Znajdź nas na:

KAMIL PIOTROWSKI | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 225
Minuty na boisku 15726
Strzelone bramki 34
Kartki 22 0
17 11/2019 13:30
JAROTA Jarocin 1:1 Grom Nowy Staw Stadion Jarocin-Sport (Jarocin, Sportowa 6)
54' Robert Wesołowski
86' Jędrzej Ludwiczak
90'+3 DAWID ZIELIŃSKI
90'+2 Krzysztof Błażek
74' Jędrzej Ludwiczak
68' Piotr Skokowski
67' ARTUR STAWIKOWSKI
35' PIOTR ZALESKI
18' BENIAMIN WREMBEL
Minuty
0-90
17. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 11/2019 13:00
Grom Nowy Staw 0:1 Kotwica Kołobrzeg Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
40' SEBASTIAN DEJA
90'+3 Adam Pazio
90'+1 DANIEL CHYŁA
86' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
32' ROBERT ZIELIŃSKI
76' Przemysław Czerwiński
21' Przemysław Czerwiński
76' Przemysław Czerwiński
3' PRZEMYSŁAW SZUR
Minuty
0-90
16. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 11/2019 13:00
Grom Nowy Staw 2:1 Bałtyk Gdynia Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
88' Robert Wesołowski
70' Tomasz Zając
20' Robert Wesołowski
89' Robert Wesołowski
89' MATEUSZ WĘSIERSKI
78' MICHAŁ RENUSZ
74' Mateusz Daukszys
70' ARTUR STAWIKOWSKI
36' DAWID ZIELIŃSKI
Minuty
0-90
15. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 10/2019 13:00
Nielba Wągrowiec 2:1 Grom Nowy Staw Stadion Miejski im. Stanisława Bąka (Wągrowiec, Kościuszki 59)
65' Robert Wesołowski
53' Krzysztof Błażek
6' JAKUB KUBIŃSKI
84' Jacek Figaszewski
37' PRZEMYSŁAW LISIECKI
Minuty
0-90
14. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 10/2019 14:00
Grom Nowy Staw 2:0 Pogoń II Szczecin Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
54' Robert Wesołowski
36' Robert Wesołowski
90'+3 KACPER CICHOŃ
86' Mateusz Jagiełło
86' RAFAŁ MAĆKOWSKI
69' SEBASTIAN NAGEL
41' ROBERT ZIELIŃSKI
Minuty
0-89
13. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 10/2019 15:00
POLONIA Środa Wlkp. 4:1 Grom Nowy Staw Polonia Środa Wlkp. (Środa Wielkopolska, Sportowa 12)
49' Mateusz Jagiełło
76' PIOTR WUJEC
81' JĘDRZEJ KUJAWA
71' JĘDRZEJ KUJAWA
39' ADRIAN SZYNKA
87' LUIS ALFONSO HENRIQUEZ LEDEZMA
85' JAKUB WILK
76' KACPER NOWAK
70' TOMASZ GRABOWSKI
64' ADRIAN SZYNKA
67' DAWID KARCZEWSKI
67' DAWID KARCZEWSKI
45' DAWID KARCZEWSKI
44' DAMIAN SŁABIKOWSKI
4' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
Minuty
0-83
12. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 10/2019 15:00
Grom Nowy Staw 0:5 Radunia Stężyca Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
90'+4 Filip Burkhardt
61' Dawid Cempa
31' Dawid Cempa
15' Dawid Cempa
11' Dawid Cempa
89' Kacper Tułowiecki
76' TOMASZ GRABOWSKI
50' ADRIAN POLAŃSKI
40' ROBERT ZIELIŃSKI
40' ROBERT ZIELIŃSKI
19' ROBERT ZIELIŃSKI
16' KAROL CHMULAK
12' Michał Czekaj
Minuty
0-52
11. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 09/2019 16:00
SOKÓŁ Kleczew 1:1 Grom Nowy Staw Stadion Miejski w Kleczewie (Kleczew, 600-lecia 21)
74' JAKUB BANACH
24' Sebastian Śmiałek
90'+1 NORBERT GRZELAK
90' ARTUR STAWIKOWSKI
85' KAMIL PIOTROWSKI
67' MARCIN ŚWIĄTEK
61' FILIP BRZOSTOWSKI
48' Tomasz Koziorowski
30' MICHAŁ KOZAJDA
Minuty
0-90
10. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 09/2019 13:00
Grom Nowy Staw 1:2 CHEMIK Police Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
84' TOMASZ GRABOWSKI
67' SZYMON KAPELUSZ
35' Mariusz Bedliński
Po Robert Wesołowski
Po Robert Wesołowski
83' KAMIL PIOTROWSKI
79' MATEUSZ KOWALCZYK
74' ADRIAN KOŁAT
63' SZYMON KAPELUSZ
55' TOMASZ GRABOWSKI
52' ADAM WIEJKUĆ
28' OSKAR KLIMKOWICZ
25' Krzysztof Błażek
Minuty
0-90
9. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 09/2019 16:30
Grom II Nowy Staw 5:0 Pomezania Malbork Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
90'+1 KACPER RAPIŃCZUK
61' Robert Wesołowski
43' TOMASZ GRABOWSKI
40' KAMIL PIOTROWSKI
27' Robert Wesołowski
74' Krzysztof Błażek
55' OSKAR GALENIEWSKI
55' MACIEJ BEŁZ
42' Tomasz Jeleń
42' Tomasz Jeleń
32' IGOR MICHALSKI
24' Mateusz Kobyliński
20' KAMIL PIOTROWSKI
Minuty
0-61
3. kolejka
Puchar Polski "Podokręg Malbork"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 09/2019 16:00
Unia Janikowo 3:3 Grom Nowy Staw Stadion Miejski im. Bolesława Ciesielskiego (Janikowo, Główna 40)
72' Gracjan Goździk
68' Przemysław Kędziora
51' Przemysław Kędziora
43' TOMASZ GRABOWSKI
37' TOMASZ GRABOWSKI
8' TOMASZ GRABOWSKI
71' TOMASZ GRABOWSKI
62' MATEUSZ ŁAWNICZAK
59' MARCIN ŚWIĄTEK
51' ARTUR STAWIKOWSKI
7' FILIP HARTWICH
Minuty
0-86
8. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 08/2019 11:00
Bałtyk Koszalin 2:2 Grom Nowy Staw Stadion ZOS Bałtyk (Koszalin, Władysława Andersa 16)
69' Robert Wesołowski
19' TOMASZ GRABOWSKI
86' Paweł Rak
57' DAWID GRUCHAŁA-WĘSIERSKI
78' MATEUSZ CZAPŁYGIN
45' Paweł Rak
10' DAWID KARCZEWSKI
Minuty
0-65
6. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 08/2019 15:00
Grom Nowy Staw 1:3 GÓRNIK KONIN Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
90'+5 MATEUSZ MAJER
64' MATEUSZ MAJER
53' Robert Wesołowski
30' TARAS YAVORSKYY
90'+3 DAWID ZIELIŃSKI
86' MATEUSZ MAJER
80' Mateusz Daukszys
78' PATRYK SZYMANIAK
71' MIKOŁAJ JÓŹWIAK
52' TARAS YAVORSKYY
45'+1 SZYMON BARTOSIK
41' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
74' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
74' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
39' ROBERT ZIELIŃSKI
30' ARTUR STAWIKOWSKI
83' ARTUR STAWIKOWSKI
83' ARTUR STAWIKOWSKI
24' Mateusz Jagiełło
Minuty
0-69
5. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 08/2019 18:00
Grom II Nowy Staw 12:0 Błękitni Kmiecin Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
88' ROBERT ZIELIŃSKI
87' DAWID ZIELIŃSKI
83' JAKUB JANOWSKI
80' ROBERT ZIELIŃSKI
78' SEBASTIAN GWÓŻDŻ
68' Dariusz Staniaszek
61' DAWID ZIELIŃSKI
51' PIOTR JAWORSKI
40' Robert Wesołowski
34' TOMASZ GRABOWSKI
30' TOMASZ GRABOWSKI
19' PIOTR ZALESKI
1. kolejka
Puchar Polski "Podokręg Malbork"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
18 08/2019 18:00
MIESZKO Gniezno 2:1 Grom Nowy Staw Mieszko Gniezno (Gniezno, Strumykowa 8)
76' Robert Wesołowski
63' Damian Sędziak
28' RADOSŁAW MIKOŁAJCZAK
Po DAMIAN PAWLAK
90'+2 DAMIAN PAWLAK
87' Krzysztof Błażek
85' Tomasz Bzdęga
82' Radosław Jasiński
31' RADOSŁAW MIKOŁAJCZAK
Minuty
0-66
4. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 08/2019 15:00
Grom Nowy Staw 3:0 Gwardia Koszalin Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
77' Dariusz Staniaszek
55' MARCIN ŚWIĄTEK
45'+1 Robert Wesołowski
83' MARCIN KURS
70' Mateusz Jagiełło
63' ROBERT ZIELIŃSKI
61' ALEKS SILSKI
29' DAWID ZIELIŃSKI
27' Bartosz Maciąg
Minuty
0-90
3. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2019 17:00
KP Starogard Gdański 1:0 Grom Nowy Staw Stadion Miejski im. Kazimierza Deyny (Starogard Gdański, Olimpijczyków Starogardzkich 1)
80' Konrad Rudnicki
89' DANIEL GÓRSKI
85' Robert Wesołowski
63' TOMASZ GRABOWSKI
39' Daniel Kraska
27' Krzysztof Błażek
23' ARTUR STAWIKOWSKI
9' ŁUKASZ KOWALCZYK
Minuty
0-90
2. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 08/2019 16:00
Grom Nowy Staw 0:4 KKS 1925 KALISZ Stadion Miejski OSiR Nowy Staw (Nowy Staw, Sportowa 5)
78' Andrzej Kaszuba
68' Sebastian Kaczyński
63' Mateusz Żebrowski
32' Mateusz Żebrowski
73' TOMASZ GRABOWSKI
71' Andrzej Kaszuba
21' MICHAŁ BORECKI
Minuty
0-82
1. kolejka
Trzecia liga "Grupa II"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
KAMIL PIOTROWSKI | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.