Wolontariat

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 pozostał zaledwie tydzień. Część ochotników zakwalifikowanych do Programu Wolontariatu PZPN już pomaga w swoich obszarach, pozostali wciąż czekają na rozpoczęcie swoich działań. Jeśli należycie do tej drugiej grupy i do końca nie wiecie jeszcze, czego mogą oczekiwać od Was Lokalni Koordynatorzy oraz Liderzy Obszarów, ten tekst jest właśnie dla Was.

Wolontariat

Przez wiele lat prowadził spotkania dorosłych piłkarzy. Dziś hobbystycznie sędziuje dzieciom, m.in. podczas turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, mając nadzieję, że w przyszłości będzie mógł śledzić rozwój ich profesjonalnych karier. Poznajcie 45-letniego Tomasza Wytrykowskiego – pochodzącego z Warszawy sędziego piłkarskiego, a od niedawna wolontariusza PZPN przygotowującego się do Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim dobiega końca pierwsza edycja Programu Wolontariatu Stałego PZPN przy Akademii Młodych Orłów. Wolontariat akcyjny to dla Was za mało? Marzycie o karierze trenerskiej i szukacie sposobu na zdobycie niezbędnego doświadczenia? Jeśli tak, praca w Akademii jest właśnie dla Was! Zgłoszenia do AMO przyjmujemy przez cały rok.

Wolontariat

Początek maja to tradycyjnie okres wyjazdów rodzinnych lub w gronie znajomych. Są jednak osoby, które wolały spędzić ten czas na sportowo, uczestnicząc w Programie Wolontariatu PZPN podczas ogólnopolskiego finału turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” oraz następującego po nim finału „Totolotek Pucharu Polski”. W sumie w organizacji obu wydarzeń wsparła nas ponad setka wolontariuszy, którym serdecznie dziękujemy!

Wolontariat

Kwietniowe, wstępne szkolenia wolontariuszy, biorących udział w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, już za nami, czas więc przejść do szkoleń stanowiskowych, których celem jest bezpośrednie przygotowanie ochotników do działań podczas turnieju. Szczegóły znajdziecie w swoich profilach w Portalu Wolontariatu.

Wolontariat

W miniony weekend Koordynatorzy Programu Wolontariatu PZPN odwiedzili Łódź oraz Lublin, gdzie przeprowadzili szkolenia dla Liderów i wolontariuszy, którzy już niebawem wesprą organizację Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, atmosfera podczas szkoleń i towarzyszącej im gry miejskiej była znakomita, co pozytywnie nastraja przed rozpoczynającym się pod koniec maja turniejem.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności