Wolontariat

Po porażce z Włochami reprezentacja Polski pożegnała się z Mistrzostwami Świata FIFA U-20 Polska 2019, ale wolontariusze PZPN nie zwalniają tempa i wciąż dwoją się i troją, aby organizacja młodzieżowego mundialu stała na najwyższym poziomie. Dziś chcemy Wam przedstawić trzy kolejne obszary działania, wspierane przez naszych dzielnych ochotników: Bezpieczeństwo, ELOG oraz Ticketing & Spectators Service.

Wolontariat

To dzięki nim goście specjalni Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 bezpiecznie i na czas przemieszczają się pomiędzy stadionami, hotelami, lotniskami czy też miejscami wartymi zobaczenia. Również dzięki nim samochody wchodzące w skład floty mistrzostw są zadbane w środku i na zewnątrz oraz zawsze przygotowane do jazdy. O kim mówimy? Rzecz jasna o wolontariuszach z sekcji Transportu.

Wolontariat

Pierwsze dni największej tegorocznej imprezy piłkarskiej, czyli Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, już za nami. Wolontariusze ze wszystkich obszarów, w każdym z sześciu Miast Gospodarzy, rozpoczęli już swoje działania i chętnie podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Jak im się pracuje? Czy wolontariat na młodzieżowym mundialu jest tym, czego się spodziewali? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

Wolontariat

Wolontariusze z obszaru Centrum Wolontariatu oraz tzw. ACE’y, czyli ludzie od zadań specjalnych, byli jednymi z pierwszych, którzy rozpoczęli działania wspierające organizację Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Na czym polega ich praca, jak sobie radzą, co robią w wolnych chwilach i w jaki sposób udaje im się łączyć wolontariat z codziennymi obowiązkami? Tego dowiecie się z dzisiejszego materiału.

Wolontariat

To, na co wszyscy z niecierpliwością czekamy, czyli początek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, zbliża się wielkimi krokami! I choć oficjalnie młodzieżowy mundial rozpocznie się za dwa dni, część wolontariuszy PZPN już rozpoczęła swoją pracę, podczas gdy reszta mogła poczuć przedsmak turnieju, uczestnicząc w szkoleniach stanowiskowych bezpośrednio przygotowujących do działań.

Wolontariat

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 pozostał zaledwie tydzień. Część ochotników zakwalifikowanych do Programu Wolontariatu PZPN już pomaga w swoich obszarach, pozostali wciąż czekają na rozpoczęcie swoich działań. Jeśli należycie do tej drugiej grupy i do końca nie wiecie jeszcze, czego mogą oczekiwać od Was Lokalni Koordynatorzy oraz Liderzy Obszarów, ten tekst jest właśnie dla Was.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności