Wolontariat

Bydgoszcz. To właśnie tu żyją Dorota Glaza i Karolina Jaruszewska. Osoby, które wolontariat znają zarówno z własnego doświadczenia sprzed lat, jak i obecnych, zawodowych obowiązków. Obie uśmiechnięte, z optymizmem podchodzące do codzienności. I jak to często bywa, z pozytywną opinią o wolontariacie sportowym.

Wolontariat

Historię Grzegorza Kędzierskiego można w skrócie opisać jako pozytywną beztroskę w życiu warszawskiego „ogarniacza”. Jako wolontariusz zaliczył największe imprezy organizowane na PGE Narodowym. I choć teraz spełnia się w roli pracującego młodego taty, to z chęcią powróci do wolontariackich wyzwań, kiedy tylko wreszcie pojawi się ku temu sposobność.

Wolontariat

Lekkoatletka, miłośniczka Barcelony i matematyki. Ola Wizor to przykład osoby, która przez ostatnie trzy lata zmieniła swoje życie. Żyjąc w zgodzie ze sportową pasją, akceptując porażki i dążąc do własnego rozwoju, pokonuje kolejne zawodowe stopnie. Robiąc to co bardzo lubi, ale widząc też na horyzoncie kolejne cele i marzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności