Aktualności

Dołącz do drużyny Wolontariuszy PZPN. Zobacz, jakie to proste!

Wolontariat22.10.2018 
Już tylko 70 dni pozostało do końca rejestracji zgłoszeń wolontariuszy na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Jak założyć konto w systemie wolontariatu PZPN? Jak złożyć aplikację na MŚ? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w naszym najnowszym wideo. Nie zwlekajcie – wielka piłkarska przygoda jest na wyciągnięcie ręki. Jest nas coraz więcej!

Z dumą możemy ogłosić, że już ponad 200 ochotników zarejestrowało się w systemie Wolontariuszy PZPN. Cieszymy się, że tak wiele osób chce razem z nami współtworzyć wielkie piłkarskie wydarzenia. Jednocześnie nieustannie zapraszamy kolejnych chętnych – dołączajcie do drużyny Wolontariuszy PZPN!

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, które nie korzystały jeszcze z naszego elektronicznego systemu rekrutacyjnego, przygotowaliśmy specjalną animację, w której krok po kroku pokazujemy ścieżkę rejestracyjną oraz sposób aplikacji na wolontariackie wydarzenia PZPN. Mamy nadzieję, że z jej pomocą Wasza rejestracja przebiegnie sprawnie i że niebawem zobaczymy się na naszych piłkarskich imprezach.Rejestracja w systemie

Jak możecie zobaczyć w materiale wideo, aby do nas dołączyć, wystarczy założyć konto na dedykowanej wolontariatowi platformie internetowej, dostępnej pod adresem www.wolontariat.laczynaspilka.pl. Po wstępnej rejestracji należy uzupełnić profil niezbędnymi danymi osobowymi, określić stopień znajomości języków obcych, wgrać swoje zdjęcie, zapoznać z regulaminami i gotowe – pozostaje już tylko zgłoszenie na wybrane wydarzenia i stanowiska.

Aplikacja na wydarzenia

Otwarte rekrutacje znajdziecie w bocznym menu, w sekcji Wydarzenia > Nowe Wydarzenie. Po wybraniu interesującej Was imprezy zostaniecie przeniesieni na podstronę ze szczegółowymi informacjami, terminami oraz stanowiskami, na które możecie aplikować. Zobaczycie również formularz rekrutacyjny, po którego wypełnieniu wystarczy już tylko kliknąć przycisk zgłoś się na wybrane stanowiska i czekać na wyniki rekrutacji.

Trwające rekrutacje

Tylko nieco ponad dwa miesiące zostało do końca rejestracji zgłoszeń na największą imprezę przyszłego roku – Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Do wysyłania aplikacji, najpóźniej do 31 grudnia 2018 roku, zachęcamy osoby, które w dniu rozpoczęcia szkoleń, tj. 1 marca 2019, będą miały ukończony 18. rok życia.FOT: PZPN

Zapraszamy uczniów, studentów, osoby dorosłe, jak i seniorów – każdego, kto czuje się na siłach, ma chęć i dysponuje odpowiednią ilością wolnego czasu. To właśnie czas jest najważniejszym kryterium, dlatego bardzo prosimy, aby przed wysłaniem zgłoszenia upewnić się o swojej dostępności w terminach szkoleń oraz samego turnieju.

Więcej o programie wolontariatu Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 przeczytacie na stronie http://www.laczynaspilka.pl/wolontariat.

Nieco mniej czasu mają osoby, które chciałby pomóc w organizacji meczu Polska – Czechy. Ten odbędzie się w czwartek 15 listopada na Stadionie Energa w Gdańsku, a zgłoszenia przyjmowane są do 7 listopada.

Wciąż poszukujemy także osoby, która razem z nami odwiedzi województwa całej Polski przy okazji cyklu konferencji „Akademia Grassroots 2018”. Więcej szczegółów o tym wydarzeniu oraz o meczu z Czechami znajdziecie w systemie rekrutacyjnym oraz w tym artykule.

Kto może zostać wolontariuszem?

Jeśli jesteś osobą pełną energii i sportowej pasji, lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania, pomaganie innym sprawia Ci radość, a ponadto cechuje Cię wysoka kultura osobista i zaangażowanie w wykonywaną pracę, odpowiedź na to pytanie brzmi – właśnie Ty!

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do drużyny Wolontariuszy PZPN!

Karol Kulpa

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności