Aktualności

[Wolontariat] Znamy skład na mecz Austrią

Wolontariat02.09.2019 
Zakończyliśmy rekrutację wolontariuszy na wrześniowy mecz Polska – Austria rozgrywany w ramach kwalifikacji do UEFA EURO 2020. Jeśli wysłaliście aplikację na to wydarzenie, sprawdźcie jej status na swoim koncie w elektronicznym systemie rekrutacyjnym.

Dla reprezentacji Polski prowadzonej przez Jerzego Brzęczka będzie to szóste spotkanie kwalifikacyjne. Po czterech rozegranych do tej pory biało-czerwoni mają na koncie komplet 12 punktów. Przed meczem z Austrią czeka ich jeszcze wyjazdowa konfrontacja ze Słowenią.

Do pomocy w organizacji meczu Polska – Austria przyjęliśmy grupę 60 wolontariuszy, którzy zostaną przydzieleni do następujących obszarów:

- Biuro Prasowe PZPN,
- Oprawa meczowa,
- Ceremonie meczowe,
- Punkt Odbioru Biletów,
- Wsparcie osób z niepełnosprawnościami.

Wszystkim, którzy przesłali aplikację na to wydarzenie, serdecznie dziękujemy za wyrażenie chęci pomocy. Tych, którym tym razem nie udało się zakwalifikować, zachęcamy do stałego monitorowania naszych kanałów informacyjnych. Już wkrótce pojawią się tam informacje o kolejnych imprezach, które będziecie mogli tworzyć razem z nami.

Przypominamy również, że wciąż trwają rekrutacje do Programów Wolontariatu Stałego PZPN. Jeśli marzycie o pracy trenerskiej lub dziennikarskiej, być może zainteresuje Was pomoc w Akademii Młodych Orłów bądź wsparcie naszego zespołu redakcyjnego jako Korespondent „Piłka dla wszystkich”. Po więcej szczegółów odsyłamy na platformę wolontariatu pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat .

Jak zostać wolontariuszem?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto na wspomnianej platformie internetowej, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Otwarte rekrutacje znajdziesz w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wejściu w odpowiednią zakładkę zapoznaj się ze szczegółowymi dotyczącymi wybranej imprezy, zaznacz interesujące Cię stanowisko, wypełnij krótki formularz i prześlij do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności