Wolontariat

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpoczyna się druga edycja Programu Wolontariatu Stałego PZPN przy Akademii Młodych Orłów. Wolontariat akcyjny to dla Was za mało? Marzycie o karierze trenerskiej i szukacie sposobu na zdobycie niezbędnego doświadczenia? Jeśli tak, praca w Akademii jest właśnie dla Was! Zgłoszenia do AMO na sezon 2019 / 2020 przyjmujemy do stycznia 2020 roku.

Wolontariat

Przyjaciele, koledzy, koleżanki… O ile uboższe byłoby nasze życie, gdyby nie ich obecność, dobre rady, wsparcie, uśmiechy i spędzany z nimi czas. Przypominamy o tym, gdyż to właśnie dziś, 30 lipca, na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, w Polsce znany jako Międzynarodowy Dzień Koleżeństwa.

Wolontariat

Choć można powiedzieć, że jest wolontariacką weteranką, w tym roku po raz pierwszy miała okazję wziąć udział w wydarzeniu piłkarskim i nie ma wątpliwości, że była to „fenomenalna przygoda”. Poznajcie Anię Rolof – 33-letnią mieszkankę Trójmiasta, na co dzień pracującą w dziale analitycznym dużej firmy finansowej, do niedawna Lidera obszaru VIP podczas Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Po emocjach związanych z Programem Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, lipiec i sierpień są miesiącami oddechu zarówno dla ekipy koordynatorów Programu, jak i wolontariuszy. Z kolejnymi inicjatywami wracamy do Was już we wrześniu, dlatego zachęcamy do stałego śledzenia naszych kanałów informacyjnych, gdzie niebawem pojawią się wiadomości o startujących rekrutacjach.

Wolontariat

Aby wziąć udział w Programie Wolontariatu PZPN na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, pokonał niemal siedem tysięcy kilometrów. Nie był to pierwszy raz, bo wcześniej przylatywał wesprzeć UEFA EURO 2012 oraz UEFA EURO U-21 Polska 2017. Poznajcie historię Johna Sikory – 57-letniego, emerytowanego nauczyciela z Kanady, który mocno podkreśla swoje polskie korzenie i od wielu lat regularnie przybywa do kraju nad Wisłą, aby odwiedzić rodzinę, znajomych oraz pomagać, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja.

Wolontariat

Mateusz Żurawski to wolontariusz z krwi i kości. Na swoim koncie ma tak wiele imprez, że już dawno stracił rachubę w liczeniu. Wolontariat zakończonych niedawno Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 był jednak dla niego wyjątkowy. Po raz pierwszy bowiem miał okazję pomagać razem ze swoim tatą, Jarosławem. I jak przekonuje, tata szybko złapał przysłowiowego bakcyla!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności