Wolontariat

Wolontariusze z obszaru Centrum Wolontariatu oraz tzw. ACE’y, czyli ludzie od zadań specjalnych, byli jednymi z pierwszych, którzy rozpoczęli działania wspierające organizację Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Na czym polega ich praca, jak sobie radzą, co robią w wolnych chwilach i w jaki sposób udaje im się łączyć wolontariat z codziennymi obowiązkami? Tego dowiecie się z dzisiejszego materiału.

Wolontariat

To, na co wszyscy z niecierpliwością czekamy, czyli początek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, zbliża się wielkimi krokami! I choć oficjalnie młodzieżowy mundial rozpocznie się za dwa dni, część wolontariuszy PZPN już rozpoczęła swoją pracę, podczas gdy reszta mogła poczuć przedsmak turnieju, uczestnicząc w szkoleniach stanowiskowych bezpośrednio przygotowujących do działań.

Wolontariat

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 pozostał zaledwie tydzień. Część ochotników zakwalifikowanych do Programu Wolontariatu PZPN już pomaga w swoich obszarach, pozostali wciąż czekają na rozpoczęcie swoich działań. Jeśli należycie do tej drugiej grupy i do końca nie wiecie jeszcze, czego mogą oczekiwać od Was Lokalni Koordynatorzy oraz Liderzy Obszarów, ten tekst jest właśnie dla Was.

Wolontariat

Przez wiele lat prowadził spotkania dorosłych piłkarzy. Dziś hobbystycznie sędziuje dzieciom, m.in. podczas turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, mając nadzieję, że w przyszłości będzie mógł śledzić rozwój ich profesjonalnych karier. Poznajcie 45-letniego Tomasza Wytrykowskiego – pochodzącego z Warszawy sędziego piłkarskiego, a od niedawna wolontariusza PZPN przygotowującego się do Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim dobiega końca pierwsza edycja Programu Wolontariatu Stałego PZPN przy Akademii Młodych Orłów. Wolontariat akcyjny to dla Was za mało? Marzycie o karierze trenerskiej i szukacie sposobu na zdobycie niezbędnego doświadczenia? Jeśli tak, praca w Akademii jest właśnie dla Was! Zgłoszenia do AMO przyjmujemy przez cały rok.

Wolontariat

Początek maja to tradycyjnie okres wyjazdów rodzinnych lub w gronie znajomych. Są jednak osoby, które wolały spędzić ten czas na sportowo, uczestnicząc w Programie Wolontariatu PZPN podczas ogólnopolskiego finału turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” oraz następującego po nim finału „Totolotek Pucharu Polski”. W sumie w organizacji obu wydarzeń wsparła nas ponad setka wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności