Aktualności

Wolontariat PZPN na meczach z Wyspami Owczymi i Irlandią

Wolontariat10.08.2018 
Po wakacyjnej przerwie piłkarskie reprezentacje Polski wracają do gry, a wraz z nimi powraca program wolontariatu PZPN. Już 7 września kadra U-21 zmierzy się w Lubinie z Wyspami Owczymi. Cztery dni później dorosła reprezentacja podejmie we Wrocławiu Irlandię. Masz czas i ochotę, aby swoim zaangażowaniem wesprzeć organizację któregoś ze spotkań? Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia on-line.

W listopadzie ubiegłego roku młodzieżowa reprezentacja Polski pod wodzą trenera Czesława Michniewicza niespodziewanie zremisowała na wyjeździe z Wyspami Owczymi 2:2, ratując punkt w ostatnich sekundach meczu. Pomimo wpadki, po sześciu kolejkach eliminacji mistrzostw Europy, biało-czerwoni zajmują pierwsze miejsce w grupie i mocno liczymy na to, że w rewanżu, 7 września na stadionie w Lubinie, zdobędą komplet punktów i umocnią się na prowadzeniu.Tego samego dnia dorosła reprezentacja zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu Ligi Narodów z Włochami, aby cztery dni później, 11 września, we Wrocławiu, podjąć w towarzyskim meczu Irlandię. Dla Jerzego Brzęczka będzie to mecz szczególny – debiut w roli selekcjonera przed polską publicznością.

Jeśli masz ukończone 16 lat (dla osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodzica na wolontariat) i dysponujesz odpowiednią ilością wolnego czasu, który chcesz spędzić w ciekawy sposób, zapraszamy do współpracy i włączenia się w wolontariat organizowany przy okazji obu powyższych spotkań.Rekrutacja na mecz Polska – Irlandia potrwa do 2 września. Wyniki zostaną opublikowane dzień później. Wolontariusze będą zaangażowani w takie obszary operacyjne, jak:
– oprawa meczowa
– Punkt Odbioru Dokumentów
– Biuro Prasowe PZPN
– dziecięca eskorta

Zgłoszenia na spotkanie eliminacji EURO U-21 Polska – Wyspy Owcze przyjmujemy do 31 sierpnia. W przypadku tego spotkania wolontariusze wesprą działanie następujących obszarów:
– Biuro Prasowe PZPN
– wolontariusze informacyjni.

Wszystkich chętnych zapraszamy do rejestracji na platformie wolontariatu PZPN, dostępnej pod adresem: www.wolontariat.laczynaspilka.pl. Tam znajdziecie więcej szczegółów dotyczących obu projektów oraz będziecie mogli wysłać swoje zgłoszenie.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności