Znajdź nas na:

Kamil Reformat | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 139
Minuty na boisku 10017
Strzelone bramki 9
Kartki 26 5
24 11/2018 13:00
Ogniwo Babinek 6:1 Odra Chojna Stadion Sportowy (Babinek -)
73' GRZEGORZ KANIECKI
64' Grzegorz Kreft
61' Grzegorz Kreft
15' KAROL TKACZUK
41' PATRYK KUŚ
37' PAWEŁ PLIS
4' PAWEŁ PLIS
47' DAWID CHWAŁEK
43' GRZEGORZ KANIECKI
37' OSKAR ZYGMUNT
15. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 11/2018 14:00
Dąb Dębno 4:1 Ogniwo Babinek Stadion Sportowy im. Henryka Witkowskiego (Dębno, Gorzowska 7)
67' Rafał Gnap
81' Wojciech Wiśniewski
39' ŁUKASZ JACKOWSKI
35' Damian Kuśnierczak
26' Damian Kuśnierczak
87' MATEUSZ NIEDŹWIECKI
75' DAWID OLSZEWSKI
90'+4 DAWID OLSZEWSKI
64' ŁUKASZ JACKOWSKI
43' Szymon Woźniewski
90'+4 Szymon Woźniewski
14. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 11/2018 13:00
Ogniwo Babinek 4:1 AP GAVIA CHOSZCZNO Stadion Sportowy (Babinek -)
88' Grzegorz Gicewicz
85' PATRYK KUŚ
72' PAWEŁ PLIS
51' PAWEŁ PLIS
45' PAWEŁ PLIS
66' Paweł Paszkiewicz
65' MARCEL NAWROCKI
61' Patryk Sikorski
51' JAKUB OSAJDA
21' Rafał Gnap
10' Kamil Reformat
54' Kamil Reformat
Minuty
0-90
13. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 11/2018 14:00
Tywa Swobnica 2:4 Ogniwo II Babinek Stadion Miejski Swobnica (Swobnica -)
52' Tomasz Janas
42' Tomasz Janas
28' ARKADIUSZ KĄCKI
9' ŁUKASZ JASIŃSKI
49' ŁUKASZ KOPER
36' ŁUKASZ JASIŃSKI
84' PIOTR SOLSKI
63' Dominik Dworzyński
58' Robert Pawliczek
40' ŁUKASZ KOPER
20' DANIEL PRZEMIENIECKI
17' KAROL CZARNY
8. kolejka
Szczecin: Klasa C Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 11/2018 14:00
Jeziorak Szczecin 3:1 Ogniwo Babinek os. Kasztanowe MOSRiR Szczecin - Załom, Stadion OKS JEZIORAK, Szczecin
87' Grzegorz Kreft
90'+3 PATRYK GAWIŃSKI
71' JACEK CHODOROWSKI
48' PATRYK GAWIŃSKI
90'+1 GRZEGORZ KANIECKI
73' Szymon Woźniewski
70' MACIEJ IGNASIAK
Minuty
0-90
12. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 10/2018 12:00
Ogniwo Babinek 2:3 Sokół Pyrzyce Stadion Sportowy (Babinek -)
78' Konrad Bednarski
42' Tomasz Sobolewski
33' JAKUB GODYŃ
68' Grzegorz Kreft
50' PATRYK KUŚ
90'+2 Łukasz Zaborowski
90' ŁUKASZ SZNAJDROWICZ
75' Konrad Bednarski
56' Patryk Sikorski
45' Szymon Woźniewski
Minuty
0-46
11. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 10/2018 11:00
Iskierka Szczecin 3:2 Ogniwo Babinek Obiekt Sportowy Jezierzyce (Szczecin, Topolowa -)
43' Rafał Gnap
88' Rafał Gnap
82' PATRYK HANKE
62' DANIEL GUZICKI
26' PATRYK HANKE
90'+1 Tomasz Janas
87' DANIEL KIEŁBANIA
84' DANIEL GUZICKI
52' Patryk Sikorski
48' MAKSYM OLIINYK
46' Szymon Woźniewski
Minuty
0-90
10. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2018 12:30
Ogniwo Babinek 3:4 BIALI Sądów Stadion Sportowy (Babinek -)
90'+1 Marek Andrysiewicz
60' Tomasz Walusiak
24' Tomasz Walusiak
6' MARCIN NITECKI
72' Rafał Gnap
65' PATRYK KUŚ
59' Rafał Gnap
Minuty
0-90
9. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
06 10/2018 14:00
Piast Chociwel 1:2 Ogniwo Babinek Stadion Miejski (Chociwel, Armii Krajowej -)
75' PAWEŁ PLIS
44' Marek Ufnal
23' Patryk Sikorski
60' Ariel Łonyszyn
40' GRZEGORZ KANIECKI
24' VASYL BEHEILIUK
Minuty
0-90
8. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 09/2018 12:30
Ogniwo Babinek 1:3 Zorza Dobrzany Stadion Sportowy (Babinek -)
90'+16 Łukasz Krawczyk
90'+6 TOMASZ PIOTROWSKI
45' Dawid Dziewiński
50' Bartłomiej Woźniewski
78' Kamil Reformat
66' Bartłomiej Woźniewski
65' Piotr Olejnik
90'+13 Rafał Gnap
34' Rafał Gnap
90'+13 Rafał Gnap
34' BARTŁOMIEJ ŁYP
44' Tomasz Janas
44' Tomasz Janas
14' Tomasz Janas
11' Mateusz Rybka
Minuty
0-90
7. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2018 14:00
Ogniwo II Babinek 3:3 Sokół Różańsko Stadion Sportowy (Babinek -)
90'+3 MICHAŁ MATWIEJUK
86' Kamil Stelmasik
65' DAWID WŁOCH
60' Wojciech Drochomirecki
55' Daniel Walczak
16' ADRIAN PASTERNIAK
85' DAWID WŁOCH
80' ADRIAN PASTERNIAK
69' ADAM BOCZKOWSKI
67' Dawid Kaniecki
52' Grzegorz Różycki
4. kolejka
Szczecin: Klasa C Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2018 17:00
Osadnik Myślibórz 4:2 Ogniwo Babinek ul. 11 Listopada Stadion MKS Osadnik, Myślibórz
90'+3 Łukasz Małowiecki
82' Łukasz Małowiecki
71' Paweł Myszkowski
43' Rafał Gnap
16' GRZEGORZ KANIECKI
32' ADAM PASZKIEWICZ
84' GRZEGORZ KANIECKI
82' Paweł Myszkowski
81' Szymon Woźniewski
77' BARTOSZ KWAPISZEWSKI
75' JAKUB KWAPIS
67' PAWEŁ PLIS
57' Kamil Reformat
48' BARTOSZ OKUNIEWSKI
Minuty
0-90
6. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 09/2018 17:00
BŁĘKIT Pniewo 0:0 Ogniwo Babinek Boisko Sportowe (Pniewo, Gryfińska 8)
0' Krystian Kuzio
0' Rafał Gnap
0' ŁUKASZ ŻELECH
0' CEZARY KUBICKI
0' Paweł Lewandowski
87' PATRYK KUŚ
68' CEZARY KUBICKI
45'+2 Paweł Lewandowski
42' ŁUKASZ ŻELECH
26' KAMIL KLEPADŁO
25' KAMIL KLEPADŁO
26' KAMIL KLEPADŁO
Minuty
0-90
3. kolejka
Puchar Polski "ZZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2018 12:30
Ogniwo Babinek 3:1 Stal Szczecin Stadion Sportowy (Babinek -)
44' GRZEGORZ KANIECKI
30' Rafał Gnap
18' Adam Bogacz
16' KONRAD PYŚ
72' Krystian Kuzio
68' PAWEŁ PLIS
60' Kamil Reformat
55' KRYSTIAN MAZUREK
29' KONRAD PRAŻMOWSKI
7' RAFAŁ ANDRUSZKO
Minuty
0-90
5. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 09/2018 15:00
Mierzynianka Mierzyn 2:2 Ogniwo Babinek Stadion Miejski (Mierzyn, Długa 20 C)
88' MICHAŁ JĘŚKO
55' MARCIN KUTYŁO
45'+1 PAWEŁ PLIS
21' Rafał Gnap
90'+3 MARCIN KUTYŁO
75' Jakub Furman
75' RAFAŁ WŁODARSKI
65' PAWEŁ PLIS
58' Łukasz Grat
78' Łukasz Grat
78' Łukasz Grat
32' PATRYK PITURA
Minuty
67-90
4. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 09/2018 17:30
Energetyk Gryfino 1:4 Ogniwo Babinek Boisko Miejskie w Gryfinie (Gryfino, Sportowa 1)
90'+4 Grzegorz Kreft
65' PAWEŁ PLIS
47' PAWEŁ PLIS
40' Marek Lipka
24' Rafał Gnap
69' MAREK WĘGRZYN
69' MAREK WĘGRZYN
68' GRZEGORZ KANIECKI
56' Tomasz Janas
2. kolejka
Puchar Polski "ZZPN"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 09/2018 18:00
ISKRA II Banie 5:3 Ogniwo II Babinek Bański Klub Sportowy (Banie, Sportowa 1a)
90'+2 Kamil Kuzio
80' Dawid Kaniecki
73' Kamil Kuzio
60' Przemysław Dziedzic
65' Kamil Kuzio
42' Grzegorz Gnap
16' Łukasz Rogacki
15' JAROSŁAW GOWIN
90'+2 Przemysław Dziedzic
70' MARCIN TCHÓRZ
65' DANIEL PRZEMIENIECKI
45'+2 KRZYSZTOF SOBINA
42' Wojciech Goławski
40' ANDRZEJ MŁYNARCZAK
1. kolejka
Szczecin: Klasa C Grupa 3
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2018 17:00
Ogniwo Babinek 1:3 Iskra Golczewo Stadion Sportowy (Babinek -)
90'+3 Konrad Prawucki
52' VOLODYMYR PRYSHNIVSKYY
50' GRZEGORZ KANIECKI
42' YAROSLAV OLENYUK
87' Tomasz Janas
86' Dawid Roszak
79' ADRIAN UŁASOWICZ
75' Bartłomiej Woźniewski
63' Patryk Purtak
60' PAWEŁ CHLEBOWSKI
39' Łukasz Łazarz
36' KAMIL KOWALSKI
15' GRZEGORZ KANIECKI
15' Konrad Prawucki
2. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2018 12:00
ŚWIATOWID 63 ŁOBEZ 2:2 Ogniwo Babinek Boisko w Łobzie (Łobez, Siewna 9)
14' Grzegorz Kreft
82' Dawid Mosiądz
45' Remigiusz Borejszo
20' Bartek Adamów
90' Patryk Purtak
90' Tomasz Janas
90' PATRYK PAŃKA
90' Dawid Mosiądz
74' PAWEŁ KSIĄŻCZYK
1. kolejka
Szczecin: Klasa okręgowa "SZCZECIŃSKA"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
Kamil Reformat | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.