Wolontariat

Gdy spotkali się po raz pierwszy na wolontariacie podczas UEFA EURO 2012, zapewne żadne z nich nie wyobrażało sobie, że siedem lat później będą pracować wspólnie dla PZPN w Biurze Organizatora Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Poznajcie Magdalenę Głowalę-Pracz i Jakuba Stęszewskiego, dzięki którym osoby zaangażowane w organizację turnieju oraz jego goście bez problemu wsiądą w odpowiednie środki transportu i dotrą w wybrane przez siebie miejsca.

Wolontariat

Dzięki skutecznej końcówce spotkania reprezentacja Polski pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka pokonała Łotwę 2:0 w niedzielnym meczu kwalifikacji UEFA EURO 2020 i po dwóch kolejkach przewodzi swojej grupie z kompletem punktów. Biało-czerwonych na PGE Narodowym dopingowała m.in. ekipa wolontariuszy PZPN, którzy wsparli organizację tego wydarzenia w sile aż 60 osób.

Wolontariat

Nie macie jeszcze planów na tegoroczną majówkę? Lubicie angażować się w wolontariat i chcielibyście zobaczyć kulisy organizacji dużej imprezy sportowej? Jeśli tak, mamy dla Was znakomitą wiadomość. Właśnie uruchomiliśmy rekrutację wolontariuszy na Finał Totolotek Pucharu Polski, który odbędzie się 2 maja na PGE Narodowym w Warszawie. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 kwietnia.

Wolontariat

W dzieciństwie marzyła o karierze sportowca, dziś angażuje się w sport od nieco innej strony. Poznajcie Monikę Chlebek – 27-letnią mieszkankę Krakowa, tłumaczkę, która będzie opiekunem zespołu Panamy podczas Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 i która nie ma wątpliwości, że gdyby nie wolontariat sportowy, nie byłaby w miejscu, w którym znajduje się obecnie.

Wolontariat

W poprzednich reportażach przedstawiliśmy Wam zespoły Liderów wolontariatu pięciu Miast Gospodarzy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019: Bydgoszczy, Gdyni, Lublina, Łodzi i Tychów. Dziś, uzupełniając i kończąc nasz cykl, pragniemy przybliżyć Wam sylwetki Liderów z Bielska-Białej – najbardziej wysuniętego na południe Polski miasta spośród tych, które już niebawem będą gościć najlepszych młodzieżowych piłkarzy z całego globu.

Wolontariat

Rekrutacja wolontariuszy na mecz eliminacji UEFA EURO 2020 Polska – Łotwa została zakończona. Jeśli aplikowaliście na to wydarzenie, sprawdźcie swoje skrzynki pocztowe w portalu Wolontariat PZPN, gdzie znajdziecie informację o statusie złożonej aplikacji. W sumie do pomocy w organizacji spotkania przyjęliśmy blisko 60 osób.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności