Wolontariat

Z wykształcenia ichtiolog, czyli mówiąc wprost… ekspert od ryb. I to właśnie z wędką związane są jego początki w roli wolontariusza. Choć to tylko wierzchołek góry doświadczeń Szymona Kronowieckiego. Człowieka, który nie wyobraża sobie życia bez wolontariatu. Bo jak sam przyznaje, nasze funkcjonowanie ma sens tylko wtedy, gdy robimy to, co kochamy.

Wolontariat

Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich wolontariuszem? Jak najbardziej tak! Bohaterem naszej kolejnej historii jest Piotr Solik, który stanowi zaprzeczenie dla wizji stereotypowego urzędnika. Uśmiech na ustach, zaradność, a dodatkowo słabość do sportu. To wszystko znajdziecie u Piotra z Tychów, nazywanego "Wolotatą".

Wolontariat

Błyskawiczna droga od Mistrzostw Świata U-20 do rekrutera na mecz finału Ligi Europy UEFA. Do tego studiowanie na… Wembley i Etihad Stadium! Jacek Jończyk na nudę w życiu z pewnością nie może narzekać, ale to nic dziwnego, skoro jego serce bije w meczowym rytmie. A on sam nie potrafi i nie chce wyobrażać sobie życia bez sportowej adrenaliny.

Wolontariat

Od wolontariusza do sędziego piłkarskiego. Historia Moniki Okrasy zaczęła się wrocławskim mrozem i porażką z Nigerią. Niedługo później był jednak zapierający dech w piersiach PGE Narodowy i równie efektowny, Stadion Śląski. Dokładając udział w MŚ U-20 w 2019 roku, nasza bohaterka, ma spory bagaż doświadczeń. A teraz dodatkowo, została panią arbiter!

Wolontariat

Jak sam przyznaje, bardzo lubi dużo mówić, ale to wolontariat sprawił, że zaczął zwracać się do drugiego człowieka. Patryk Jakubczak, bohater naszej historii, to świetny przykład, jak wielką siłę ma rola wolontariusza. Otwierając wiele dróg, od zawodowych, poprzez codzienne, gdzie człowiek odnajduje wiarę do pokonywania przeszkód.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności