Wolontariat

Pod koniec maja przyszłego roku oczy całego futbolowego świata będą zwrócone na Gdańsk, gdzie odbędzie się Finał UEFA Europa League. To kolejne wielkie wydarzenie piłkarskie organizowane przez nasz kraj i wzorem poprzednich liczymy, że w jego przygotowaniu oraz sprawnym przebiegu wesprą nas wolontariusze z całego kraju i nie tylko. Start rekrutacji planujemy na początek przyszłego roku.

Wolontariat

Pierwsza pomaga w organizacji meczów reprezentacji Polski od roku, druga zadebiutowała przy okazji spotkania z Izraelem trzy miesiące temu, właśnie za sprawą koleżanki. Poznajcie Paulinę Kuriatę oraz Paulinę Balińską – rozkochane w atmosferze wolontariatu 24-letnie studentki fizjoterapii, które już nie mogą się doczekać kolejnych spotkań Biało-Czerwonych na PGE Narodowym.

Wolontariat

Wrześniowe mecze reprezentacji Polski to już historia. Po niezbyt udanym piątkowym spotkaniu ze Słowenią, w poniedziałek Biało-Czerwoni podjęli na PGE Narodowym reprezentację Austrii i dzięki wywalczonemu punktowi zachowali pozycję lidera grupy G kwalifikacji do UEFA EURO 2020. Organizację wydarzenia w Warszawie tradycyjnie wsparła grupa niezawodnych wolontariuszy PZPN – tym razem w sile 74 osób.

Wolontariat

Kilka tygodni temu obiecywaliśmy, że po wakacyjnej przerwie wrócimy do was z nowymi ofertami wolontariatu – oto pierwsza z nich. W elektronicznym systemie rekrutacyjnym już można składać aplikacje na seminarium warsztatowe UEFA oraz PZPN, które odbędzie się na początku października.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności