Tylko u nas

– Ta grupa zaczęła tworzyć taką jedność. To mnie troszeczkę zaskoczyło. Myślałem, że będzie to trwać dłużej – nie kryje selekcjoner Jerzy Brzęczek, pierwszoplanowa postać premierowego odcinka nowej odsłony cyklu „Kadry z Kadry”. Nasza kamera bardzo dyskretnie podglądała „biało-czerwonych” przez ostatnie 10 dni, w trakcie zgrupowania przed wyjazdowym meczem z Włochami oraz towarzyską konfrontacją z Irlandią. Po cichu, za kulisami, cierpliwie dokumentowała to, jak od środka przebiega nowe rozdanie w piłkarskiej reprezentacji Polski. Kilka rzeczy może Was w tym filmie zaskoczyć, kilka spowoduje uśmiech, może też lekki dreszczyk emocji… Przekonajcie się sami, jaki charakter i osobowość wykształciła sobie w tak krótkim okresie – pod kierunkiem trenera Brzęczka – „nowa” kadra narodowa.

Tylko u nas

W najnowszym odcinku Videobloga Błyskawicznego Kuba Polkowski i Łukasz Wiśniowski składają życzenia urodzinowe Robertowi Lewandowskiemu i odkrywają jego tajemnicę wykonywania rzutów karnych w odniesieniu do... Roberta Gadochy z lat 70. Poza tym tematami są: Mateusz Klich z Leeds United, Tomasz Kędziora z Dynamo Kijów i... Kelechukwu Ebenezer z Escoli Varsovii występującej w Centralnej Lidze Juniorów. Zapraszamy do oglądania.

Tylko u nas

Po zasłużonym odpoczynku od nauki, nadszedł czas powrotu z wakacji do szkoły. W związku z tym wraz z Oficjalnym Sklepem Kibica Reprezentacji Polski zapraszamy to wzięcia udziału w konkursie z nagrodami w postaci wyprawki szkolnej, która z pewnością ucieszy każdego piłkarskiego fana. Najciekawsze komentarze nagrodzimy zestawem przyborów szkolnych i akcesoriów, które przydadzą się każdemu uczniowi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności