Wolontariat

Jesteś osobą pełną energii i sportowej pasji? Lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania? Pomaganie innym sprawia Ci radość, a ponadto cechujesz się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w wykonywaną pracę? Jeśli tak, wolontariat PZPN jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj i już dziś dołącz do naszej wolontariackiej drużyny!

Wolontariat

Po wakacyjnej przerwie piłkarskie reprezentacje Polski wracają do gry, a wraz z nimi powraca program wolontariatu PZPN. Już 7 września kadra U-21 zmierzy się w Lubinie z Wyspami Owczymi. Cztery dni później dorosła reprezentacja podejmie we Wrocławiu Irlandię. Masz czas i ochotę, aby swoim zaangażowaniem wesprzeć organizację któregoś ze spotkań? Zachęcamy do wypełnienia zgłoszenia on-line.

Wolontariat

Jeśli wydaje się Wam, że wolontariat sportowy to zajęcie wyłącznie dla młodych ludzi, poznajcie Józefa Krzynówka – 70-latka z Sosnowca, który od wielu lat regularnie wspiera imprezy sportowe w całym kraju. – Dzień bez wolontariatu to dzień stracony. Niezależnie od wieku, warto dawać coś od siebie – przekonuje z uśmiechem wolontariusz-senior.

Wolontariat

Tysiące uśmiechów, mnóstwo wspaniałych przeżyć, spotkania z kibicami i gwiazdami futbolu, a wszystko to w atmosferze znakomitej zabawy – tak rosyjskie mistrzostwa świata w piłce nożnej 2018 zapamiętają ochotnicy z całego globu uczestniczący w programie wolontariatu. – Jesteście sercem i duszą mistrzostw – nie miała wątpliwości Generalna Sekretarz FIFA Fatma Samoura, która osobiście podziękowała wolontariuszom za ich olbrzymie zaangażowanie.

Wolontariat

Już za trzy tygodnie usłyszymy pierwszy gwizdek rozpoczynający wielkie piłkarskie święto, jakim są mistrzostwa świata. Nasza reprezentacja rozpoczęła już ostatni, kluczowy etap przygotowań do tego turnieju, który zakończą dwa ważne wydarzenia – spotkania towarzyskie z Chile (8 czerwca na Inea Stadionie w Poznaniu) oraz Litwą (12 czerwca na PGE Narodowym w Warszawie). Jak zawsze niezwykle istotną rolę w ich organizacji spełnią uczestnicy programu wolontariatu PZPN.

Wolontariat

Jeden z najbardziej spektakularnych turniejów piłkarskich dla dzieci na świecie, 64 drużyny tworzone przez setki talentów z całej Polski i wspólne marzenie, które podziela każdy nich: zagrać w decydującej rozgrywce na Stadionie PGE Narodowym! Już za niespełna miesiąc, na przełomie kwietnia i maja, w Warszawie zorganizowany zostanie ogólnopolski finał turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego wydarzenia.

Wolontariat

Organizacja dnia meczowego to duże przedsięwzięcie operacyjne i logistyczne. Jako wolontariusz PZPN możesz stać się jego ważną częścią, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda ono „od kuchni” oraz zyskać cenne doświadczenie zawodowe. Do pomocy w realizacji naszych działań potrzebujemy osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach – zawsze jednak najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do działania. Sprawdź, czy znajdziesz obszar, w którym mógłbyś się wykazać i przeżyć niezapomnianą przygodę.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży