Wolontariat

Jeśli zakwalifikowaliście się do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, koniecznie zajrzyjcie na swoje profile w Portalu Wolontariatu PZPN. Znajdziecie w nich elektroniczne kalendarze, w których możecie już teraz zaznaczać dyspozycyjność w trakcie majowo-czerwcowego turnieju.

Wolontariat

Do Akademii Młodych Orłów w Sandomierzu trafił zupełnie przypadkowo, ale atmosfera zajęć i praca z dziećmi spodobała mu się tak bardzo, że asystuje trenerowi AMO nieprzerwanie od czterech lat. Poznajcie Macieja Guza – 20-latka z Sandomierza, a w przyszłości być może trenera piłki nożnej. – Chciałbym się zapisać na kurs trenerski jeszcze tym roku – zdradza Maciek.

Wolontariat

W Wielki Czwartek powrócił z trzyletniej emigracji i już niebawem przystąpi do nadrabiania materiału, który pozostali Liderzy przyswajali podczas niedawnych szkoleń dla wolontariuszy uczestniczących w Programie Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Co prawda z Niemiec wyruszył kilka dni przed rozpoczęciem szkoleń, ale przejechanie 2000 kilometrów na rowerze (!) to nie jest kwestia dnia lub nawet dwóch. Poznajcie Tomasza Boryńskiego – 32-latka z Gdyni, wielkiego miłośnika futbolu oraz dwóch kółek, który swój niedawny powrót do kraju przełożył na realną pomoc osobom niepełnosprawnym.

Wolontariat

Jeśli złożyliście aplikację do Programu Wolontariatu PZPN na turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, koniecznie sprawdźcie status swojego wniosku w Portalu Wolontariatu. Do pomocy przy organizacji ogólnopolskiego finału największych rozgrywek piłkarskich dzieci w Polsce i w Europie zakwalifikowaliśmy grupę blisko 80 wolontariuszy.

Wolontariat

Do rozpoczęcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 pozostał już tylko miesiąc, a tym samym przygotowania do największej, tegorocznej imprezy piłkarskiej globu wkraczają w decydującą fazę. Pełne ręce roboty mają m.in. Koordynatorzy Programu Wolontariatu PZPN, dla których kwiecień jest miesiącem szkolenia wolontariuszy we wszystkich sześciu Miastach Gospodarzach turnieju. Tydzień temu gościli oni w Bydgoszczy oraz w Tychach. W miniony weekend odwiedzili Gdynię i Bielsko-Białą.

Wolontariat

Choć dzielą ich wiek, doświadczenia i motywacje, łączą olbrzymia pasja do piłki nożnej i chęć wspierania piłkarskiego rozwoju najmłodszych adeptów. 18-latka z Wałcza zaangażowała się turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, bo sama znakomicie go wspomina, 27-letni mieszkaniec Brzegu wręcz przeciwnie – bo w przeszłości nie miał takiej okazji. Poznajcie Paulinę i Andrzeja – cichych bohaterów największego piłkarskiego turnieju dzieci w Polsce i w Europie.

Wolontariat

W wolontariat zaangażował się w wieku zaledwie 14 lat i jak przyznaje, jest on jego uzależnieniem. Długo marzył o studiowaniu medycyny, ale ostatecznie zdecydował się podążyć inną drogą i dziś prowadzi własną firmę eventową, w czym bardzo pomaga mu doświadczenie zebrane właśnie podczas wolontariatów. Poznajcie Bartosza Łuczaka – 26-latka z Sandomierza, Oficera Łącznikowego podczas zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności