Wolontariat

Mateusz Żurawski to wolontariusz z krwi i kości. Na swoim koncie ma tak wiele imprez, że już dawno stracił rachubę w liczeniu. Wolontariat zakończonych niedawno Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 był jednak dla niego wyjątkowy. Po raz pierwszy bowiem miał okazję pomagać razem ze swoim tatą, Jarosławem. I jak przekonuje, tata szybko złapał przysłowiowego bakcyla!

Wolontariat

Gdy kilka lat temu zakładał sportowego bloga zapewne nie spodziewał się, iż będzie on tak dużym sukcesem, że w przyszłości pomoże mu uczestniczyć w największych wydarzeniach sportowych na całym świecie. Dziś ma na koncie niemal wszystkie istotne imprezy siatkarskie i piłkarskie, dlatego powoli myśli o innych sportach. Poznajcie Kacpra Gardziałę – 26-latka z miejscowości Nisko pod Rzeszowem. Niech jego historia będzie inspiracją dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają myśleć o udziale w dużych, międzynarodowych wolontariatach.

Wolontariat

Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już dwuletnie doświadczenie wolontariackie. Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 były jego debiutem w roli wolontariusza sportowego, ale już teraz deklaruje, że to dopiero początek tej drogi. Poznajcie Dominika Muchę – 18-letniego mieszkańca Bielska–Białej, który podczas Mistrzostw pełnił funkcję Lidera obszaru ELOG.

Wolontariat

Udział w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019 był jego absolutnym debiutem, ale już teraz deklaruje, że zobaczymy go na kolejnych imprezach. Ponadto wolontariat ten przypomniał mu, jak dużo miejsca w jego sercu zajmuje piłka nożna, i być może okazał się milowym krokiem w kierunku powrotu na boisko. Poznajcie Macieja Nowaka – 21-latka z Przysuchy, do niedawna Lidera obszaru Boisk Treningowych w Łodzi.

Wolontariat

Niezwykle intensywny i pełen emocji czas związany z Mistrzostwami Świata FIFA U-20 Polska 2019 jest już za nami, a tym samym wolontariusze, oraz inne osoby związane z organizacją młodzieżowego mundialu, wrócili do codziennego rytmu życia. Wracamy także i my, przypominając się z cyklem artykułów przybliżających sylwetki naszych stałych ochotników. Poznajcie Magdalenę Staszewską – 24-letnią mieszkankę Warszawy, która niedawno zakończyła pracę przy młodzieżowym mundialu i już spogląda marzeniami na wolontariat UEFA EURO 2020.

Wolontariat

„Dziękujemy, byliście niesamowici!” – tak właśnie podsumowalibyśmy postawę wolontariuszy PZPN podczas zakończonych w miniony weekend Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, gdyby istniała konieczność zmieszczenia się w jednym zdaniu. Nic nas jednak nie ogranicza, dlatego pozwólcie, że pokusimy się o odrobinę dłuższe podsumowanie...

Wolontariat

Choć początkowo cześć Liderów Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019 czuła pewne obawy względem wyzwania, przed którym stanęli, dziś nie mają wątpliwości, że decyzja o udziale w tym wydarzeniu była jedyną słuszną, jaką mogli podjąć. Co dał im młodzieżowy mundial, czego się nauczyli i czego, a raczej kogo najbardziej im brakuje po zakończeniu działań? Chcąc się tego dowiedzieć, najlepiej oddać im głos...

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności