Wolontariat

W Poniedziałek reprezentacja Polski pod wodzą Jerzego Brzęczka pokonała ekipę Izraela 4:0 w meczu kwalifikacji UEFA EURO 2020 i po czterech kolejkach przewodzi tabeli grupy G z kompletem punktów. Efektowne zwycięstwo uświetniło rocznicę stulecia Polskiego Związku Piłki Nożnej, a nieoceniony wkład w powodzenia całego wydarzenia mieli jak zwykle nasi wolontariusze.

Wolontariat

Boiska Treningowe oraz Biuro Organizatora to kolejne dwa obszary pracy wolontariuszy PZPN, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. W znacznej mierze głos oddaliśmy ochotnikom z Bydgoszczy, która niedawnym meczem ⅛ finału pomiędzy Francją a Stanami Zjednoczonymi pożegnała uczestników Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Po porażce z Włochami reprezentacja Polski pożegnała się z Mistrzostwami Świata FIFA U-20 Polska 2019, ale wolontariusze PZPN nie zwalniają tempa i wciąż dwoją się i troją, aby organizacja młodzieżowego mundialu stała na najwyższym poziomie. Dziś chcemy Wam przedstawić trzy kolejne obszary działania, wspierane przez naszych dzielnych ochotników: Bezpieczeństwo, ELOG oraz Ticketing & Spectators Service.

Wolontariat

To dzięki nim goście specjalni Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 bezpiecznie i na czas przemieszczają się pomiędzy stadionami, hotelami, lotniskami czy też miejscami wartymi zobaczenia. Również dzięki nim samochody wchodzące w skład floty mistrzostw są zadbane w środku i na zewnątrz oraz zawsze przygotowane do jazdy. O kim mówimy? Rzecz jasna o wolontariuszach z sekcji Transportu.

Wolontariat

Pierwsze dni największej tegorocznej imprezy piłkarskiej, czyli Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, już za nami. Wolontariusze ze wszystkich obszarów, w każdym z sześciu Miast Gospodarzy, rozpoczęli już swoje działania i chętnie podzielili się z nami swoimi wrażeniami. Jak im się pracuje? Czy wolontariat na młodzieżowym mundialu jest tym, czego się spodziewali? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie poniżej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności