Wolontariat

Historia Ismaila Touati nadaje się na scenariusz filmu. Jego miłość do piłki zaczęła się przed kilkoma laty, od roli sprzedawcy kiełbasek na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Z Gorzowa Wielkopolskiego, przez Słubice i Freiburg, nasz bohater dotarł na największe imprezy europejskiej piłki. Jako dumny wolontariusz, któremu z uśmiechem na ustach w stadionowych obowiązkach pomagał nawet sam… Pierluigi Collina!

Wolontariat

Wielokrotnie zadając sobie to pytanie, nie potrafimy znaleźć odpowiedzi. Zwłaszcza na początku, kiedy nie mamy takich doświadczeń… Czy wolontariat jest dla każdego? Odpowiedź jest banalnie prosta: Tak! Postanowiliśmy jednak poszukać kilku cech, które wolontariuszowi mogą pomóc i na pewno nie zaszkodzą.

Wolontariat

To, o czym od pewnego czasu coraz głośnie spekulowano, stało się faktem. Władze UEFA podjęły strategiczne decyzje związane z poważnymi zagrożeniami epidemicznymi koronawirusa. Podczas specjalnej wideokonferencji poinformowano o przełożeniu turnieju Euro 2020 oraz nowych datach tegorocznych finałów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Wolontariat

Ostatnie tygodnie zdominowane są przez informacje dotyczące wirusa SARS-Cov-2, wywołującego chorobę COVID-19. Choć niemal wszystkie dziedziny życia toczą się w cieniu koronawirusa, procesy rekrutacyjne do Finału Ligi Europy w Gdańsku, przebiegają bez większych zakłóceń. Zainteresowanie wolontariuszy jest niezmiennie wysokie, samych zgłoszeń było około 800!

Wolontariat

Choć wydawało się, że procesy rekrutacyjne ruszyły z kopyta, już na samym starcie trzeba przedefiniować nasze działania związane z wolontariatem przy imprezach Polskiego Związku Piłki Nożnej. Koronawirus, który zatacza coraz szersze kręgi na całym świecie, nie oszczędza również naszego kraju. W takiej sytuacji odpowiedzialność za każdego z Was jest dla PZPN zdecydowanie najważniejsza.

Wolontariat

Tylko dwa tygodnie pozostały do zakończenia rekrutacji wolontariuszy na finał Ligi Europy UEFA 2020 na Stadionie Energa w Gdańsku! Chętni mogą nadal zgłaszać się internetowo, zyskując szansę przeżycia wspaniałej przygody. Pięć lat temu zapisaliśmy piękną kartę historii Ligi Europy UEFA, organizując wspaniały finał na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Napisz razem z nami w Gdańsku nową, równie wyjątkową!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności