Wywiady

Choć przed Euro Winners Cup trenowali razem tylko raz, to piłkarze plażowi KP Łódź zajęli drugie miejsce w najbardziej prestiżowym turnieju beach soccera – Euro Winners Cup. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, choć nie wiem, czy nawet do nas dotarło, jak wiele osiągnęliśmy. Kluczem do sukcesu była świetna obrona i dyscyplina na boisku – uważa Dariusz Słowiński, wybrany bramkarzem turnieju.

Wywiady

– Zaczynając przygodę z piłką marzyłem o tym, by zagrać choćby chwilę w Lidze Mistrzów i reprezentacji Polski. To spełniło się z nawiązką – mówi Łukasz Sosin, który w 2002 roku wyjechał na Cypr. Nie spodziewał się, że spędzi w tym kraju najpiękniejsze lata kariery. Czterokrotny król strzelców ligi cypryjskiej nadal mieszka w Limassol, ale myśli o powrocie do ojczyzny.

Wywiady

Oskar Zawada jest bardzo skuteczny w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy. Strzela średnio gola na spotkanie. – Na pewno pomaga mi taktyka Wisły, na którą stawia trener Leszek Ojrzyński. Już w pierwszym meczu pod jego wodzą, w którym na mnie postawił, odpaliłem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka zawodnik „Nafciarzy” i reprezentant Polski U-21, z którym porozmawialiśmy nie tylko o Wiśle Płock, ale też o kadrze Czesława Michniewicza, niemieckiej przeszłości oraz karierze „Wilka”.

Wywiady

Edi Andradina w polskiej ekstraklasie – w Koronie Kielce i Pogoni Szczecin rozegrał 186 spotkań i zdobył 45 goli. Teraz jest trenerem w III lidze i nie zamierza wyjeżdżać z Polski. – To była jednak z moich pierwszych lekcji w Piaście Żmigród. Jak kochasz piłkę nożna, to nie ma znaczenia na jakim poziomie grasz, bo i tak jest pięknie – podkreśla Brazylijczyk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności