Tylko u nas

Niedawno oceniany był z efektów na boisku, rozliczano go z wyników, jako piłkarz miał wzloty i upadki. Kiedy odstawił futbolówkę, stanął za mikrofonem. Pracował przy EURO 2016 we Francji, a następnie mistrzostwach świata w Rosji. W TVP Sport ma swój autorski program „Sportowa Mila”, komentuje też wydarzenia w LOTTO Ekstraklasie. Sebastian Mila, bo o nim właśnie mowa, specjalnie dla „Łączy nas piłka” opowiada o kulisach pracy reportera sportowego.

Tylko u nas

Jego kuchnia podbija serca każdego, kto tylko jej spróbuje. Artur Dzierzbicki, kucharz reprezentacji Polski do lat 21, na co dzień pracujący w Lechu Poznań i hotelu Rodan, doskonale zna specyfikę przyrządzania potraw dla piłkarzy i nie tylko. – Jeśli piłkarz sam się nie upilnuje, nikt nie zrobi tego za niego – przyznaje w świątecznej rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Tylko u nas

Już za nieco ponad pół roku piłkarska Polska będzie emocjonowała się dwoma turniejami, w których wezmą udział młodzieżowe reprezentacje naszego kraju: mistrzostwami świata U-20 oraz mistrzostwami Europy U-21. W ich trakcie nasi kadrowicze postarają się nawiązać do sukcesu sprzed ponad sześciu lat, kiedy zawodnicy z rocznika 1995 znaleźli się w gronie czterech najlepszych europejskich drużyn w swojej kategorii wiekowej.

Tylko u nas

W najnowszym odcinku „Podyskutujmy” gościem w studiu „Łączy Nas Piłka” jest Przemysław Małecki, selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17. W rozmowie z Michałem Zachodnym poruszane są tematy nadziei jaką z rocznikiem 2002 wiąże prezes Zbigniew Boniek, krytyki stylu kadry w eliminacjach i różnicy w wyszkoleniu tego pokolenia zawodników. Całość jest okraszona udostępnionymi przez sztab reprezentacji analizami gry reprezentacji oraz jej indywidualności.

Tylko u nas

W przyszłym roku Tomasz Kuszczak będzie obchodził 15-lecie gry w Anglii. W tym czasie z Manchesterem United miał udział w wygraniu Ligi Mistrzów, zdobyciu czterech tytułach mistrzowskich i dwóch Pucharów Ligi. – Jestem szczęściarzem – podsumowuje 36-letni bramkarz Birmingham. – Popełniłem jeden błąd, bo za wcześnie odszedłem z Old Trafford – dodaje. Specjalnie dla Łączy Nas Piłka – Tomasz Kuszczak! Zapraszamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności