Znajdź nas na:

ŁUKASZ ŁANIEC | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 96
Minuty na boisku 6564
Strzelone bramki 69
Kartki 3 0
16 06/2018 16:00
Ogniwo Babinek 3:6 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Sportowy (Babinek -)
84' KAROL JABŁOŃSKI
78' Rafał Gnap
73' MARCIN KONOPSKI
72' Grzegorz Kreft
70' BARTEK BABICKI
55' KAROL JABŁOŃSKI
52' FILIP GRABOWSKI
43' Patryk Sikorski
20' MARCIN KONOPSKI
88' BARTEK BABICKI
59' Patryk Purtak
30. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 06/2018 15:00
BŁĘKITNI II Stargard 6:1 FLOTA ŚWINOUJŚCIE Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
86' JAROSŁAW PISKORZ
58' FILIP GRABOWSKI
56' Michał Nowak
44' ŁUKASZ ŁANIEC
38' JAROSŁAW PISKORZ
26' Robert Gajda
17' ŁUKASZ ŁANIEC
33' MATEUSZ ORLIK
Minuty
0-46
29. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 06/2018 13:30
BŁĘKITNI Stargard 9:2 Stal Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
85' WOJCIECH KACPRZYK
83' ŁUKASZ ŁANIEC
74' WOJCIECH KACPRZYK
67' ERYK KRASIŃSKI
64' MATEUSZ NOWAK
61' MATEUSZ NOWAK
56' ŁUKASZ ŁANIEC
52' Kamil Dzięgielewski
49' ŁUKASZ ŁANIEC
38' ŁUKASZ ŁANIEC
35' MATEUSZ NOWAK
54' KUBA BRUZDEWICZ
28' ŁUKASZ BARANOWSKI
Minuty
0-90
25. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 15:00
BŁĘKITNI II Stargard 5:4 ARKONIA Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
86' MATEUSZ STASIAK
77' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
74' MATEUSZ WĘSIERSKI
72' JAROSŁAW PISKORZ
67' Filip Kosakowski
61' KAROL JABŁOŃSKI
51' Filip Kosakowski
40' Bartłomiej Zdunek
27'+ MATEUSZ WĘSIERSKI
76' MIŁOSZ KRZYSZTOFIAK
67' Filip Kosakowski
27. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2018 17:30
AP KOTWICA KOŁOBRZEG 2:3 BŁĘKITNI Stargard Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka (Kołobrzeg -)
88' MUSTAFA BASRIEV
76' TOMASZ PODOLAK
61' MATEUSZ NOWAK
35' TOMASZ ANTCZAK
13' WOJCIECH KACPRZYK
90'+3 MATEUSZ CIEŚLAK
90'+3 WOJCIECH WOJTOWICZ
90'+4 WOJCIECH WOJTOWICZ
90'+4 WOJCIECH WOJTOWICZ
66' FILIP GRABOWSKI
64' DOMINIK MACIEJEWSKI
42' WOJCIECH KACPRZYK
42' MUSTAFA BASRIEV
19' MIŁOSZ DEMBSKI
23. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 11:00
Piast Chociwel 1:7 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski (Chociwel, Armii Krajowej -)
85' Bartłomiej Zdunek
84' MICHAŁ BARAŃSKI
72' ŁUKASZ ŁANIEC
70' Robert Gajda
28' FILIP GRABOWSKI
27' Robert Gajda
5' Robert Gajda
10' KRYSTIAN GUŚCIORA
44' KACPER SOSNA
37' FILIP GRABOWSKI
37' Adam Omelaniuk
Minuty
0-90
26. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 05/2018 18:00
Salos II Szczecin 0:5 BŁĘKITNI Stargard Stadion Tenisowa (Szczecin, Tenisowa 35)
67' ŁUKASZ ŁANIEC
57' TOMASZ ANTCZAK
48' BARTOSZ SITKOWSKI
31' TOMASZ ANTCZAK
9' ŁUKASZ ŁANIEC
90' BARTOSZ JASKÓLSKI
52' PATRYK PRUSS
Minuty
0-90
15. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 11:00
BŁĘKITNI Stargard 0:2 Gwardia Koszalin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
76' JAKUB CZYŻEWSKI
52' JAKUB CZYŻEWSKI
85' MARCIN DUBIELEWICZ
61' JAKUB SAWCZAK
26' GABRIEL SZYGENDA
24' MACIEJ BACHLEDA
Minuty
0-70
22. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 11:00
BŁĘKITNI II Stargard 6:2 Iskra Golczewo Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90' MATEUSZ WĘSIERSKI
65' RAFAŁ PIOTROWSKI
58' MATEUSZ WĘSIERSKI
55' Radosław Wiśniewski
45'+1 Bartłomiej Zdunek
35' KAROL JABŁOŃSKI
22' RAFAŁ PIOTROWSKI
15' Łukasz Łazarz
85' MICHAŁ ONYSZCZUK
83' RAFAŁ PIOTROWSKI
74' KAROL JABŁOŃSKI
25. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 16:00
Odra Chojna 1:5 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski w Chojnie (Chojna, Wojska Polskiego 16)
71' ŁUKASZ GŁOWACKI
42' Radosław Wiśniewski
41' Radosław Wiśniewski
38' FILIP GRABOWSKI
15' MATEUSZ ORLIK
13' ŁUKASZ GŁOWACKI
Minuty
0-61
24. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 05/2018 15:00
BIALI Sądów 0:3 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe w Sądowie (Sądów 6)
79' Radosław Wiśniewski
35' Maciej Liśkiewicz
17' Bartłomiej Zdunek
77' Grzegorz Pabich
53' Władysław Wojcieszek
83' MARCIN NITECKI
43' MARCIN NITECKI
83' MARCIN NITECKI
29' MARCIN KONOPSKI
17. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 18:00
BŁĘKITNI II Stargard 3:2 Stal Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90'+3 TOMASZ CYDZIK
81' MATEUSZ ORLIK
71' PATRYK WŁÓKA
51' Bartłomiej Zdunek
36' Bartłomiej Malczewski
90'+3 Adam Bogacz
85' PATRYK WŁÓKA
82' Radosław Wiśniewski
73' MARCIN KONOPSKI
59' Andrzej Wilczyński
23. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 04/2018 17:00
Ina Goleniów 1:1 BŁĘKITNI Stargard Stadion Miejski (Goleniów, Sportowa 25)
86' MATEUSZ NOWAK
54' ADRIAN BANASIEWICZ
90' DOMINIK KRAWCZYŃSKI
90' PATRYK ŁABACZ
70' SEBASTIAN MODRZEJEWSKI
37' KACPER KRÓLIK
19. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 04/2018 13:00
BŁĘKITNI II Stargard 4:1 Zorza I Dobrzany Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
78' MICHAŁ BARAŃSKI
65' FILIP GRABOWSKI
52' Robert Gajda
49' FILIP GRABOWSKI
25' BARTOSZ JASKÓLSKI
83' KAROL JABŁOŃSKI
70' Krzysztof Lisowski
50' Robert Piłat
49' Robert Piłat
50' Robert Piłat
30' Mariusz Grzelak
75' Mariusz Grzelak
75' Mariusz Grzelak
22. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 12:00
Dąb Dębno 4:3 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Sportowy im. Henryka Witkowskiego (Dębno, Gorzowska 7)
84' DAWID OLSZEWSKI
82' Paweł Majewski
80' ARTUR KORMAN
73' Robert Gajda
59' MICHAŁ ONYSZCZUK
51' Robert Gajda
24' Damian Kuśnierczak
59' Seweryn Wrzeszcz
90'+4 PATRYK WŁÓKA
82' MATEUSZ ORLIK
70' ARTUR KORMAN
65' Bartłomiej Zdunek
63' Roman Majchrzak
Minuty
0-73
21. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 17:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:1 Mierzynianka Mierzyn Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
90' ŁUKASZ ŁANIEC
87' Bartłomiej Zdunek
77' Robert Gajda
59' Robert Gajda
52' KAROL JABŁOŃSKI
48' BORYS SZYMAŃSKI
43' KAROL JABŁOŃSKI
39' KAROL JABŁOŃSKI
33' TOMASZ ANTCZAK
61' BARTEK BABICKI
Minuty
0-90
20. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 04/2018 17:00
Salos II Szczecin 3:0 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Tenisowa (Szczecin, Tenisowa 35)
50' OSKAR KALENIK
45' OSKAR KALENIK
39' DANIEL STADIE
90' MARCIN KONOPSKI
89' Adrian Mach
72' MATEUSZ ORLIK
45' BARTOSZ SITKOWSKI
35' MICHAŁ SERDYŃSKI
25' KAROL JABŁOŃSKI
5. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 03/2018 17:00
BŁĘKITNI II Stargard 2:2 BŁĘKIT Pniewo Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
72' JAROSŁAW PISKORZ
65' Jakub Marzantowicz
58' PAWEŁ PLIS
24' KAMIL KŁOS
89' MARCIN KONOPSKI
60' DENIS DRWAL
60' ŁUKASZ DEPTUŁA
59' JAROSŁAW PISKORZ
44' MICHAŁ ONYSZCZUK
17' KAROL JABŁOŃSKI
7' KAMIL KŁOS
18. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 03/2018 16:00
MECHANIK Warnice 2:10 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe w Warnicach (Warnice -)
77' Robert Gajda
75' Robert Gajda
69' MATEUSZ RYCHLEWSKI
61' FILIP GRABOWSKI
42' FILIP GRABOWSKI
31' Marek Poznański
22' FILIP GRABOWSKI
20' JAROSŁAW PISKORZ
15' Robert Gajda
9' FILIP GRABOWSKI
6' Robert Gajda
3' FILIP GRABOWSKI
4. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 11/2017 14:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:1 Ogniwo Babinek Stargard, Ceglana Euroboisko
89' SEBASTIAN RYBICKI
86' Michał Magnuski
82' JAROSŁAW PISKORZ
74' Robert Gajda
72' GRZEGORZ KANIECKI
59' BARTOSZ ŁYSOŃ
52' Robert Gajda
43' Robert Gajda
42' JAROSŁAW PISKORZ
47' Kamil Reformat
38' BARTOSZ ŁYSOŃ
15. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 11/2017 11:00
BŁĘKITNI Stargard 3:4 Świt Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
75' MATEUSZ NOWAK
68' ŁUKASZ ŁANIEC
63' FILIP GRABOWSKI
47' MARCIN KONOPSKI
45' MAKSYMILIAN OSWALD
28' DOMINIK ANDRZEJEWSKI
10' DOMINIK ANDRZEJEWSKI
90'+2 MATEUSZ ORLIK
83' MAKSYMILIAN OSWALD
50' JAKUB PALUCH
48' DOMINIK ANDRZEJEWSKI
43' DAMIAN MAŚLEWSKI
24' KACPER PLEBAŃCZYK
Minuty
0-90
13. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2017 14:00
FLOTA ŚWINOUJŚCIE 0:4 BŁĘKITNI II Stargard Boisko w Świnoujściu (Świnoujście, Jana Matejki 22)
84' Sebastian Inczewski
76' Robert Gajda
61' Sebastian Inczewski
58' Robert Gajda
89' Dawid Trafalski
89' Paweł Rybicki
40' Robert Gajda
38' RADOSŁAW WELKA
28' PRZEMYSŁAW RYGIELSKI
14. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 11/2017 13:00
Stal Szczecin 5:1 BŁĘKITNI Stargard Obiekt Sportowy Bandurskiego Szczecin (Szczecin, ks. bp. Władysława Bandurskiego 35)
86' BARTEK BABICKI
84' ERYK KRASIŃSKI
82' MICHAŁ JĘŚKO
74' MACIEJ OSTROWSKI
55' Kamil Dzięgielewski
16' ERYK KRASIŃSKI
50' BARTOSZ JASKÓLSKI
90'+3 MACIEJ OSTROWSKI
61' PATRYK KOWALSKI
58' MATEUSZ ORLIK
58' Kamil Dzięgielewski
61' NORBERT GRĄZKA
47' NORBERT GRĄZKA
60' NORBERT GRĄZKA
60' TOMASZ ANTCZAK
60' TOMASZ ANTCZAK
36' TOMASZ ANTCZAK
36' KONRAD PRILL
Minuty
0-90
12. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 11/2017 13:00
ARKONIA Szczecin 0:6 BŁĘKITNI Stargard ul. Stanisława Ignacego Witkiewicza -, Szczecin
80' TOMASZ ANTCZAK
60' TOMASZ ANTCZAK
38' ŁUKASZ ŁANIEC
26' TOMASZ ANTCZAK
11' ŁUKASZ ŁANIEC
10' ŁUKASZ ŁANIEC
64' JAKUB WIRASZKA
44' ŁUKASZ ŁANIEC
22' KACPER WÓJCIK
Minuty
0-80
11. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2017 13:30
ARKONIA Szczecin 2:5 BŁĘKITNI II Stargard KS Arkonia Szczecin (Szczecin, Arkońska 1)
90'+3 Damian Mosiejko
83' Sebastian Inczewski
67' Sebastian Inczewski
65' Robert Gajda
52' Filip Kosakowski
33' Patryk Rygiel
29' Sebastian Inczewski
36' TOMASZ ŁASZKIEWICZ
12. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 11:00
Gwardia Koszalin 0:2 BŁĘKITNI Stargard Stadion im. Stanisława Figasa w Koszalinie (Koszalin, Juliana Fałata 34)
87' BARTOSZ ŁYSOŃ
19' BARTOSZ JASKÓLSKI
57' BARTOSZ JASKÓLSKI
40' GABRIEL SZYGENDA
Minuty
0-90
9. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 10/2017 11:00
BŁĘKITNI Stargard 3:0 Bałtyk Koszalin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
86' BARTOSZ SITKOWSKI
71' FILIP GRABOWSKI
56' FILIP GRABOWSKI
70' KACPER BATOR
90'+4 BARTOSZ JASKÓLSKI
44' BARTOSZ ZIÓŁKOWSKI
44' BARTŁOMIEJ NIEMCZYK
44' MARCIN KONOPSKI
44' MATEUSZ ORLIK
33' KONRAD TRZMIEL
27' FILIP GRABOWSKI
21' BARTEK BABICKI
Minuty
0-90
8. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 10/2017 17:30
BŁĘKITNI Stargard 4:1 Ina Goleniów Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
91' MATEUSZ NOWAK
90' BARTOSZ ŁYSOŃ
83' KACPER TOMASZEWICZ
78' PATRYK WŁÓKA
54' BARTOSZ SITKOWSKI
89' KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI
64' MATEUSZ ORLIK
45' PATRYK WŁÓKA
39' KACPER TOMASZEWICZ
30' MICHAŁ BĘBEN
Minuty
0-58
6. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 15:00
Zorza I Dobrzany 1:1 BŁĘKITNI II Stargard ul. Sportowa -, Dobrzany
59' Dawid Dziewiński
44' Damian Mosiejko
90'+1 MATEUSZ KNAPEK
90' TOMASZ PIOTROWSKI
62' SEBASTIAN RYBICKI
42' MICHAŁ DUTKOWSKI
40' Damian Mosiejko
39' Piotr Olejnik
12' MICHAŁ ONYSZCZUK
9' KAROL JABŁOŃSKI
7. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 09/2017 11:00
Akademia MKP Szczecinek 1:3 BŁĘKITNI Stargard Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa (Szczecinek 1)
89' TOMASZ ANTCZAK
71' ALEKSY KIZIELEWICZ
45' FILIP GRABOWSKI
37' ŁUKASZ ŁANIEC
90' BARTEK BABICKI
61' KACPER CZAPLA
38' KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI
83' KACPER WÓJCIK
20' KACPER WÓJCIK
83' KACPER WÓJCIK
Minuty
0-46
5. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 18:00
BŁĘKITNI II Stargard 8:5 Dąb Dębno ul. Ceglana Euroboisko, Stargard
90'+3 JAROSŁAW PISKORZ
89' SEBASTIAN RYBICKI
86' Robert Gajda
77' KAROL ORŁOWSKI
66' Radosław Wiśniewski
45' PIOTR PŁUSKA
43' Paweł Majewski
34' Mateusz Laska
32' Wojciech Wiśniewski
25' Mateusz Laska
24' Radosław Wiśniewski
11' Radosław Wiśniewski
5' Radosław Wiśniewski
85' SEBASTIAN BIERNACKI
83' REMIGIUSZ PASTWA
52' KAROL ORŁOWSKI
6. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
17 09/2017 11:00
BŁĘKITNI Stargard 6:0 Zryw Kretomino Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
60' SZYMON KUŁAGA
45' FILIP GRABOWSKI
35' FILIP GRABOWSKI
29' TOMASZ ANTCZAK
26' TOMASZ ANTCZAK
11' PATRYK WŁÓKA
64' DAMIAN ZAWIERUCHA
41' ADAM BOBER
Minuty
0-46
4. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 09/2017 17:00
FLOTA ŚWINOUJŚCIE 0:2 BŁĘKITNI Stargard Boisko w Świnoujściu (Świnoujście, Jana Matejki 22)
59' MICHAŁ WITKOWSKI
21' FILIP GRABOWSKI
87' BARTOSZ JASKÓLSKI
66' MACIEJ NASIADKO
37' FILIP GRABOWSKI
35' DAWID WALKOWIAK
31' KACPER WÓJCIK
Minuty
0-90
3. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 09/2017 17:30
77' JAROSŁAW PISKORZ
73' JAROSŁAW PISKORZ
71' KONRAD PIETRASIK
65' Robert Gajda
61' KONRAD PIETRASIK
58' TOMASZ SENIUK
51' KAROL JABŁOŃSKI
39' MICHAŁ BARAŃSKI
36' RESUL SUCSUZ
33' Robert Gajda
28' Robert Gajda
22' MICHAŁ ONYSZCZUK
11' KAROL JABŁOŃSKI
6' JAROSŁAW PISKORZ
2. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 13:30
BŁĘKITNI Stargard 1:1 Salos II Szczecin Stadion Miejski (Stargard, Ceglana 1)
84' PAWEL RADOSZEWSKI
62' FILIP GRABOWSKI
88' ŁUKASZ PIESIAK
79' MATEUSZ ORLIK
75' MICHAŁ KUJAWKA
71' MACIEJ BOBROWSKI
61' ALEKSANDER KOTWICA
59' PATRYK WOJCIECHOWSKI
56' BARTOSZ ŁYSOŃ
Minuty
0-69
2. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 16:00
BŁĘKIT Pniewo 2:4 BŁĘKITNI II Stargard Boisko Sportowe (Pniewo, Gryfińska 8)
90'+2 PAWEŁ PLIS
86' Robert Gajda
83' Paweł Rybicki
75' GRZEGORZ JÓŹWIAK
44' Adrian Hołownia
20' TOMASZ ANTCZAK
32' MATEUSZ KNAPEK
27' ADRIAN UŁASOWICZ
3. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 08/2017 11:00
CHEMIK Police 3:6 BŁĘKITNI Stargard Stadion Miejski w Policach (Police, Siedlecka 2B)
84' TOMASZ ANTCZAK
76' BARTOSZ ŁYSOŃ
74' SEBASTIAN RYBICKI
70' ŁUKASZ ŁANIEC
46' BARTŁOMIEJ BIAŁEK
31' FILIP GRABOWSKI
27' BARTŁOMIEJ BIAŁEK
24' MATEUSZ NOWAK
5' MIKOŁAJ TRAJKOWSKI
90'+2 PAWEŁ BUDZEŃ
72' KRZYSZTOF GOŁĘBIOWSKI
60' BARTOSZ JASKÓLSKI
52' SZYMON WOŚ
51' MARCIN KONOPSKI
90'+3 BARTŁOMIEJ BIAŁEK
47' BARTŁOMIEJ BIAŁEK
90'+3 BARTŁOMIEJ BIAŁEK
28' MICHAŁ GRZESŁO
35' MICHAŁ GRZESŁO
35' MICHAŁ GRZESŁO
Minuty
50-90
1. kolejka
I liga wojewódzka A1 Junior "WLJ STARSZYCH"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 08/2017 13:00
Wybrzeże Rewalskie Rewal 0:7 BŁĘKITNI II Stargard Stadion Miejski w Niechorzu (Niechorze, Leśna 3)
90' BARTEK BABICKI
89' TOMASZ ANTCZAK
82' KAROL JABŁOŃSKI
80' MICHAŁ BARAŃSKI
23' BARTOSZ ŁYSOŃ
11' KAROL JABŁOŃSKI
4' Radosław Wiśniewski
90' DANIEL ZGIERSKI
79' MICHAŁ SALAMON
60' RAFAŁ ANDRUSZKO
1. kolejka
Klasa okręgowa Grupa 1
SZCZEGÓŁY MECZU ›

Karta kibica

  • Najlepsze miejsca na stadionie
  • Bilety w specjalnej cenie na wybrane mecze
zamów kartę kibica
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
ŁUKASZ ŁANIEC | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.