Tylko u nas

Po zasłużonym odpoczynku od nauki, nadszedł czas powrotu z wakacji do szkoły. W związku z tym wraz z Oficjalnym Sklepem Kibica Reprezentacji Polski zapraszamy to wzięcia udziału w konkursie z nagrodami w postaci wyprawki szkolnej, która z pewnością ucieszy każdego piłkarskiego fana. Najciekawsze komentarze nagrodzimy zestawem przyborów szkolnych i akcesoriów, które przydadzą się każdemu uczniowi.

Tylko u nas

Do pobrania jest już najnowsze wydawnictwo Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”. Tym razem tematem numeru jest Mobilna Akademia Młodych Orłów. Warto dowiedzieć się wszystkiego o tym projekcie. Przeczytacie również o kolejnym kursie trenerskim UEFA Elite Youth A, a trener Nina Patalon opowiedziała nam o reprezentacji Polski kobiet do lat 17, która po pięciu latach przerwy wzięła udział w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Miłej lektury!

Tylko u nas

W kolejnym odcinku Videobloga Błyskawicznego Jakub Polkowski i Łukasz Wiśniowski opowiedzieli między innymi o inauguracji nowych kanałów PZPN #PiłkaDlaWszystkich, a także startującym sezonie Centralnej Ligi Juniorów. Zapraszamy do obejrzenia.

Tylko u nas

Na mistrzostwach świata w Rosji w roli AVAR pracował przy szesnastu spotkaniach. Dla Pawła Gila był to niesłychanie intensywny okres, w którym zdobył bezcenne doświadczenie. – Moja praca sprawiła mi na pewno bardzo dużo przyjemności, ale nie tylko ja, lecz cały polski zespół sędziowski, mógł wrócić do kraju z podniesioną głową – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Tylko u nas

Był legendą Lechii, wszechstronnym sportowcem, a przede wszystkim przebiegłym obrońcą, trudnym do przejścia dla napastnika. 34 razy zagrał z orzełkiem na piersi, zakładał opaskę kapitana kadry. Dziś po Romanie Koryncie zostały tylko wspomnienia. Zapamiętamy go jako człowieka ponad klubowymi podziałami, piłkarza, który po boisku poruszał się z charakterystyczną gracją godną dżentelmena. Nie miał w sobie nic z gwiazdy, a sportowej sylwetki mogli mu zazdrościć dużo młodsi koledzy.

Tylko u nas

Mistrzostwa świata w piłce nożnej zawsze przynoszą ogromne emocje. Futbol wciąż osiąga nowe pułapy, przekracza kolejne bariery. Nie tylko piłkarze są jednak narażeni na obciążenia z tym związane – przeżycia udzielają się także kibicom. O aspektach związanych ze zdrowiem rozmawiamy z dr. Zygmuntem Kalicińskim, kardiochirurgiem, inicjatorem powstania „Fundacji dla transplantacji. Zostaw serce na ziemi”, a także… perkusistą zespołu HLA4transplant.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności