Wolontariat

Już za trzy tygodnie usłyszymy pierwszy gwizdek rozpoczynający wielkie piłkarskie święto, jakim są mistrzostwa świata. Nasza reprezentacja rozpoczęła już ostatni, kluczowy etap przygotowań do tego turnieju, który zakończą dwa ważne wydarzenia – spotkania towarzyskie z Chile (8 czerwca na Inea Stadionie w Poznaniu) oraz Litwą (12 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie). Jak zawsze niezwykle istotną rolę w ich organizacji spełnią uczestnicy programu wolontariatu PZPN.

Wolontariat

Jeden z najbardziej spektakularnych turniejów piłkarskich dla dzieci na świecie, 64 drużyny tworzone przez setki talentów z całej Polski i wspólne marzenie, które podziela każdy nich: zagrać w decydującej rozgrywce na Stadionie PGE Narodowym! Już za niespełna miesiąc, na przełomie kwietnia i maja, w Warszawie zorganizowany zostanie ogólnopolski finał turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego wydarzenia.

Wolontariat

Organizacja dnia meczowego to duże przedsięwzięcie operacyjne i logistyczne. Jako wolontariusz PZPN możesz stać się jego ważną częścią, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda ono „od kuchni” oraz zyskać cenne doświadczenie zawodowe. Do pomocy w realizacji naszych działań potrzebujemy osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach – zawsze jednak najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do działania. Sprawdź, czy znajdziesz obszar, w którym mógłbyś się wykazać i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wolontariat

Wolontariatu można doświadczać na wiele sposobów, angażując się w projekty o różnej tematyce i profilu. Najważniejsze jest jednak to, aby znaleźć właściwe dla siebie zajęcie – takie, które będzie dawało prawdziwą satysfakcję. Wyjątkową formą takiej aktywności jest wolontariat sportowy, który jest świetnym rozwiązaniem dla osób pasjonujących się sportem. – To znakomita inwestycja, która zwraca się bardzo szybko – podkreślają ci, którzy mieli okazję uczestniczyć w naszych projektach.

Wolontariat

Jaka jest ich rola w trakcie wydarzenia? Jakie pełnią zadania? Co ich motywuje, by poświęcać swój wolny czas? Jakie kredo ma najstarszy z nich, pan Józef? Kamera „Łączy Nas Piłka” sprawdziła, jak „od kuchni” wygląda praca wolontariuszy na meczu reprezentacji Polski. Niemal na krok nie odstępowaliśmy Karoliny Bojar, 20-letniej sędzi piłkarskiej z Krakowa, która przy okazji spotkania z Urugwajem na stadionie PGE Narodowym stała się... wolontariuszką PZPN. – Pomimo tego, że to piłkarze są głównymi aktorami dzisiejszego spektaklu, bez wolontariuszy widowisko byłoby niemożliwe – słyszymy w materiale.

Wolontariat

Do kolejnego spotkania podopiecznych Adama Nawałki został nam już tylko miesiąc oczekiwania. Przypomnijmy, że „biało-czerwoni” – na ostatniej prostej przed mistrzostwami świata – zmierzą się w towarzyskich konfrontacjach z Nigerią (23 marca we Wrocławiu) oraz z Koreą Południową (27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie). Kluczową rolę w organizacji obu tych wydarzeń znów odegrają uczestnicy programu wolontariatu PZPN. Dziś rozpoczęliśmy rekrutację osób, które chciałyby wspomóc nas swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem, a jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wolontariat

Nie sposób znaleźć dziś w Polsce fana piłki nożnej, który nie słyszał o tym wydarzeniu. Do rozegranych dotychczas siedemnastu edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłosiło się niemal 2 miliony piłkarskich talentów z całej Polski – dziewczynek i chłopców, których połączyło jedno wielkie marzenie: by zaprezentować swe umiejętności na największej arenie w naszym kraju. Dziś otwiera się szansa, by swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia dołożył każdy, kto ma chęci, motywację i trochę wolnego czasu – rozpoczęliśmy rekrutację wolontariuszy, którzy pomogą nam zorganizować cykl finałów wojewódzkich Turnieju.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży