Znajdź nas na:

ADRIAN ŁYSZCZARZ | ZAWODNIK

Mecze rozegrane 145
Minuty na boisku 9320
Strzelone bramki 43
Kartki 11 1
10 06/2018 15:00
80' PATRYK ZAUCHA
78' SYLWESTER LUSIUSZ
63' SEBASTIAN STRÓZIK
44' MICHAŁ WIŚNIEWSKI
75' SEBASTIAN BERGIER
56' ADRIAN ŁAKOMSKI
50' JAKUB BATOR
45'+1 BARTOSZ BORUŃ
47' BARTOSZ BORUŃ
47' BARTOSZ BORUŃ
36' DANIEL PIK
2. kolejka
CLJ U-19 "Finały CLJ U-19"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 06/2018 12:00
LECH Poznań 5:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Akademii KKS Lech Poznań (Wronki, Leśna 15)
82' MATEUSZ BIENIEK
57' HUBERT SOBOL
50' MICHAŁ ZIMMER
40' MARIUSZ MIŁEK
25' PAWEŁ TUPAJ
12' HUBERT SOBOL
30. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
31 05/2018 16:00
SOKÓŁ WIELKA LIPA 1:3 ŚLĄSK WROCŁAW II Sokół Wielka Lipa (Wielka Lipa 1)
71' MATHIEU SCALET
64' MATHIEU SCALET
5' MICHAŁ WRÓBEL
3' MATHIEU SCALET
85' MATEUSZ WOJTYŁO
85' PAWEŁ TEODOROWICZ
85' ADRIAN SOBCZAK
82' GRZEGORZ KAZIMIEROWICZ
76' KONRAD ZDEB
24' KRZYSZTOF MICHALSKI
28. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 05/2018 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 2:1 Pogoń Szczecin Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
76' ADRIAN BENEDYCZAK
24' SEBASTIAN BERGIER
14' BARTOSZ BORUŃ
Po BARTOSZ BONIECKI
Po ARON STASIAK
90'+2 ADRIAN MYNARSKI
79' MACIEJ BUŁAWSKI
67' SEBASTIAN WALUKIEWICZ
41' MICHAŁ KURIATA
37' SEBASTIAN BERGIER
Minuty
0-85
29. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
20 05/2018 12:00
52' MACIEJ BUŁAWSKI
82' SEBASTIAN JASIŃSKI
74' SZYMON KROCZ
45'+1 GRZEGORZ KOTOWICZ
72' MACIEJ BUŁAWSKI
10' MACIEJ BUŁAWSKI
36' MATEUSZ SUCHODOLSKI
90' MARIUSZ MIŁEK
85' ŁUKASZ SZTYLKA
59' GRZEGORZ KOTOWICZ
55' DENIS SMOLAREK
43' DAMIAN LISOŃ
28. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 05/2018 18:00
Arka Gdynia SSA 0:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Piłkarski w Gdyni (Gdynia, Olimpijska 5)
1' DANIEL ŁUCZAK
90'+3 JAKUB WRĄBEL
90'+2 JAKUB KOSECKI
85' Dawid Sołdecki
80' MATEUSZ SZWOCH
71' MARCIN ROBAK
62' IGORS TARASOVS
Minuty
64-90
37. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
13 05/2018 11:00
ŚLĄSK WROCŁAW II 3:2 NYSA KŁODZKO Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
90'+4 ADAM BOŃKOWSKI
61' JACEK CEBULSKI
55' KRYSTIAN KOLASA
38' JAKUB KIERKIEWICZ
15' ADRIAN ŁYSZCZARZ
87' PAWEŁ CEBULSKI
49' KONRAD POPRAWA
90'+4 PATRYK CALIŃSKI
90'+3 ADRIAN ŁYSZCZARZ
74' GRZEGORZ KAZIMIEROWICZ
67' KAMIL KOWALSKI
67' MAKSILIAN FRYCZKOWSKI
57' WOJCIECH RZECZYCKI
36' JAKUB KIERKIEWICZ
Minuty
0-90
25. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 05/2018 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 1:1 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
18' PATRYK JOACHIM
75' GRZEGORZ KOTOWICZ
90'+1 BARTOSZ BORUŃ
67' KRZYSZTOF KUBICA
45' BARTOSZ WAŚKIEWICZ
2' TOMASZ POLAK
2' SEBASTIAN BERGIER
27. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 05/2018 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 2:0 Pogoń Szczecin STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
49' ARKADIUSZ PIECH
45'+2 MICHAŁ CHRAPEK
13' Łukasz Budziłek
83' Kamil Drygas
72' AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
45'+3 Mateusz Cholewiak
21' JAKUB PIOTROWSKI
19' MATEUSZ LEWANDOWSKI
35. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 05/2018 11:00
FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ 0:1 ŚLĄSK WROCŁAW II Foto Higiena Korona Błyskawica Gać (Gać )
62' MATHIEU SCALET
90'+4 PIOTR JÓZEFKIEWICZ
90'+3 MARCIN MUSIAŁ
90'+1 MICHAŁ GROCHOWSKI
90' DOMINIK BUDZYŃSKI
85' JANUSZ GANCARCZYK
73' IEGOR TARNOV
73' KRYSTIAN KOLASA
59' MATHIEU SCALET
58' ŁUKASZ KUCYNIAK
56' DOMINIK WEJEROWSKI
Minuty
0-90
24. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
04 05/2018 18:00
Cracovia SSA Kraków 3:3 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion CRACOVII im. J. PIŁSUDSKIEGO (Kraków-Śródmieście 1)
71' ARKADIUSZ PIECH
66' MILAN DIMUN
50' Piotr Celeban
42' KRZYSZTOF PIĄTEK
40' MICHAŁ HELIK
28' MARCIN ROBAK
76' DRAGOLJUB SRNIĆ
67' AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
27' MICHAŁ HELIK
34. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 04/2018 18:00
ŚLĄSK WROCŁAW 3:1 Lechia Gdańsk STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
45'+1 JAKUB KOSECKI
37' SŁAWOMIR PESZKO
30' JAKUB KOSECKI
26' MARCIN ROBAK
85' JAKUB KOSECKI
82' SŁAWOMIR PESZKO
77' MICHAŁ CHRAPEK
73' JOAO PEDRO ABREU DE OLIVEIRA
72' ROBERT PICH
57' TIM RIEDER
44' PAWEŁ STOLARSKI
39' Patryk Lipski
33. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
29 04/2018 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 3:0 KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
90'+6 GRZEGORZ KOTOWICZ
90'+5 BARTOSZ WAŚKIEWICZ
47' SEBASTIAN BERGIER
56' MICHAŁ KURIATA
90'+1 KAROL KUBASIEWICZ
71' JĘDRZEJ KOSIŃSKI
61' ŁUKASZ CHROSTOWSKI
36' PATRYK JASIAK
68' PAWEŁ KOSESKI
68' PAWEŁ KOSESKI
24' PAWEŁ KOSESKI
25. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 04/2018 11:00
ŚLĄSK WROCŁAW II 2:0 GÓRNIK Wałbrzych Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
86' MIKOŁAJ KOTFAS
75' MATHIEU SCALET
90' DAWID MARUT
90'+3 DAWID KOKOSZKA
83' DARIUSZ MICHALAK
80' KONRAD POPRAWA
79' DAMIAN CHAJEWSKI
49' JAN RYTKO
Minuty
0-90
23. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 04/2018 12:00
MIEDŹ LEGNICA 0:3 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Miejski w Legnicy (Legnica, Hetmańska 2)
75' BARTOSZ BORUŃ
53' MATEUSZ MŁYNARCZYK
45'+1 SEBASTIAN BERGIER
78' HUBERT KISIEL
73' SEBASTIAN GOLAK
57' ŁUKASZ SZTYLKA
45'+1 JAKUB BARTŁOMIEJCZAK
Minuty
0-75
24. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 04/2018 18:00
ŚLĄSK WROCŁAW 1:0 Sandecja Nowy Sącz STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
1' Mateusz Cholewiak
85' GRZEGORZ BARAN
84' MACIEJ MAŁKOWSKI
76' JAKUB KOSECKI
32' PLAMEN KRACHUNOV
72' LORENZO RIERA ORTEGA
31' LORENZO RIERA ORTEGA
72' LORENZO RIERA ORTEGA
31. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 04/2018 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 0:1 WARTA POZNAŃ SA Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
6' DAWID WACH
Po KAMIL SOSNA
Po KAMIL SOSNA
83' Sebastian Adamski
65' SZYMON KROCZ
55' DAWID WACH
74' MACIEJ BUŁAWSKI
30' MACIEJ BUŁAWSKI
74' MACIEJ BUŁAWSKI
23. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
08 04/2018 11:00
ŚLĄSK WROCŁAW II 5:0 UNIA BARDO Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
89' DANIEL ŁUCZAK
74' MIKOŁAJ KOTFAS
60' PATRYK OBIAŁA
53' PATRYK OBIAŁA
45'+2 JAKUB KIERKIEWICZ
30' DAMIAN OKROJEK
Minuty
0-90
19. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 04/2018 12:00
GKS PIAST S.A. GLIWICE 0:2 ŚLĄSK WROCŁAW MZUK Gliwice (Gliwice, Lekarska 5)
69' KAMIL SOSNA
66' MATEUSZ MŁYNARCZYK
90' MICHAŁ JOŃCZYK
79' RADOSŁAW RYL
66' SEBASTIAN OBARA
58' SEBASTIAN GOLAK
53' MACIEJ BORYCKA
32' MATEUSZ MŁYNARCZYK
23' KAMIL SOSNA
22. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 04/2018 18:00
Pogoń Szczecin 3:2 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Karłowicza 28 (Szczecin, Stanisława Ignacego Witkiewicza 71-177)
90' MARCIN ROBAK
80' TOMASZ HOŁOTA
70' Piotr Celeban
59' ADAM FRĄCZCZAK
44' SPAS DELEV
90'+1 MORTEN RASMUSSEN
76' DAWID KORT
58' JAKUB KOSECKI
43' TIM RIEDER
32' AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
29. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 03/2018 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 2:2 Salos Szczecin Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
73' MACIEJ IGNASIAK
34' Adrian Mach
71' BARTOSZ BORUŃ
45'+2 KAROL CHMULAK
58' MACIEJ BUŁAWSKI
41' ALEKSANDER KOTWICA
21. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 03/2018 12:00
ZAGŁĘBIE LUBIN 4:1 ŚLĄSK WROCŁAW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
87' JAKUB CZTERNASTEK
90' KACPER CHODYNA
80' KACPER CHODYNA
77' KACPER CHODYNA
65' BŁAŻEJ CZUBAN
85' ŁUKASZ SZTYLKA
67' ADAM BORKOWSKI
64' RADOSŁAW RYL
40' GRZEGORZ KOTOWICZ
31' KAMIL PIĄTKOWSKI
28' WIKTOR NAHREBECKI
20. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 03/2018 20:30
Wisła Kraków SA 3:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Miejski (Kraków-Krowodrza, Władysława Stanisława Reymonta 22)
79' CARLOS DANIEL LOPEZ HUESCA
62' CARLOS DANIEL LOPEZ HUESCA
36' IGORS TARASOVS
20' CARLOS DANIEL LOPEZ HUESCA
87' TIBOR HALILOVIĆ
46' NIKOLA MITROVIĆ
31' AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
30' MACIEJ SADLOK
19' ARKADIUSZ PIECH
27. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 03/2018 15:30
ŚLĄSK WROCŁAW 0:0 Sandecja Nowy Sącz STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
88' PAVLO KSONZ
52' TOMASZ BRZYSKI
41' ALEKSANDAR KOLEV
41' MICHAŁ PITER BUCKO
38' IGORS TARASOVS
24' Mariusz Pawelec
23' MARCIN ROBAK
23' PLAMEN KRACHUNOV
16' ALEKSANDRU BENGA
11' Piotr Celeban
26. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 02/2018 20:30
KKS LECH Poznań 2:1 ŚLĄSK WROCŁAW KKS Lech Poznań Spółka Akcyjna (Poznań-Grunwald, Bułgarska 17)
89' CHRISTIAN GYTKJAER
82' MARCIN ROBAK
80' OLEKSIY KHOBLENKO
87' KAMIL VACEK
78' MACIEJ GAJOS
38' MIHAI RADUT
7' VOLODYMYR KOSTEVYCH
25. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 02/2018 20:30
Legia Warszawa S.A. 4:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Warszawa-Śródmieście, Łazienkowska 3)
45' JAROSŁAW NIEZGODA
35' ROBERT PICH
33' KASPER HAMALAINEN
30' KASPER HAMALAINEN
23' KASPER HAMALAINEN
74' MIROSLAV RADOVIĆ
53' MATEUSZ LEWANDOWSKI
Minuty
80-90
23. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 02/2018 18:00
Cracovia SSA Kraków 2:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion CRACOVII im. J. PIŁSUDSKIEGO (Kraków-Śródmieście 1)
90' DENISS RAKELS
54' MIROSLAV COVILO
27' ROBERT PICH
85' JAKUB KOSECKI
70' DIEGO GUSTAWO FERRARESSO
64' ARKADIUSZ PIECH
20' OLEKSII DYTIATIEV
22. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 12/2017 20:30
BRUK-BET Termalica Nieciecza 2:1 ŚLĄSK WROCŁAW TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA KS (Nieciecza 150)
57' ARKADIUSZ PIECH
20' SAMUEL STEFANIK
13' GABRIEL -CRISTIAN IANKU
90'+2 VLASTYMIR JOVANOVIC
90'+1 JAN MUCHA
88' SEBASTIAN BERGIER
84' GABRIEL -CRISTIAN IANKU
51' MICHAŁ CHRAPEK
29' KAMIL VACEK
17' Łukasz Piątek
12' ROBERT PICH
Minuty
83-90
20. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 12/2017 20:30
Lechia Gdańsk 3:1 ŚLĄSK WROCŁAW Energa Stadion (Gdańsk, Pokoleń Lechii Gdańsk 1)
82' Łukasz Madej
80' MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
56' FLAVIO PAIXAO
40' MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
90'+1 AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
63' JOAO ANICETO GRANDELA NUNES
Minuty
70-90
18. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
26 11/2017 13:00
WARTA GORZÓW 1:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)
56' SZYMON LEWKOT
71' ŁUKASZ KOPEĆ
70' KAMIL SOSNA
33' DOMINIK ZAKRZEWSKI
18' WOJCIECH STEFANIAK
16' BARTOSZ BORUŃ
17. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
19 11/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 2:0 CHROBRY GŁOGÓW S.A. Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
90'+3 KACPER IZYDORCZYK
83' SEBASTIAN BERGIER
89' RADOSŁAW RYL
89' RADOSŁAW RYL
77' RADOSŁAW RYL
60' ŁUKASZ SZTYLKA
57' SEBASTIAN GOLAK
56' SEWERYN DYBIZBAŃSKI
16. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
15 11/2017 12:00
Pogoń Szczecin 2:3 ŚLĄSK WROCŁAW Boisko ze sztuczną nawierzchnią (Szczecin, Pomarańczowa 31)
90' SZYMON LEWKOT
43' SEBASTIAN BERGIER
22' ARON STASIAK
18' SZYMON LEWKOT
5' ADRIAN BENEDYCZAK
90'+4 JAKUB PAPRZYCKI
90'+3 BARTOSZ BORUŃ
90'+1 BARTŁOMIEJ CIEŚLIK
84' ARON STASIAK
43' ADRIAN BENEDYCZAK
14. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
11 11/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 3:2 LECH Poznań Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
78' MATEUSZ MŁYNARCZYK
28' MARCIN MAĆKOWIAK
45' SEBASTIAN BERGIER
20' SEBASTIAN BERGIER
11' MAREK MRÓZ
66' RADOSŁAW RYL
32' MARCIN MAĆKOWIAK
12' SEBASTIAN GOLAK
15. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
27 10/2017 18:00
ŚLĄSK WROCŁAW 3:0 Pogoń Szczecin STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
67' ARKADIUSZ PIECH
35' MARCIN ROBAK
4' MARCIN ROBAK
90'+1 ÁDÁM GYURCSÓ
90'+2 ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
90'+2 ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
89' ŁUKASZ ZWOLIŃSKI
88' Mariusz Pawelec
78' ARKADIUSZ PIECH
Minuty
87-90
14. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 10/2017 18:00
Wisła Płock S.A. 4:1 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion im. Kazimierza Górskiego (Płock, Ignacego Łukasiewicza 34)
76' KAMIL BILIŃSKI
63' JAKUB KOSECKI
34' GIORGI MEREBASHVILI
22' KAMIL BILIŃSKI
14' CESAR NICOLAS VARELA BATISTA
13' IGORS TARASOVS
85' DORDE COTRA
81' IGOR ŁASICKI
68' KAMIL BILIŃSKI
59' ARKADIUSZ PIECH
58' Jakub Łukowski
45' JAKUB KOSECKI
36' KONRAD POPRAWA
13. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 10/2017 12:00
GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 1:2 ŚLĄSK WROCŁAW Sparta Zabrze (Zabrze, Adama Mickiewicza 66a)
31' TYMOTEUSZ WOJDANOWSKI
14' SZYMON LEWKOT
2' SEBASTIAN BERGIER
85' MICHAŁ BROJA
55' ŁUKASZ SZTYLKA
33' WOJCIECH HAJDA
21' MICHAŁ KURIATA
19' ALEKSANDER KNABEL
12. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
21 10/2017 15:00
ŚLĄSK WROCŁAW II 3:0 POLONIA TRZEBNICA Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
83' MIKOŁAJ KOTFAS
45'+1 SEBASTIAN JAROSZYŃSKI
43' MATHIEU SCALET
42' ADRIAN PUCHAŁA
32' MARCIN WALISZCZAK
22' PIOTR KOTYLA
15' ADRIAN TABAKA
11. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
14 10/2017 14:00
ŚLĄSK WROCŁAW 2:1 TS PODBESKIDZIE S.A. Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
29' KONRAD GUTOWSKI
23' MATEUSZ MŁYNARCZYK
11' SEBASTIAN BERGIER
90'+2 ZBIGNIEW WOJCIECHOWSKI
90'+1 EMIL MOŻDŻONEK
88' MICHAŁ BURY
88' BARTOSZ BORUŃ
76' RADOSŁAW RYL
71' JAKUB MATYSIAK
70' SEBASTIAN BERGIER
84' KRYSTIAN PASTERNAK
62' KRYSTIAN PASTERNAK
84' KRYSTIAN PASTERNAK
45'+1 MATEUSZ PAWLUS
45' MICHAŁ KURIATA
11. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
07 10/2017 13:00
KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA 0:7 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Sulechowska 37 (Zielona Góra, Sulechowska 37)
90'+1 KACPER IZYDORCZYK
49' MACIEJ BUŁAWSKI
40' SEBASTIAN BERGIER
31' GRZEGORZ KOTOWICZ
17' GRZEGORZ KOTOWICZ
12' KACPER IZYDORCZYK
4' MACIEJ BUŁAWSKI
89' KAMIL SOSNA
10. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
01 10/2017 15:00
GÓRNIK Wałbrzych 0:2 ŚLĄSK WROCŁAW II Stadion Tysiąclecia (Wałbrzych, Ratuszowa 6)
34' MATEUSZ CZERWIŃSKI
28' ADRIAN ŁYSZCZARZ
41' MATEUSZ KRZYMIŃSKI
90'+2 MARCIN GAWLIK
70' MATEUSZ SOBIESIERSKI
66' MACIEJ PAŁASZEWSKI
66' DAMIAN MIGALSKI
16' JAN RYTKO
Minuty
0-90
8. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 09/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 3:1 MIEDŹ LEGNICA Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
84' KRYSTIAN PASTERNAK
42' SEBASTIAN BERGIER
24' SZYMON LEWKOT
7' JAKUB BARTŁOMIEJCZAK
70' BARTOSZ BORUŃ
52' JAKUB BARTŁOMIEJCZAK
25' SZYMON LEWKOT
16' DAWID STANUSZEK
9. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
23 09/2017 11:00
ŚLĄSK WROCŁAW II 2:0 POGOŃ OLEŚNICA Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
90'+3 MATEUSZ CZERWIŃSKI
78' ADRIAN ŁYSZCZARZ
90'+2 MATEUSZ CZERWIŃSKI
89' MACIEJ ŁUCZYSZYN
9' PATRYK KLUZIAK
33' PATRYK KLUZIAK
33' PATRYK KLUZIAK
Minuty
0-88
7. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
22 09/2017 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 2:0 KKS LECH Poznań STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
45'+4 MARCIN ROBAK
25' ROBERT PICH
86' JAKUB KOSECKI
75' MACIEJ MAKUSZEWSKI
60' EMIR DILAVER
48' MARIO SITUM
37' MICHAŁ CHRAPEK
33' LORENZO RIERA ORTEGA
21' MARCIN ROBAK
10. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
16 09/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 7:0 GKS PIAST S.A. GLIWICE Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
90'+4 SEBASTIAN BERGIER
83' KRYSTIAN PASTERNAK
77' SEBASTIAN BERGIER
47' SEBASTIAN BERGIER
38' MATEUSZ MŁYNARCZYK
19' BARTOSZ BORUŃ
17' SEBASTIAN BERGIER
87' SEBASTIAN POCIECHA
67' BARTOSZ PAŃTAK
52' ADAM TYMIŃSKI
49' DAWID FOJCIK
7. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
09 09/2017 12:00
Salos Szczecin 1:5 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Tenisowa (Szczecin, Tenisowa 38)
85' KRYSTIAN PASTERNAK
51' MACIEJ BUŁAWSKI
50' ADAM KOZŁOWSKI
20' SEBASTIAN BERGIER
13' SEBASTIAN BERGIER
1' GRZEGORZ KOTOWICZ
87' RADOSŁAW RYL
87' BASTIAN STASZEWSKI
55' MACIEJ BUŁAWSKI
51' ADRIAN MYNARSKI
31' MICHAŁ KURIATA
31' BARTOSZ BORUŃ
31' MACIEJ MOROZA
6. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
03 09/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 4:1 ZAGŁĘBIE LUBIN Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
70' KRYSTIAN PASTERNAK
49' BARTOSZ BORUŃ
45'+1 BARTOSZ BORUŃ
37' KRZYSZTOF STAŚKIEWICZ
30' GRZEGORZ KOTOWICZ
86' ADAM BORKOWSKI
77' SZYMON STEC
77' MICHAŁ KURIATA
77' FILIP BARANOWSKI
70' WIKTOR NAHREBECKI
62' ŁUKASZ SZTYLKA
49' SEBASTIAN BERGIER
45'+1 BARTOSZ BORUŃ
20' RADOSŁAW RYL
5. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
02 09/2017 17:00
UNIA BARDO 0:3 ŚLĄSK WROCŁAW II UNIA BARDO (Bardo, Kolejowa 12)
75' MATHIEU SCALET
65' SEBASTIAN JAROSZYŃSKI
11' MIŁOSZ KUBACKI
68' GRZEGORZ KAZIMIEROWICZ
68' TOMASZ ROBAK
64' KAMIL OLEJARNIK
60' KAROL DANIELIK
40' MATHIEU SCALET
14' DAMIAN OKROJEK
4. kolejka
IV Liga Grupa 2
SZCZEGÓŁY MECZU ›
30 08/2017 17:30
45' MIŁOSZ KUBACKI
45' ADRIAN TABAKA
45' MIKOŁAJ KOTFAS
45' ADRIAN TABAKA
42' PAWEŁ KUCHARCZYK
35' MIKOŁAJ KOTFAS
28' MATHIEU SCALET
25' SEBASTIAN JAROSZYŃSKI
19' MIKOŁAJ KOTFAS
12' MIŁOSZ KUBACKI
10' MIŁOSZ KUBACKI
8' KAROL DANIELIK
4' MIŁOSZ TARANEK
1. kolejka
Puchar Polski "1/32 PP STREFY WRO."
SZCZEGÓŁY MECZU ›
25 08/2017 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 2:1 Cracovia SSA Kraków STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
89' ROBERT PICH
45'+1 MATEUSZ WDOWIAK
36' ARKADIUSZ PIECH
89' MIROSLAV COVILO
88' MICHAL SIPLAK
86' SYLWESTER LUSIUSZ
78' MICHAŁ HELIK
75' BOBAN JOVIĆ
25' MATEUSZ WDOWIAK
7. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
12 08/2017 12:00
ŚLĄSK WROCŁAW 8:1 WARTA GORZÓW Stadion Oporowska (Wrocław-Fabryczna, Oporowska 62)
80' PAWEŁ KULESA
59' GRZEGORZ KOTOWICZ
75' RADOSŁAW RYL
70' SEBASTIAN BERGIER
60' KRYSTIAN PASTERNAK
49' KRYSTIAN PASTERNAK
38' BARTOSZ BORUŃ
27' SEBASTIAN BERGIER
12' SEBASTIAN BERGIER
23' RADOSŁAW RYL
2. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
10 08/2017 20:00
Arka Gdynia SSA 4:2 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Piłkarski w Gdyni (Gdynia, Olimpijska 5)
110' Rafał Siemaszko
102' YANNICK KAKOKO
66' Rafał Siemaszko
63' DAMIAN ZBOZIEŃ
43' ARKADIUSZ PIECH
42' Mariusz Pawelec
102' Łukasz Madej
101' DAMIAN ZBOZIEŃ
97' Michał Nalepa
91' BOBAN JOVIĆ
84' MARCIN ROBAK
82' JAKUB KOSECKI
72' AUGUSTO PEREIRA LOUREIRO
60' ADRIAN ŁYSZCZARZ
52' ARKADIUSZ PIECH
30' Krzysztof Sobieraj
Minuty
0-68
3. kolejka
Puchar Polski
SZCZEGÓŁY MECZU ›
05 08/2017 11:00
CHROBRY GŁOGÓW S.A. 1:2 ŚLĄSK WROCŁAW Stadion Miejski Chrobry Głogów S.A (Głogów, Wita Stwosza 1)
85' SZYMON KUŚNIERZ
15' BARTOSZ BORUŃ
8' KAMIL KOTYLA
90'+4 MICHAŁ KURIATA
90'+2 KACPER PIETRZCZYK
70' SEWERYN DYBIZBAŃSKI
55' GRZEGORZ KOTOWICZ
1. kolejka
CLJ U-19 "Grupa Zachodnia"
SZCZEGÓŁY MECZU ›
28 07/2017 20:30
ŚLĄSK WROCŁAW 3:2 Lechia Gdańsk STADION WROCŁAW (Wrocław-Fabryczna, Aleja Śląska 1)
80' Piotr Celeban
52' MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
48' MARCO FILIPE LOPES PAIXAO
30' JAKUB KOSECKI
5' Piotr Celeban
84' STEVEN DE SOUSA VITORIA
72' DANIEL ŁUKASIK
65' Łukasz Madej
61' MARCIN ROBAK
57' MATEUSZ LEWANDOWSKI
50' DRAGOLJUB SRNIĆ
3. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
24 07/2017 18:00
ZAGŁĘBIE LUBIN 1:0 ŚLĄSK WROCŁAW Zagłębie Lubin SA (Lubin, Marii Skłodowskiej-Curie 98)
90'+1 JAKUB ŚWIERCZOK
82' ALEKSANDAR TODOROVSKI
45'+1 LUBOMIR GULDAN
44' Jakub Tosik
44' Jakub Tosik
27' Jakub Tosik
2' MARCIN ROBAK
2. kolejka
Ekstraklasa
SZCZEGÓŁY MECZU ›
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.
ADRIAN ŁYSZCZARZ | ZAWODNIK - Łączy nas piłka
Znajdź nas na:
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności
zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.