Wolontariat

W dzieciństwie marzyła o karierze sportowca, dziś angażuje się w sport od nieco innej strony. Poznajcie Monikę Chlebek – 27-letnią mieszkankę Krakowa, tłumaczkę, która będzie opiekunem zespołu Panamy podczas Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 i która nie ma wątpliwości, że gdyby nie wolontariat sportowy, nie byłaby w miejscu, w którym znajduje się obecnie.

Wolontariat

W poprzednich reportażach przedstawiliśmy Wam zespoły Liderów wolontariatu pięciu Miast Gospodarzy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019: Bydgoszczy, Gdyni, Lublina, Łodzi i Tychów. Dziś, uzupełniając i kończąc nasz cykl, pragniemy przybliżyć Wam sylwetki Liderów z Bielska-Białej – najbardziej wysuniętego na południe Polski miasta spośród tych, które już niebawem będą gościć najlepszych młodzieżowych piłkarzy z całego globu.

Wolontariat

Rekrutacja wolontariuszy na mecz eliminacji UEFA EURO 2020 Polska – Łotwa została zakończona. Jeśli aplikowaliście na to wydarzenie, sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe w portalu Wolontariat PZPN, gdzie znajdziecie informację o statusie złożonej aplikacji. W sumie do pomocy w organizacji spotkania przyjęliśmy blisko 60 osób.

Wolontariat

W dzieciństwie marzył o karierze piłkarza i długo uprawiał piłkę nożną. W pewnym momencie życia zdał sobie jednak sprawę, że musi nieco zmienić kierunek rozwoju. Dziś zajmuje się sportem od strony marketingowej oraz organizacyjnej, w czym – jak przyznaje – bardzo pomagają mu doświadczenia zebrane na wolontariatach sportowych. Poznajcie Grzegorza Ćwiklika – byłego zawodnika m.in. Arki Gdynia, a obecnie pracownika Polskiego Związku Bobslei i Skeletonu.

Wolontariat

W ubiegłym tygodniu zakończyliśmy rekrutację do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, a osoby wybrane przez Lokalnych Koordynatorów Wolontariatu otrzymały taką informację drogą mailową. Jeśli udało Wam się znaleźć w gronie wolontariuszy zaangażowanych do pomocy w mieście Łódź, z pewnością zainteresuje Was poniższy artykuł, w którym chcemy pokrótce przedstawić Wam łódzką drużynę Liderów – osób, które będą wspierać Lokalnych Koordynatorów Wolontariatu w organizacji Waszej pracy w poszczególnych obszarach działań.

Wolontariat

W ubiegłym tygodniu mogliśmy podzielić się z Wami długo wyczekiwaną informacją o zakończeniu kilkumiesięcznego procesu rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Dziś chcielibyśmy przypomnieć najważniejsze liczby dotyczące rekrutacji, a także przedstawić pokrótce zadania, które będą rozdzielane między wolontariuszy w poszczególnych obszarach działań.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności