Wolontariat

Do końca elektronicznej rekrutacji do Programu Wolontariatu PZPN na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 pozostało już tylko 20 dni. Jeśli jeszcze nie złożyliście aplikacji, być może stoicie przed dylematem, które obszary turniejowe chcielibyście wesprzeć? Jeśli tak, mamy nadzieję, że poniższy artykuł pomoże Wam w podjęciu odpowiedniej decyzji.

Wolontariat

Jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało, że sochaczewski klub Bzura Chodaków spędzi obecną zimę w fotelu lidera rozgrywek Klasy A grupy Płock. Na szczęście, pomimo przeciwności losu, znalazły się osoby, które uwierzyły w końcowy sukces i niemal od podstaw odbudowały pogrążony w chaosie 90-letni klub. Jedną z nich jest Tomasz Flakowski – 29-letni menedżer z Sochaczewa, mający na swoim koncie bardzo bogate doświadczenie wolontariackie.

Wolontariat

Polska stolica motoryzacji i znanego na całym świecie piwa. Coraz częściej miasto kojarzone także z wielkimi sportowymi wydarzeniami i fantastycznymi kibicami, dopingującymi zawodników grających na murawie stadionu, w hali sportowej czy na tafli lodowiska – bo właśnie stąd pochodzą aktualni mistrzowie Polski w hokeju na lodzie. Poznajcie Tychy – kolejne z Miast Gospodarzy przyszłorocznych Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019, które mocno liczy na wsparcie ze strony wolontariuszy. To już ostatni moment na decyzje o udziale w tej wyjątkowej imprezie.

Wolontariat

Jak skutecznie zachęcić wolontariuszy do współpracy oraz jak uczynić program wolontariatu na tyle atrakcyjnym, aby wolontariusze chcieli się związać z klubem na dłużej – te oraz inne aspekty wolontariatu sportowego omawiane były w siedzibie PZPN w sobotę, podczas wizyty studyjnej gości z Lublina: przedstawicieli tamtejszego Centrum Wolontariatu Sportowego, działaczy lokalnych klubów sportowych oraz wyróżniających się wolontariuszy.

Wolontariat

Każdego roku od 19 lat chłopcy i dziewczynki w całej Polsce rywalizują między sobą i bawią się futbolem podczas turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” – największych w skali Europy zawodach piłkarskich dla dzieci. Tak duże przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez nakładu sił wielu osób, które bardzo często pozostają w cieniu. Poznajcie cichych bohaterów imprezy – działaczy społecznych i wolontariuszy, którzy poświęcają swój czas i energię, pomagając w tworzeniu tego wydarzenia.

Wolontariat

Bydgoszcz to miasto żyjące sportem. Historia imprez rangi mistrzowskiej, które gościło to ponad 350-tysięczne miasto, jest tak długa, że aby choć pokrótce ją przedstawić, trzeba by poświęcić jej osobny artykuł. Kolejne organizacyjne wyzwanie już w przyszłym roku, a będą nim Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019. Jeśli myślicie o udziale w Programie Wolontariatu PZPN i zastanawiacie się, czy złożyć swoją aplikację właśnie do Bydgoszczy, ten reportaż powinien rozwiać Wasze wątpliwości. Bydgoszcz czeka na Wasze zgłoszenia!

Wolontariat

Jeśli lubicie zbierać pamiątki z imprez, które wspieracie, mamy dla Was miłą wiadomość. Począwszy od październikowej Konferencji Bezpieczny Stadion, każdy Wasz udział w wolontariackim wydarzeniu PZPN nagradzany jest wyjątkową, kolekcjonerską naklejką. Zbierzcie ich odpowiednią liczbę, a będziecie mogli nie tylko pochwalić się tym osiągnięciem w gronie znajomych, ale też odebrać specjalny upominek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży