Tylko u nas

Wchodząc do bazy treningowej Queens Park Rangers Paweł Wszołek może w po Polsku zamówić u klubowego kucharza wybrane danie, następnie w języku ojczystym wskazać masażyście, jak może pomóc mu w rozgrzaniu mięśni, a po treningu przyjść i u rodaka poprosić o analizę swojego występu. Co więcej, menedżera swojej drużyny zagada, jak w Polsce podoba się jego bratu, który pracuje w kraju nad Wisłą.

Tylko u nas

Już po raz trzeci w ramach turnieju charytatywnego „Świąteczne granie z Kubą” do Częstochowy zjechały gwiazdy sportu, muzyki i sceny. Na Hali Sportowej Częstochowa podczas wydarzenia organizowanego przez Fundację Ludzki Gest pojawiły się też kamery Łączy Nas Piłka, a jedna z nich trafiła w ręce... Joanny Jędrzejczyk. Zawodniczka MMA rozmawiała między innymi z raperem O.S.T.R. i Kajetanem Kajetanowiczem, kierowcą rajdowym. Zobaczcie, jak Asia poradziła sobie w roli naszej vlogerki.

Tylko u nas

Na przełomie października i listopada część kibiców w naszym kraju kibicowała Reprezentacji Polski piłkarzy po amputacjach. Mistrzostwa świata w tej nowej odmianie piłki nożnej rozgrywane były w meksykańskim San Juan de los Lagos. Przyjrzeliśmy się Przepisom Gry w Amp Futbolu, a w roli eksperta wystąpił Paweł Susek, czyli sędzia finału MŚ: Angola – Turcja.

Tylko u nas

Niedawno oceniany był z efektów na boisku, rozliczano go z wyników, jako piłkarz miał wzloty i upadki. Kiedy odstawił futbolówkę, stanął za mikrofonem. Pracował przy EURO 2016 we Francji, a następnie mistrzostwach świata w Rosji. W TVP Sport ma swój autorski program „Sportowa Mila”, komentuje też wydarzenia w LOTTO Ekstraklasie. Sebastian Mila, bo o nim właśnie mowa, specjalnie dla „Łączy nas piłka” opowiada o kulisach pracy reportera sportowego.

Tylko u nas

Jego kuchnia podbija serca każdego, kto tylko jej spróbuje. Artur Dzierzbicki, kucharz reprezentacji Polski do lat 21, na co dzień pracujący w Lechu Poznań i hotelu Rodan, doskonale zna specyfikę przyrządzania potraw dla piłkarzy i nie tylko. – Jeśli piłkarz sam się nie upilnuje, nikt nie zrobi tego za niego – przyznaje w świątecznej rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności