Wywiady

Vladislavs Gabovs to jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy w obecnej kadrze Łotwy, która po odejściu Mika-Matti Paatelainena pozostaje bez selekcjonera. W nadbałtyckim kraju nikt się nie łudzi, że łotewscy piłkarze odegrają ważną rolę w eliminacjach EURO 2020, ale miłe niespodzianki pomogłyby w poprawieniu wizerunku dyscypliny. Gabovsowi, byłemu zawodnikowi Korony Kielce bardzo przypadła do gustu możliwość rywalizacji z Polską. 24 marca on i jego koledzy pojawią się na PGE Narodowym w Warszawie.

Wywiady

Mamy dobry zespół i jeśli nadal będziemy w ten sposób wykonywać swoją pracę, to nie musimy się oglądać na innych. Niczego się nie boimy. Czujemy, że jesteśmy mocni i możemy zrobić coś fajnego. Z drugiej strony pamiętamy, że na tę chwilę niczego jeszcze tak naprawdę nie osiągnęliśmy. Mamy spokój i trzynaście kolejek w następnej rundzie. Swoje trzeba jeszcze zrobić – mówi Andrzej Niewulis, kapitan pewnie zmierzającego po awans do ekstraklasy Rakowa Częstochowa.

Wywiady

Czy jest sposób na piłkarską długowieczność? Zdaniem Piotra Celebana, obrońcy Śląska Wrocław, tak. 33-latek, wychowany w kulcie pracy, zaprawiony w treningach judo, wie jak spożytkować doświadczenie z maty. Dzięki temu żaden trening nie jest mu straszny. Śledząc karierę zawodnika w LOTTO Ekstraklasie, można stawiać go za wzorcowy przykład regularnej gry, dopiero co przerwał bowiem trwającą 103 mecze serię spotkań w lidze od pierwszej do ostatniej minuty!

Wywiady

Jedyny strzelec gola dla polskiego zespołu w finale europejskiego pucharu, obrońca, którego chwalił nawet słynny Pele – Stanisław Oślizło po jest idolem kibiców Górnika Zabrze, w którym grał w latach 1960-1972. Na uroczystych obchodach 70-lecia ukochanego klubu wychowanek Kolejarza Wodzisław Śląski, 57-krotny reprezentant Polski był rozchwytywany przez dziennikarzy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności