Wolontariat

Za nami drugi i zarazem ostatni etap rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019. Przez dwa tygodnie w sześciu Miastach Gospodarzach Turnieju wyselekcjonowani wcześniej Liderzy prowadzili rozmowy z kandydatami, mające na celu wystawienie im odpowiedniej rekomendacji. Ostateczny wybór wolontariuszy należy do Lokalnych Koordynatorów Wolontariatu, którzy swoje decyzje podejmą do końca lutego.

Wolontariat

Już za kilkanaście dni wolontariusze, którzy wzięli udział w etapie rozmów kwalifikacyjnych do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, dowiedzą się, czy na przełomie maja i czerwca tego roku będą mieli okazję przeżyć niesamowitą przygodę, wspierając organizację młodzieżowego mundialu. Za wszystkich kandydatów mocno ściskamy kciuki, a w międzyczasie chcemy Wam przedstawić osoby, z którymi będziecie mieli okazję pracować w przypadku pomyślnych wyników rekrutacji. Na początek poznajcie Liderów z Tychów!

Wolontariat

W poniedziałek zamknęliśmy elektroniczną rekrutację wolontariuszy na dwa lutowe wydarzenia – Final Draw, czyli losowanie grup Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 oraz finał rozgrywek o Puchar Prezesa PZPN. Wszystkim, którzy przesłali zgłoszenia, dziękujemy za wyrażenie chęci pomocy. Osoby, które pomyślnie przeszły proces rekrutacyjny, zostaną o tym poinformowane drogą mailową.

Wolontariat

W drugiej połowie stycznia w sześciu Miastach Gospodarzach rozpoczęliśmy drugi etap rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, czyli rozmowy Liderów z kandydatami. To właśnie one zadecydują o tym, którzy z ochotników będą mieli okazję przeżyć niezapomnianą przygodę, uczestnicząc w organizacji młodzieżowego mundialu. Czekając na rezultaty rozmów i ogłoszenie ostatecznej listy przyjętych, przedstawiamy podsumowanie pierwszego etapu rekrutacji wolontariuszy, który zakończyliśmy 31 grudnia.

Wolontariat

Choć przygodę z Programem Wolontariatu PZPN rozpoczęła zaledwie rok temu, o swoich przygodach i doświadczeniach mogłaby opowiadać naprawdę długo. Obecnie koncentruje się na nadchodzących Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019, ale po cichu marzy już o udziale w wolontariacie Igrzysk Olimpijskich i seniorskiego mundialu. Poznajcie Angelikę Głuszek – 25-letnią wolontariuszkę z Suchej Beskidzkiej, na co dzień mieszkającą w Katowicach, a obecnie prowadzącą rozmowy rekrutacyjne z kandydatami na wolontariuszy w Bielsku-Białej.

Wolontariat

Jeśli macie już za sobą rozmowę rekrutacyjną do Programu Wolontariatu PZPN przy Mistrzostwach Świata FIFA U-20 Polska 2019 w Gdyni, być może Ją spotkaliście. Jest jedynym Liderem z zagranicy i już nie może się doczekać okazji, żeby zobaczyć, jak wygląda organizacja dużej imprezy sportowej, bo właśnie to chce robić w przyszłości. Poznajcie 22-letnią Ceren Ertekin – urodzoną w Stambule studentkę Zarządzania Sportem na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Wolontariat

Choć za oknem panuje zimowa aura, Program Wolontariatu PZPN absolutnie nie zwalnia tempa! Jednym z jego elementów jest wolontariat stały w ramach Akademii Młodych Orłów, w który chętnie angażują się osoby myślące o pracy trenera, jak i „świeżo upieczeni” szkoleniowcy. Do tej drugiej grupy należy m.in. Ania Feręc – 35-letnia mieszkanka Rokitnicy, na co dzień dowódca Specjalistycznych Uzbrojonych Formacji Ochronnych, a po godzinach pani trener lokalnego klubu Klasy B.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności