Aktualności

Zakończyliśmy rekrutację na Dzień Dziecka z PZPN

Wolontariat27.05.2019 

Miło nam poinformować, że zakończyliśmy proces rekrutacji wolontariuszy na Dzień Dziecka z PZPN. Jeśli wysłaliście zgłoszenie na to wydarzenie, koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki mailowe, w których znajdziecie informację o statusie aplikacji.

Dzień Dziecka z PZPN odbędzie się 1 czerwca w Łazienkach Królewskich, w godzinach 10 – 18. Wolontariusze, którym udało się zakwalifikować na to wydarzenie, wcielą się w rolę opiekunów i animatorów zabaw dla najmłodszych.

Wszystkim, którzy pomyślnie przeszli proces rekrutacji, serdecznie gratulujemy i mówimy „do zobaczenia”. Tym, którym tym razem się nie powiodło, przypominamy, że wciąż można przesyłać zgłoszenia na inne czerwcowe wydarzenie – mecz Polska – Izrael rozgrywany w ramach kwalifikacji do UEFA EURO 2020.

Wspomniane spotkanie odbędzie się 10 czerwca na PGE Narodowym i będzie czwartym meczem biało-czerwonych w kwalifikacjach. W dwóch pierwszych podopieczni Jerzego Brzęczka pokonali kolejno Austrię (1:0) oraz Łotwę (2:0), a przed meczem z Izraelem czeka ich jeszcze wyjazdowa konfrontacja z Macedonią.

Wolontariusze zakwalifikowani na to wydarzenie zostaną przydzieleni do następujących obszarów:

  • Biuro Prasowe PZPN,
  • Oprawa meczowa,
  • Ceremonie meczowe,
  • Punkt Odbioru Biletów,
  • Wsparcie osób z niepełnosprawnościami.

Korzystając z okazji, nieustannie zachęcamy również do stałego obserwowania naszych kanałów w serwisach społecznościowych oraz strony laczynaspilka.pl, gdzie regularnie zamieszczamy informacje o kolejnych wydarzeniach objętych Programem Wolontariatu PZPN.

Karol Kulpa

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności