Wolontariat

Kwietniowe, wstępne szkolenia wolontariuszy, biorących udział w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, już za nami, czas więc przejść do szkoleń stanowiskowych, których celem jest bezpośrednie przygotowanie ochotników do działań podczas turnieju. Szczegóły znajdziecie w swoich profilach w Portalu Wolontariatu.

Wolontariat

W miniony weekend Koordynatorzy Programu Wolontariatu PZPN odwiedzili Łódź oraz Lublin, gdzie przeprowadzili szkolenia dla Liderów i wolontariuszy, którzy już niebawem wesprą organizację Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, atmosfera podczas szkoleń i towarzyszącej im gry miejskiej była znakomita, co pozytywnie nastraja przed rozpoczynającym się pod koniec maja turniejem.

Wolontariat

Jeśli zakwalifikowaliście się do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, koniecznie zajrzyjcie na swoje profile w Portalu Wolontariatu PZPN. Znajdziecie w nich elektroniczne kalendarze, w których możecie już teraz zaznaczać dyspozycyjność w trakcie majowo-czerwcowego turnieju.

Wolontariat

Do Akademii Młodych Orłów w Sandomierzu trafił zupełnie przypadkowo, ale atmosfera zajęć i praca z dziećmi spodobała mu się tak bardzo, że asystuje trenerowi AMO nieprzerwanie od czterech lat. Poznajcie Macieja Guza – 20-latka z Sandomierza, a w przyszłości być może trenera piłki nożnej. – Chciałbym się zapisać na kurs trenerski jeszcze tym roku – zdradza Maciek.

Wolontariat

W Wielki Czwartek powrócił z trzyletniej emigracji i już niebawem przystąpi do nadrabiania materiału, który pozostali Liderzy przyswajali podczas niedawnych szkoleń dla wolontariuszy uczestniczących w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Co prawda z Niemiec wyruszył kilka dni przed rozpoczęciem szkoleń, ale przejechanie 2000 kilometrów na rowerze (!) to nie jest kwestia dnia lub nawet dwóch. Poznajcie Tomasza Boryńskiego – 32-latka z Gdyni, wielkiego miłośnika futbolu oraz dwóch kółek, który swój niedawny powrót do kraju przełożył na realną pomoc osobom niepełnosprawnym.

Wolontariat

Jeśli złożyliście aplikację do Programu Wolontariatu PZPN na turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, koniecznie sprawdźcie status swojego wniosku w Portalu Wolontariatu. Do pomocy przy organizacji ogólnopolskiego finału największych rozgrywek piłkarskich dzieci w Polsce i w Europie zakwalifikowaliśmy grupę blisko 80 wolontariuszy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności