Wolontariat

Zgodnie z harmonogramem zakończyliśmy rekrutację do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019! Spośród ponad 1600 kandydatur ostatecznie zakwalifikowaliśmy grupę niespełna 1000 wolontariuszy, którzy zobaczą od kulis, jak wygląda organizacja jednej z największych piłkarskich imprez na świecie oraz – jesteśmy przekonani – przeżyją wspaniałą przygodę, uczestnicząc w tym wydarzeniu. Informacje o statusie swojej kandydatury wolontariusze otrzymali już w Portalu Wolontariatu PZPN.

Wolontariat

W 2017 roku Lublin był jednym z Miast Gospodarzy UEFA EURO U-21 Polska 2017 i ze swoich zadań wywiązał się znakomicie, otrzymując od UEFA najwyższą możliwą ocenę. Jesteśmy pewni, że także podczas Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 największe z miast na wschodzie Polski i stolica województwa lubelskiego podejmie turniejowych gości w najlepszy z możliwych sposobów. A pomogą mu w tym Wolontariusze PZPN, pod przewodnictwem Lokalnego Koordynatora Wolontariatu – Dagmary Gruszczak i wybranego przez nią zespołu Liderów.

Wolontariat

W ostatnich dniach zaprezentowaliśmy Wam pokrótce sylwetki Liderów z dwóch Miast Gospodarzy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 – Tychów i Bydgoszczy. Kontynuując naszą serię reportaży, tym razem chcemy Wam przedstawić drużynę Liderów z Gdyni. Jeśli bierzecie udział w procesie rekrutacyjnym właśnie w „mieście z morza i marzeń”, jak często się o niej mówi, nie możecie przegapić tego materiału!

Wolontariat

W miniony weekend najlepsze dziecięce zespoły piłkarskie z całej Polski przyjechały do Warszawy, żeby zmierzyć się w finale rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. Na turnieju nie zabrakło pięknych bramek, wielkich sportowych emocji oraz rzecz jasna naszych wolontariuszy, którzy w sile 18 osób pomagali w jego sprawnym przebiegu.

Wolontariat

Oczekując na wyniki rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN przy okazji Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, w ubiegłym tygodniu rozpoczęliśmy cykl reportaży przedstawiających pokrótce sylwetki Liderów – osób zaproszonych przez Lokalnych Koordynatorów Wolontariatu do organizowania pracy wolontariuszy w wyznaczonych obszarach. Dziś chcemy Wam zaprezentować zespół Liderów z Bydgoszczy – miasta, które doskonale wspomina UEFA EURO U-21 Polska 2017 i już nie może się doczekać goszczenia najlepszych młodzieżowych piłkarzy świata.

Wolontariat

Za nami drugi i zarazem ostatni etap rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Przez dwa tygodnie w sześciu Miastach Gospodarzach Turnieju wyselekcjonowani wcześniej Liderzy prowadzili rozmowy z kandydatami, mające na celu wystawienie im odpowiedniej rekomendacji. Ostateczny wybór wolontariuszy należy do Lokalnych Koordynatorów Wolontariatu, którzy swoje decyzje podejmą do końca lutego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności