Wolontariat

Przez wiele lat prowadził spotkania dorosłych piłkarzy. Dziś hobbystycznie sędziuje dzieciom, m.in. podczas turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, mając nadzieję, że w przyszłości będzie mógł śledzić rozwój ich profesjonalnych karier. Poznajcie 45-letniego Tomasza Wytrykowskiego – pochodzącego z Warszawy sędziego piłkarskiego, a od niedawna wolontariusza PZPN przygotowującego się do Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim dobiega końca pierwsza edycja Programu Wolontariatu Stałego PZPN przy Akademii Młodych Orłów. Wolontariat akcyjny to dla Was za mało? Marzycie o karierze trenerskiej i szukacie sposobu na zdobycie niezbędnego doświadczenia? Jeśli tak, praca w Akademii jest właśnie dla Was! Zgłoszenia do AMO przyjmujemy przez cały rok.

Wolontariat

Początek maja to tradycyjnie okres wyjazdów rodzinnych lub w gronie znajomych. Są jednak osoby, które wolały spędzić ten czas na sportowo, uczestnicząc w Programie Wolontariatu PZPN podczas ogólnopolskiego finału turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” oraz następującego po nim finału „Totolotek Pucharu Polski”. W sumie w organizacji obu wydarzeń wsparła nas ponad setka wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy!

Wolontariat

Kwietniowe, wstępne szkolenia wolontariuszy, biorących udział w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, już za nami, czas więc przejść do szkoleń stanowiskowych, których celem jest bezpośrednie przygotowanie ochotników do działań podczas turnieju. Szczegóły znajdziecie w swoich profilach w Portalu Wolontariatu.

Wolontariat

W miniony weekend Koordynatorzy Programu Wolontariatu PZPN odwiedzili Łódź oraz Lublin, gdzie przeprowadzili szkolenia dla Liderów i wolontariuszy, którzy już niebawem wesprą organizację Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, atmosfera podczas szkoleń i towarzyszącej im gry miejskiej była znakomita, co pozytywnie nastraja przed rozpoczynającym się pod koniec maja turniejem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności