Wywiady

CV ma bardzo bogate. Był mistrzem Polski z Legią Warszawa, poznał największe gwiazdy stołecznej drużyny, kolegował się z Jackiem Magierą, który już wtedy dokładnie notował każdy trening, rozegrał wiele meczów w ekstraklasie. W końcu wystąpił też w meczu reprezentacji Polski. – Usłyszeć Mazurka Dąbrowskiego to piękna chwila – mówi w specjalnej rozmowie z Łączy Nas Piłka Tomasz Jarzębowski. "Jarza" w wieku 38 lat postanowił zakończyć karierę.

Wywiady

– Nie może być tak, że ktoś uznaje, że idzie na studia, pojawia się na wykładach i dochodzi do wniosku, że tyle wystarczy. W domu trzeba przysiąść, pouczyć się, bo inaczej nigdy się nie zostanie orłem. Arek zostawał wielokrotnie samemu po treningach – tłumaczy Marcin Nowak, kierownik Rozwoju Katowice, w którym swoje pierwsze kroki w futbolu postawił Arkadiusz Milik. Jeden ze świadków sportowych narodzin reprezentanta Polski jest spokojny o jego powrót po kontuzji i wspomina moment, gdy trener Nawałka kazał mu odłożyć żel do włosów.

Wywiady

Kiedyś był uznaną postacią naszej ekstraklasy, z Legią zdobywał trofea, występował w Lidze Mistrzów, zaliczył 18 meczów w reprezentacji Polski. Adam Fedoruk dziś jako trener próbuje zbudować solidny zespół w Krośnie. Karpaty miały w tym sezonie walczyć o awans do drugiej ligi, ale w początkowej fazie rozgrywek spisywały się fatalnie. Wtedy działacze zdecydowali się zwrócić do Fedoruka, który wcześniej pracował m.in. w Zagłębiu Lubin, Cracovii, Miedzi Legnica.

Wywiady

Po rundzie jesiennej w II lidze tylko jeden zespół nie zaznał jeszcze goryczy porażki – to przewodzący tabeli Raków Częstochowa. Wcześniej władze klubu zapowiedziały, że w przypadku braku awansu klub zwróci pieniądze wszystkim kibicom, którzy zdecydują się wykupić karnet. Na razie ta wizja nieco się oddala, jednak słynący z twardej ręki i silnego charakteru trener Rakowa Marek Papszun przekonuje, że nic nie jest jasne. – Po pierwszej rundzie nikt jeszcze nigdy nie awansował – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Wywiady

W reprezentacji Polski rozegrał 25 spotkań, w których zdobył cztery bramki. Był autorem jedynego trafienia biało-czerwonych podczas EURO 2008. Dziś Roger Guerreiro szuka nowego klubu, a w międzyczasie odwiedził zgrupowanie reprezentacji Polski. W specjalnej rozmowie z Łączy Nas Piłka były reprezentant Polski mówi, co sądzi o Robercie Lewandowskim, czym ujął go Maciej Rybus i co okazało się przełomowym momentem w jego karierze. Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży