Miejski w Policach (Police, Siedlecka 2B)
75' DAWID MAZIARZ
55' Jarosław Jóźwiak
61' MARIUSZ MARCINKOWSKI
42' Michał Janicki
Minuty
0-90
9. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 13:00
Wicher Brojce 1:3 BŁĘKIT Pniewo ul. Sportowa Euroboisko, Trzebiatów
79' PAWEŁ PLIS
59' Marcin Pietrzak
14' CEZARY KUBICKI
9' PAWEŁ PLIS
90' CEZARY KUBICKI
86' Marcin Kocur
44' JAKUB PIERŚCIONEK
Minuty
0-90
8. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 15:00
BIALI Sądów 2:4 Wicher Brojce Boisko Sportowe w Sądowie (Sądów 6)
90'+2 OSKAR SIECZKAREK
88' MAKSYM LUNEKO
59' Marcin Kocur
56' Marcin Kocur
47' OSKAR MARCINKOWSKI
18' PIOTR ORŁOWSKI
54' Władysław Wojcieszek
75' Krzysztof Musiał
75' Krzysztof Musiał
45'+1 Krzysztof Musiał
26' DAWID MAZIARZ
8' Hubert Korgól
3' PIOTR ORŁOWSKI
80' PIOTR ORŁOWSKI
80' PIOTR ORŁOWSKI
Minuty
0-90
7. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 16:00
Wicher Brojce 2:2 Wybrzeże Rewalskie Rewal Stadion w Brojcach (Brojce, Długa -)
90'+1 OSKAR MARCINKOWSKI
35' ARTEM GUMENIUK
25' Marcin Kocur
3' KAMIL FRYSZKA
90'+2 ARTEM GUMENIUK
82' Wojciech Pankiewicz
78' TOMASZ ŻOŁA
90'+2 MARIUSZ MARCINKOWSKI
90'+2 MARIUSZ MARCINKOWSKI
42' MARIUSZ MARCINKOWSKI
Minuty
0-90
6. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 12:00
Ogniwo Babinek 2:3 Wicher Brojce Stadion Sportowy (Babinek -)
70' OSKAR MARCINKOWSKI
68' PAWEŁ MALANOWSKI
63' GRZEGORZ KANIECKI
30' OSKAR MARCINKOWSKI
8' Patryk Purtak
90'+2 MARIUSZ MARCINKOWSKI
90'+2 GRZEGORZ KANIECKI
90'+2 MARCIN KAŃCZUCKI
88' Marek Wiśniewski
75' Łukasz Misior
71' Grzegorz Kreft
87' Patryk Purtak
58' Patryk Purtak
87' Patryk Purtak
40' Krystian Kuzio
22' VLADYSLAV DOROSH
Minuty
0-90
5. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2017 11:00
Wicher Brojce 2:5 FLOTA ŚWINOUJŚCIE Stadion w Brojcach (Brojce, Długa -)
86' Radosław Misztal
81' MICHAŁ PROTASEWICZ
74' DAMIAN STANISZEWSKI
65' Grzegorz Skwara
63' MARCIN KAŃCZUCKI
34' Dariusz Kozłowski
19' Marcin Kocur
87' PRZEMYSŁAW SZUSTEK
59' VLADYSLAV DOROSH
51' Marcin Kocur
43' MATEUSZ BĄTKOWSKI
Minuty
0-70
4. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 11:00
Wicher Brojce 0:5 Stal Szczecin Stadion w Brojcach (Brojce, Długa -)
73' MARIUSZ SYPUŁA
70' MARIUSZ SYPUŁA
63' MARIUSZ SYPUŁA
53' TOMASZ CYDZIK
10' Dominik Ceglarek
71' DAWID MAZIARZ
74' MARCIN MICHALAK
66' WOJTEK DRZEWIECKI
Minuty
0-90
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 17:00
Wicher Brojce 1:1 Piast Chociwel Stadion w Brojcach (Brojce, Długa -)
69' AMADEUSZ KACZMAREK
45' JAKUB PIERŚCIONEK
80' Arkadiusz Szustek
76' WOJTEK DRZEWIECKI
83' WOJTEK DRZEWIECKI
83' WOJTEK DRZEWIECKI
61' Szymon Makarewicz
59' VLADYSLAV DOROSH
52' Przemysław Kwiatkowski
25' MARIUSZ MARCINKOWSKI
Minuty
0-90
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
Marcin Kocur | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.