Wolontariat

Nie sposób znaleźć dziś w Polsce fana piłki nożnej, który nie słyszał o tym wydarzeniu. Do rozegranych dotychczas siedemnastu edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zgłosiło się niemal 2 miliony piłkarskich talentów z całej Polski – dziewczynek i chłopców, których połączyło jedno wielkie marzenie: by zaprezentować swe umiejętności na największej arenie w naszym kraju. Dziś otwiera się szansa, by swoją cegiełkę do tego przedsięwzięcia dołożył każdy, kto ma chęci, motywację i trochę wolnego czasu – rozpoczęliśmy rekrutację wolontariuszy, którzy pomogą nam zorganizować cykl finałów wojewódzkich Turnieju.

Wolontariat

Wolontariuszka z doświadczeniem z meczu Real Madryt – Fiorentina oraz z opieki nad dziećmi w Kalkucie, a także bramkarka Concordii Knurów i zawodniczka beach soccera – aż tyle trzeba napisać, żeby w największym skrócie przedstawić Martę Kotlarz, która pracowała również przy organizacji UEFA EURO U21 w Tychach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży