Wywiady

W turnieju Persian Beach Soccer Cup tylko w meczu z Ukrainą nie wpisał się na listę strzelców. W reprezentacji Polski występuje już blisko czternaście lat. Wystąpił na mistrzostwach świata w 2006 roku. Teraz myśli już o kolejnym mundialu. W rozmowie z Łączy Nas Piłka Witold Ziober mówi zarówno o tym jak trenuje, o relacjach z ojcem i o nadchodzącym turnieju. – Od momentu gdy awansowaliśmy mundial siedzi w naszych głowach – przyznaje.

Wywiady

Jacek Bayer jako pierwszy w historii zawodnik Jagiellonii Białystok dostąpił zaszczytu występu w reprezentacji Polski. Był to o tyle ciekawy przypadek, że „Jaga” występowała wówczas na drugim poziomie rozgrywkowym. – Sądziłem, że jadę na zgrupowanie w nagrodę za to, co pokazywałem w II lidze, o grze nawet nie śmiałem myśleć. Nie spodziewałem się nawet, że znajdę się w osiemnastce meczowej. To już był szok, co dopiero, gdy trener kazał mi się rozgrzewać – opowiada. W długiej rozmowie z Łączy Nas Piłka wspomina najpiękniejsze momenty swojej kariery.

Wywiady

Mateusz Masternak w swej bogatej karierze pięściarskiej może się pochwalić wieloma sukcesami. Znany polski bokser pochodzący z Iwanisk (województwo świętokrzyskie), mieszkający we Wrocławiu nie ukrywa swojej sympatii do piłki nożnej, którą uprawiał jeszcze przed pięściarstwem. „Master” dostrzega wiele podobieństw między obydwoma dyscyplinami sportu, osobiście zna Sebastiana Milę i podziwia Kubę Błaszczykowskiego.

Wywiady

Z Polski wyjeżdżał jako nastolatek. Był wicemistrzem Europy do lat 16. Na emigracji spędził blisko dwie dekady. Przeżył tam wzloty i upadki. Doświadczył kryzysu gospodarki greckiej. Sporo osiągnął w Austrii. Został zawodnikiem GKS-u Katowice, któremu ma pomóc awansować do LOTTO Ekstraklasy. Tomasz Wisio w szczerej i długiej rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Wywiady

Nigdy nie ustępuje, zawsze walczy do końca i daje z siebie wszystko. Tak w kilku słowach można scharakteryzować Jacka Góralskiego, dla którego ciężka praca to podstawa. – Życie nauczyło mnie przede wszystkim samodzielności. Jest wielu młodych chłopaków, którzy mają wszystko od rodziców. Przywożą ich na treningi, zabierają i tak dalej. Ja niestety tego nie miałem. Wszystko musiałem robić sam. Wydaje mi się, że dzięki temu, że wówczas nie odpuszczałem, trafiłem do miejsca, w którym obecnie się znajduję – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka zawodnik Jagiellonii Białystok i reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży