Aktualności

Poszukiwani wolontariusze na konferencję w Kielcach

Wolontariat23.09.2019 

Jeśli nie macie jeszcze planów na końcówkę października, zapraszamy Was do wsparcia organizacji konferencji Bezpieczny Stadion, która jak co roku odbędzie się przy okazji Targów Kielce. Do pomocy potrzebujemy grupy sześciu wolontariuszy.

Konferencja Bezpieczny Stadion organizowana jest już po raz XIX. Co roku bierze w niej udział około 400 przedstawicieli świata sportu, klubów piłkarskich i podmiotów publicznych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo imprez masowych.

Tematem przewodnim tegorocznej odsłony będzie bezpieczeństwo rozgrywek piłkarskich w Polsce na poziomie centralnym, ale poruszony zostanie także wątek podsumowania organizacji Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które w maju i czerwcu br. rozegrane zostały na boiskach sześciu polskich miast.

Konferencja odbędzie się 24 października w nowoczesnym centrum kongresowym na terenie Targów. Szkolenie dla wolontariuszy zaplanowane jest na dzień poprzedzający wydarzenie.

Do pomocy w organizacji konferencji potrzebujemy sześciu osób, które wesprą nas m.in. w rejestracji przybyłych gości czy wydawaniu akredytacji. Rekrutacja zostanie zakończona 18 października.

Kto może zostać wolontariuszem?

Zgłoszenia do Programu Wolontariatu może składać każda osoba, która ukończyła 16 lat (od osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego).

Szukamy ludzi pełnych energii, zmotywowanych i wesołych, pasjonujących się piłką nożną, jak również dopiero rozpoczynających swoją przygodę z futbolem. Dla nas najważniejsze jest Twoje zaangażowanie, pozytywne nastawienie, sumienność i odpowiedzialność.

Jak zostać wolontariuszem?

Proces złożenia aplikacji jest naprawdę prosty. Jeśli nie zrobiłeś tego wcześniej, załóż konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej, dostępnej pod adresem www.laczynaspilka.pl/wolontariat, uzupełnij profil niezbędnymi danymi osobowymi, określ stopień znajomości języków obcych, wgraj swoje zdjęcie, zaznacz stosowne zgody i gotowe – możesz aplikować do udziału w imprezie.

Otwarte rekrutacje znajdziesz w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wejściu w odpowiednią zakładkę zapoznaj się ze szczegółowymi dotyczącymi wybranej imprezy, zaznacz interesujące Cię stanowisko, wypełnij krótki formularz i prześlij do nas. Czekamy właśnie na Ciebie!

Karol Kulpa

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności