Wolontariat

Dlaczego warto zaangażować się w Program Wolontariatu PZPN? Jakie są prawa i obowiązki wolontariusza? Jakich wartości się od niego oczekuje, a czego powinien się wystrzegać? Tego wszystkiego i wiele więcej można dowiedzieć się z „ABC Wolontariusza” – kieszonkowego podręcznika rozdawanego wszystkim wolontariuszom wspierającym wydarzenia PZPN.

Wolontariat

Rekrutacja na październikowe mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów została zakończona. Wszystkim, którzy zgłosili chęć pomocy, serdecznie dziękujemy. Przypominamy również, że wciąż trwają rekrutacje na Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 oraz XVIII Ogólnopolską Konferencję Bezpieczny Stadion.

Wolontariat

Ich przygoda z wolontariatem rozpoczęła się kilka lat temu w rodzinnym Zgierzu, w którym działały na rzecz lokalnego hospicjum. Teraz regularnie uczestniczą w wolontariatach na meczach reprezentacji Polski i mają nadzieję znaleźć się w gronie wolontariuszek Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Poznajcie Monikę i Pamelę – od dziewięciu lat najlepsze przyjaciółki, a od pół roku wolontariuszki PZPN.

Wolontariat

W pogoni za realizacją swoich pasji i marzeń potrafili przebyć setki, a nawet tysiące kilometrów. Korzystając z okazji, poznawali nowe miejsca w kraju, jak i poza jego granicami. Przy okazji obchodzonego 27 września Światowego Dnia Turystyki, poznajcie historie osób, dla których wolontariat był okazją nie tylko do niesienia pomocy i współtworzenia wielkich wydarzeń, ale również do zwiedzenia kawałka świata.

Wolontariat

Swoją przygodę z wolontariatem rozpoczął półtora roku temu, a już może się pochwalić pokaźnym dorobkiem, który nieustannie rośnie. Jego chęć do pomagania jest tak wielka, że zgłoszenie do Programu Wolontariatu Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019 wysłał już pierwszego dnia rekrutacji. Poznajcie Norberta Onuoha, mieszkającego w Lublinie 21-latka z Radomia, któremu udział w wolontariatach pozwala pamiętać o tym, co w życiu jest naprawdę ważne.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży