Aktualności

Ruszyła rekrutacja wolontariuszy na mecz Polska – Austria

Wolontariat09.08.2019 

Już 9 września na PGE Narodowym reprezentacja Polski podejmie Austrię w meczu 6. kolejki fazy grupowej kwalifikacji do UEFA EURO 2020. Podopieczni Jerzego Brzęczka do tej pory przechodzą kwalifikację z kompletem zwycięstw. Przed meczem z Austrią czeka ich jeszcze wyjazdowa konfrontacja z Słowenią.

Rekrutacja na to spotkanie jest już otwarta i potrwa do 30 sierpnia. Zakwalifikowani wolontariusze zostaną przydzieleni do następujących obszarów działań:

  • Biuro Prasowe PZPN,
  • Oprawa meczowa,
  • Ceremonie meczowe,
  • Punkt Odbioru Biletów,
  • Wsparcie osób z niepełnosprawnościami.

Czekamy także na zgłoszenia osób, które chciałyby wesprzeć nas przy programie wolontariatu stałego. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: Korespondent Piłka dla Wszystkich oraz Asystent Trenera Akademii Młodych Orłów.

Kto może zostać wolontariuszem?

Zgłoszenia do Programu Wolontariatu może składać każda osoba, która ukończyła 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego).

Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i wesołych, pasjonujących się piłką nożną, jak również dopiero rozpoczynających swoją przygodę z futbolem. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, pozytywne nastawienie, sumienność i odpowiedzialność.

Jak zostać wolontariuszem?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej, dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Otwarte rekrutacje znajdziesz w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wejściu w odpowiednią zakładkę zapoznaj się ze szczegółowymi dotyczącymi wybranej imprezy, zaznacz interesujące Cię stanowisko, wypełnij krótki formularz i prześlij do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności