Wolontariat

W wolontariat zaangażował się w wieku zaledwie 14 lat i jak przyznaje, jest on jego uzależnieniem. Długo marzył o studiowaniu medycyny, ale ostatecznie zdecydował się podążyć inną drogą i dziś prowadzi własną firmę eventową, w czym bardzo pomaga mu doświadczenie zebrane właśnie podczas wolontariatów. Poznajcie Bartosza Łuczaka – 26-latka z Sandomierza, Oficera Łącznikowego podczas zbliżających się Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Wolontariat

Praktyczna i uniwersalna wiedza przekazana w przystępnej formie, wzajemna integracja oraz mnóstwo pozytywnej energii i uśmiechów – tak w dużym skrócie można podsumować szkolenia dla wolontariuszy, które w sobotę i w niedzielę odbyły się w dwóch Miastach Gospodarzach Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 – Bydgoszczy i Tychach. – Co tu dużo mówić? Wszyscy są podekscytowani i odliczają dni do rozpoczęcia działań! – mówi jedna z uczestniczek szkolenia, Małgorzata Wrońska.

Wolontariat

Jeśli zakwalifikowaliście się do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, koniecznie zarezerwujcie sobie czas na zapoznanie się z atrakcjami dostępnymi w Miastach Gospodarzach turnieju. Większość z nich, chcąc podziękować wolontariuszom za okazane wsparcie, przygotowała dla nich darmowe zaproszenia do ciekawych punktów turystycznych i obiektów sportowych.

Wolontariat

Choć ma dopiero 20 lat, już może się pochwalić dużym wolontariackim doświadczeniem. Nic dziwnego, bo niesienie pomocy było wartością, którą rodzice wpajali jej od małego. W ubiegłym roku po raz pierwszy wzięła udział w Programie Wolontariatu PZPN, a w przyszłości ma nadzieję zaangażować się w wolontariat na Camp Nou w Barcelonie. Poznajcie Gosię Bareję – niezwykle pozytywną, młodą dziewczynę, która – jak sama mówi o sobie – nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu.

Wolontariat

Dla wszystkich wolontariuszy, którzy zakwalifikowali się do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019 i z niecierpliwością wyczekują okazji do poznania osób, z którymi przyjdzie im współpracować, mamy znakomitą wiadomość – zaczynamy szkolenia! Począwszy od 7 kwietnia, do końca miesiąca zespół Koordynatorów z ramienia PZPN odwiedzi wszystkie sześć Miast Gospodarzy, aby wprowadzić wolontariuszy w kuluary turniejowych działań oraz umożliwić im wzajemną integrację.

Wolontariat

Gdy spotkali się po raz pierwszy na wolontariacie podczas UEFA EURO 2012, zapewne żadne z nich nie wyobrażało sobie, że siedem lat później będą pracować wspólnie dla PZPN w Biurze Organizatora Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Poznajcie Magdalenę Głowalę-Pracz i Jakuba Stęszewskiego, dzięki którym osoby zaangażowane w organizację turnieju oraz jego goście bez problemu wsiądą w odpowiednie środki transportu i dotrą w wybrane przez siebie miejsca.

Wolontariat

Dzięki skutecznej końcówce spotkania reprezentacja Polski pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka pokonała Łotwę 2:0 w niedzielnym meczu kwalifikacji UEFA EURO 2020 i po dwóch kolejkach przewodzi swojej grupie z kompletem punktów. Biało-czerwonych na PGE Narodowym dopingowała m.in. ekipa wolontariuszy PZPN, którzy wsparli organizację tego wydarzenia w sile aż 60 osób.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności