Aktualności

Weź udział w konferencji w Serocku

Wolontariat06.09.2019 
Kilka tygodni temu obiecywaliśmy, że po wakacyjnej przerwie wrócimy do was z nowymi ofertami wolontariatu – oto pierwsza z nich. W elektronicznym systemie rekrutacyjnym już można składać aplikacje na seminarium warsztatowe UEFA oraz PZPN, które odbędzie się na początku października.

Wspomniane wydarzenie odbędzie się w Serocku w dniach 1-3 października i poświęcone będzie bezpieczeństwie na stadionach podczas meczów piłkarskich. Do pomocy w jego organizacji potrzebujemy grupy czterech wolontariuszy, mających możliwość zaangażowania się we wszystkie trzy dni konferencji.

Więcej szczegółów na temat konferencji znajdziecie w elektronicznym systemie rekrutacyjnym. Niebawem zobaczyć tam również kolejne ogłoszenia, o których będziemy Was informować na bieżąco.

Nieustannie przypominamy również, że trwają rekrutacje do Programów Wolontariatu Stałego PZPN. Jeśli marzycie o pracy trenerskiej lub dziennikarskiej, być może zainteresuje Was pomoc w Akademii Młodych Orłów bądź wsparcie naszego zespołu redakcyjnego jako Korespondent „Piłka dla wszystkich”.

W przypadku programu AMO rekrutacja jest otwarta cały czas. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego należy liczyć się z tym, że wysłana aplikacja może przeleżeć do czasu pojawienia się wakatu. Natomiast rekrutacja do pilotażowej edycji wolontariatu w naszym zespole redakcyjnym potrwa do końca września.

Po więcej szczegółów odsyłamy na platformę wolontariatu pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat.

Jak zostać wolontariuszem?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto na wspomnianej platformie internetowej, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Otwarte rekrutacje znajdziesz w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wejściu w odpowiednią zakładkę zapoznaj się ze szczegółowymi dotyczącymi wybranej imprezy, zaznacz interesujące Cię stanowisko, wypełnij krótki formularz i prześlij do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności