Aktualności

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy na mecz z Macedonią

Wolontariat16.09.2019 
Już 13 października na PGE Narodowym reprezentacja Polski podejmie Macedonię Północną w meczu 8. kolejki fazy grupowej kwalifikacji do UEFA EURO 2020. Wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć to wydarzenie jako wolontariusze, zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Ewentualne zwycięstwa w dwóch październikowych meczach – wyjazdowym z Łotwą oraz domowym z Macedonią – w sposób znaczący przybliżyłyby naszą reprezentację do awansu do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Jeśli chcielibyście wesprzeć nas w organizacji tego drugiego spotkania, koniecznie zajrzyjcie na Portal Wolontariatu PZPN i prześlijcie zgłoszenie.

Rekrutacja na mecz Polska – Macedonia potrwa do 30 września. Zakwalifikowani wolontariusze zostaną przydzieleni do następujących obszarów działań:

- Biuro Prasowe PZPN,
- Oprawa meczowa,
- Ceremonie meczowe,
- Punkt Odbioru Biletów,
- Wsparcie osób z niepełnosprawnościami.


Kto może zostać wolontariuszem?

Zgłoszenie do Programu Wolontariatu może złożyć każda osoba, która ukończyła 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego).

Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i wesołych, pasjonujących się piłką nożną, jak również dopiero rozpoczynających swoją przygodę z futbolem. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, pozytywne nastawienie, sumienność i odpowiedzialność.

Jak zostać wolontariuszem?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej, dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Otwarte rekrutacje znajdziesz w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wejściu w odpowiednią zakładkę zapoznaj się ze szczegółowymi dotyczącymi wybranej imprezy, zaznacz interesujące Cię stanowisko, wypełnij krótki formularz i prześlij do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności