Aktualności

Zakończyliśmy rekrutację na Final Draw i Puchar Prezesa

Wolontariat11.02.2019 
W poniedziałek zamknęliśmy elektroniczną rekrutację wolontariuszy na dwa lutowe wydarzenia – Final Draw, czyli losowanie grup Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 oraz finał rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. Wszystkim, którzy przesłali zgłoszenia, dziękujemy za wyrażenie chęci pomocy. Osoby, które pomyślnie przeszły proces rekrutacyjny, zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Do rozpoczęcia największej tegorocznej imprezy piłkarskiej, Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które w dniach 23 maja – 15 czerwca odbędą się na boiskach sześciu polskich miast, pozostało już tylko nieco ponad trzy miesiące. Wstępem do emocji sportowych będzie losowanie grup turnieju, które odbędzie się w Gdyni 24 lutego. Do pomocy w organizacji wydarzenia zrekrutowaliśmy grupę około 30 wolontariuszy, których działania zaplanowane są na dni 21–25 lutego.

Zakończyliśmy również rekrutację ochotników na finał tegorocznych rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN – rozgrywek mających na celu popularyzację piłki nożnej wśród najmłodszych, a także selekcję utalentowanych zawodników.

Do końca stycznia dzieci z grup wiekowych U-11 oraz U-12 rywalizowały na szczeblu wojewódzkim. W dniach 15–17 lutego najlepsze drużyny spotkają się w Warszawie, aby wziąć udział w ogólnopolskim finale turnieju, który odbędzie się halach AWF oraz OSiR Bemowo.

Grupie wolontariuszy, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji, zapewniamy transport na miejscu i całodzienne wyżywienie, a osobom spoza Warszawy w razie potrzeby również nocleg.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wyrazili gotowość pomocy przy organizacji powyższych wydarzeń. Obie rekrutacje cieszyły się dużym powodzeniem, co przełożyło się na ponad 170 zgłoszeń. Z wybranymi osobami skontaktujemy się w najbliższym czasie drogą elektroniczną. Wszystkich zachęcamy również do śledzenia strony laczynaspilka.pl oraz naszych kanałów w serwisach społecznościowych, poprzez które regularnie informujemy o kolejnych wydarzeniach Programu Wolontariatu PZPN.

Karol Kulpa

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności