Wolontariat

Ostatnie tygodnie zdominowane są przez informacje dotyczące wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19. Choć niemal wszystkie dziedziny życia toczą się w cieniu koronawirusa, procesy rekrutacyjne do Finału Ligi Europy w Gdańsku, przebiegają bez większych zakłóceń. Zainteresowanie wolontariuszy jest niezmiennie wysokie, samych zgłoszeń było około 800!

Wolontariat

Choć wydawało się, że procesy rekrutacyjne ruszyły z kopyta, już na samym starcie trzeba przedefiniować nasze działania związane z wolontariatem przy imprezach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Koronawirus, który zatacza coraz szersze kręgi na całym świecie, nie oszczędza również naszego kraju. W takiej sytuacji odpowiedzialność za każdego z Was jest dla PZPN zdecydowanie najważniejsza.

Wolontariat

Tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia rekrutacji wolontariuszy na finał Ligi Europy UEFA 2020 na Stadionie Energa w Gdańsku! Chętni mogą nadal zgłaszać się internetowo, zyskując szansę przeżycia wspaniałej przygody. Pięć lat temu zapisaliśmy piękną kartę historii Ligi Europy UEFA, organizując wspaniały finał na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Napisz razem z nami w Gdańsku nową, równie wyjątkową!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności