Wolontariat

Jeden z najbardziej spektakularnych turniejów piłkarskich dla dzieci na świecie, 64 drużyny tworzone przez setki talentów z całej Polski i wspólne marzenie, które podziela każdy nich: zagrać w decydującej rozgrywce na Stadionie PGE Narodowym! Już za niespełna miesiąc, na przełomie kwietnia i maja, w Warszawie zorganizowany zostanie ogólnopolski finał turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, którzy chcieliby włączyć się w organizację tego wydarzenia.

Wolontariat

Organizacja dnia meczowego to duże przedsięwzięcie operacyjne i logistyczne. Jako wolontariusz PZPN możesz stać się jego ważną częścią, a przy okazji zobaczyć, jak wygląda ono „od kuchni” oraz zyskać cenne doświadczenie zawodowe. Do pomocy w realizacji naszych działań potrzebujemy osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach – zawsze jednak najważniejsze jest zaangażowanie i chęć do działania. Sprawdź, czy znajdziesz obszar, w którym mógłbyś się wykazać i przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wolontariat

Wolontariatu można doświadczać na wiele sposobów, angażując się w projekty o różnej tematyce i profilu. Najważniejsze jest jednak to, aby znaleźć właściwe dla siebie zajęcie – takie, które będzie dawało prawdziwą satysfakcję. Wyjątkową formą takiej aktywności jest wolontariat sportowy, który jest świetnym rozwiązaniem dla osób pasjonujących się sportem. – To znakomita inwestycja, która zwraca się bardzo szybko – podkreślają ci, którzy mieli okazję uczestniczyć w naszych projektach.

Wolontariat

Jaka jest ich rola w trakcie wydarzenia? Jakie pełnią zadania? Co ich motywuje, by poświęcać swój wolny czas? Jakie kredo ma najstarszy z nich, pan Józef? Kamera „Łączy Nas Piłka” sprawdziła, jak „od kuchni” wygląda praca wolontariuszy na meczu reprezentacji Polski. Niemal na krok nie odstępowaliśmy Karoliny Bojar, 20-letniej sędzi piłkarskiej z Krakowa, która przy okazji spotkania z Urugwajem na stadionie PGE Narodowym stała się... wolontariuszką PZPN. – Pomimo tego, że to piłkarze są głównymi aktorami dzisiejszego spektaklu, bez wolontariuszy widowisko byłoby niemożliwe – słyszymy w materiale.

Wolontariat

Do kolejnego spotkania podopiecznych Adama Nawałki został nam już tylko miesiąc oczekiwania. Przypomnijmy, że „biało-czerwoni” – na ostatniej prostej przed mistrzostwami świata – zmierzą się w towarzyskich konfrontacjach z Nigerią (23 marca we Wrocławiu) oraz z Koreą Południową (27 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie). Kluczową rolę w organizacji obu tych wydarzeń znów odegrają uczestnicy programu wolontariatu PZPN. Dziś rozpoczęliśmy rekrutację osób, które chciałyby wspomóc nas swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem, a jednocześnie przeżyć niezapomnianą przygodę.

Wolontariat

Nie sposób znaleźć dziś w Polsce fana piłki nożnej, który nie słyszał o tym wydarzeniu. Do rozegranych dotychczas siedemnastu edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłosiło się niemal 2 miliony piłkarskich talentów z całej Polski – dziewczynek i chłopców, których połączyło jedno wielkie marzenie: by zaprezentować swe umiejętności na największej arenie w naszym kraju. Dziś otwiera się szansa, by swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia dołożył każdy, kto ma chęci, motywację i trochę wolnego czasu – rozpoczęliśmy rekrutację wolontariuszy, którzy pomogą nam zorganizować cykl finałów wojewódzkich Turnieju.

Wolontariat

Wolontariuszka z doświadczeniem z meczu Real Madryt – Fiorentina oraz z opieki nad dziećmi w Kalkucie, a także bramkarka Concordii Knurów i zawodniczka beach soccera – aż tyle trzeba napisać, żeby w największym skrócie przedstawić Martę Kotlarz, która pracowała również przy organizacji UEFA EURO U21 w Tychach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży