Wolontariat

Rzadko się zdarza, żeby piłkarska reprezentacja Polski zagrała w Warszawie, a miejscem spotkania nie był PGE Narodowy. Rzeczywistość COVID-19 sprawiła jednak, że „piłkarski dom” zamienił się w szpital tymczasowy, a futbol zagościł na stadionie Legii. A skoro reprezentacyjny mecz, to oczywiście nie mogło zabraknąć wolontariuszy.

Wolontariat

Warszawianka, która po pierwsze doświadczenia wolontariuszki pojechała aż na... skocznię narciarską! Później był debiutancki Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, łzy na pożegnanie Łukasza Piszczka oraz pozytywny epizod z reprezentacją kobiet. A to wszystko w oparciu o coraz większą otwartość, którą dzięki wolontariatowi zyskała Maria Lipiec.

Wolontariat

Tym razem nasza bohaterka pochodzi z Gostynina. Jej życiowe kierunki wyznaczał futbol. Zaczęło się od podwórkowej pasji, czyli mieszanki kibicowania oraz kopania z innymi dzieciakami. Natomiast dzisiaj nasza bohaterka ma do opowiedzenia ciekawą historię, łączącą pasję oraz przekonanie, że sport nadaje życiu odpowiednie tempo.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności