Tylko u nas

W najnowszym odcinku Videobloga Błyskawicznego Kuba Polkowski i Łukasz Wiśniowski składają życzenia urodzinowe Robertowi Lewandowskiemu i odkrywają jego tajemnicę wykonywania rzutów karnych w odniesieniu do... Roberta Gadochy z lat 70. Poza tym tematami są: Mateusz Klich z Leeds United, Tomasz Kędziora z Dynamo Kijów i... Kelechukwu Ebenezer z Escoli Varsovii występującej w Centralnej Lidze Juniorów. Zapraszamy do oglądania.

Tylko u nas

Po zasłużonym odpoczynku od nauki, nadszedł czas powrotu z wakacji do szkoły. W związku z tym wraz z Oficjalnym Sklepem Kibica Reprezentacji Polski zapraszamy to wzięcia udziału w konkursie z nagrodami w postaci wyprawki szkolnej, która z pewnością ucieszy każdego piłkarskiego fana. Najciekawsze komentarze nagrodzimy zestawem przyborów szkolnych i akcesoriów, które przydadzą się każdemu uczniowi.

Tylko u nas

Do pobrania jest już najnowsze wydawnictwo Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”. Tym razem tematem numeru jest Mobilna Akademia Młodych Orłów. Warto dowiedzieć się wszystkiego o tym projekcie. Przeczytacie również o kolejnym kursie trenerskim UEFA Elite Youth A, a trener Nina Patalon opowiedziała nam o reprezentacji Polski kobiet do lat 17, która po pięciu latach przerwy wzięła udział w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Miłej lektury!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności