Wywiady

Łukasz Kot i Adam Steć mieszkają w Warszawie i znają się od szkoły podstawowej. Ten pierwszy jest kierownikiem myjni samochodowej, drugi pracuje w piekarni, a łączy ich wspólna pasja – miłość do autografów. W swojej kolekcji mają ich w sumie ponad siedem tysięcy, ale na tym nie koniec! – Moje życiowe motto to „Per aspera ad astra”, czyli przez cierpienia do gwiazd – podkreśla Łukasz.

Wywiady

W ostatnich tygodniach na nudę nie mógł narzekać. Prowadzona przez niego reprezentacja Polski brała udział w mistrzostwach świata w beach soccerze. Jednocześnie Marcin Stanisławski – bo o nim mowa – przygotowuje się do sezonu ligowego z KP Łódź. Jego klubowa drużyna obecnie bierze udział w rozgrywkach plażowej Ligi Mistrzów. – Czeka nas bardzo trudny sezon, ale nasze cele się nie zmieniają – mówi o pierwszej części sezonu trener reprezentacji Polski.

Wywiady

Sokół Tychy istniał dwa lata, grając w ekstraklasie w sezonach 1995/1996 i 1996/1997. 20 lat temu klub prezesa Piotra Bullera w trakcie rundy wiosennej wycofał się z rozgrywek i przestał istnieć, ale dzięki niemu Jerzy Dudek mógł wystartować do wielkiej kariery. Barwnie opowiadał o tym na spotkaniu zorganizowanym w Galerii Tyskiego Sportu, gdzie po latach spotkał się z kolegami z drużyny, w której tydzień przed 23. urodzinami zadebiutował w ekstraklasie.

Wywiady

Kilka tygodni temu w roli trenera Victorii Londyn osiągnął swoje pierwsze sukcesy w karierze szkoleniowej: awans do wyższej ligi oraz zwycięstwo w lokalnym pucharze. Jednak kolejnym krokiem Emila Kota nie było podglądanie pracy w najlepszych angielskich klubach, ale powrót do kraju i staż w Jagiellonii Białystok. W rozmowie z „Łączy Nas Piłka” tłumaczy, dlaczego od polskich trenerów można się równie dużo nauczyć i porównuje metody szkoleniowe na Wyspach oraz w ojczyźnie.

Wywiady

Maciej Iwański, który rozegrał 281 spotkań w polskiej ekstraklasie i strzelił w niej 52 gole, a do tego zdobył mistrzostwo i Puchar Polski, a także 10 razy wystąpił w reprezentacji kraju, rok temu zniknął z ligowych boisk... po cichu. 7 maja obchodził 36. urodziny, więc przy tej okazji postanowił spojrzeć w przeszłość. – Założyłem agencję menedżerską, bo chcę pomóc młodym zawodnikom – mówi Maciej Iwański.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży