Tylko u nas

Gościem ostatniego w tym sezonie odcinka Łączy Nas Futsal był Łukasz Biel, świeżo upieczony mistrz Polski z Rekordu Bielsko Biała. Zdobywca 26 bramek w sezonie opowiada między innymi o kulisach dramatycznego meczem kończącego sezon, a także...nietypowym zgrupowaniu, jakie czeka „Rekordzistów”.

Tylko u nas

Nie każdy zdaje sobie sprawę, że nad oprawą audiowizualną meczów organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej pracuje sztab kilkunastu ludzi. Muzyka, telebimy, komunikaty, a od niedawna także dodatkowe atrakcje dla kibiców – wszystkie elementy muszą być zrealizowane z najwyższą precyzją.

Tylko u nas

Zobaczcie, jak w minionym tygodniu grała piłkarska Polska. Specjalnie dla Was, co tydzień, po każdej kolejce, będziemy przygotowywali podsumowanie liczbowe wyników, które zostały wprowadzone do naszego systemu – od „Żaka” aż po Lotto Ekstraklasę! Działo się! Sprawdźcie, w którym województwie zostało rozegranych najwięcej meczów!

Tylko u nas

W poniedziałek w Szkole Trenerów PZPN w Białej Podlaskiej na zaproszenie Marka Koźmińskiego na wykładach teoretycznych oraz praktycznych pojawił się Alberto Zaccheroni. Byly szkoleniowiec m.in. Milanu, Interu oraz reprezentacji Japonii tłumaczył niuanse systemu 3-4-3 dla trenerów na kursie UEFA Pro. Doradzał im, by przyglądali się najlepszym szkoleniowcom na świecie, ale ich nie kopiowali. - Każdy musi szukać własnego sposobu, rozwijać się i układać ideę pod zawodników, których posiada w drużynie - tłumaczył 64-letni Włoch. Zapraszamy na materiał wideo z jego wizyty.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży