Wywiady

Wielu kolegów z boiska Marcina Radzewicza, który w czerwcu skończył 39 lat, jest już trenerami, ale on wciąż gra w piłkę, w KKS Kalisz. W dodatku najprawdopodobniej jeszcze raz podejdzie do próby walki o awans z tym zespołem do drugiej ligi. Wychowanek MOSiR Jastrzębie, dwukrotny reprezentant Polski seniorów nie wyznaczył sobie terminu zakończenia piłkarskiej kariery. Jak samo mówi, wszystko zależy od stanu zdrowia.

Wywiady

Choć przed Euro Winners Cup trenowali razem tylko raz, to piłkarze plażowi KP Łódź zajęli drugie miejsce w najbardziej prestiżowym turnieju beach soccera – Euro Winners Cup. – Jesteśmy bardzo szczęśliwi, choć nie wiem, czy nawet do nas dotarło, jak wiele osiągnęliśmy. Kluczem do sukcesu była świetna obrona i dyscyplina na boisku – uważa Dariusz Słowiński, wybrany bramkarzem turnieju.

Wywiady

– Zaczynając przygodę z piłką marzyłem o tym, by zagrać choćby chwilę w Lidze Mistrzów i reprezentacji Polski. To spełniło się z nawiązką – mówi Łukasz Sosin, który w 2002 roku wyjechał na Cypr. Nie spodziewał się, że spędzi w tym kraju najpiękniejsze lata kariery. Czterokrotny król strzelców ligi cypryjskiej nadal mieszka w Limassol, ale myśli o powrocie do ojczyzny.

Wywiady

Oskar Zawada jest bardzo skuteczny w rundzie finałowej LOTTO Ekstraklasy. Strzela średnio gola na spotkanie. – Na pewno pomaga mi taktyka Wisły, na którą stawia trener Leszek Ojrzyński. Już w pierwszym meczu pod jego wodzą, w którym na mnie postawił, odpaliłem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka zawodnik „Nafciarzy” i reprezentant Polski U-21, z którym porozmawialiśmy nie tylko o Wiśle Płock, ale też o kadrze Czesława Michniewicza, niemieckiej przeszłości oraz karierze „Wilka”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności