Tylko u nas

Reprezentacja Polski rozegra w listopadzie aż trzy mecze – towarzyski z Ukrainą, a także dwa bardzo ważne spotkania w Lidze Narodów UEFA: z Włochami i Holandią. Specjalnie na te spotkania przygotowaliśmy kolejne wydanie magazynu „Polska Piłka”, w którym znajdziecie m.in. długie wywiady z Kamilem Grosickim i Tomaszem Kędziorą. Do tego analizy, reportaże i ciekawostkowe sylwetki zawodników. Nie zapomnieliśmy również o reprezentacji Polski U-21 czy kadrze kobiet, które w najbliższych dniach również rozrywają swoje mecze. „Polska Piłka” to niezbędnik kibica na listopadowe mecze biało-czerwonych. Miłej lektury!

Tylko u nas

Reprezentację Polski czeka jesienią istny maraton. W październiku i listopadzie biało-czerwoni rozegrają aż po trzy spotkania. Czy możemy spodziewać się rotacji w składzie i czy po raz kolejny szansę dostaną młodzi zawodnicy? Jak pandemia wpływa na pracę sztabu szkoleniowego i czy selekcjoner cieszy się z przełożonych mistrzostw Europy? Jakie wnioski wyciągnął Jerzy Brzęczek z wrześniowego zgrupowania kadry? Zapraszamy do lektury!

Tylko u nas

Przed nami prawdziwa, piłkarska jesień i z tej okazji oddajemy w Wasze ręce specjalne wydanie magazynu „Polska Piłka”. Zapraszamy do… szatni biało-czerwonych. Wywiady, analizy, raporty i reportaże – to wszystko znajdziecie w naszym wydawnictwie. To niezbędnik na październikowe mecze nie tylko pierwszej reprezentacji Polski mężczyzn, lecz również reprezentacji kobiet oraz kadr do lat 21 i 19. – Życzę wszystkim kibicom dobrej lektury, wielkich emocji przy oglądania meczów reprezentacji Polski, a także zdrowia, bo to ono jest dzisiaj najważniejsze! – powiedział Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tylko u nas

Właśnie rozpoczęliśmy w Polsce czwarty sezon piłkarski z technologią VAR. Jakie były te trzy wcześniejsze? Podsumowaliśmy i przenalizowaliśmy to co było, ale uchylamy też rąbka tajemnicy, w jakim kierunku projekt będzie się rozwijał. Na łamach „Sędziego” przeczytacie również o kluczowych zmianach w „Przepisach Gry”, a także poznacie nową szefową polskich sędzi – Justynę Zając. Przedstawiamy sylwetki trzech debiutantów w PKO BP Ekstraklasie – Damiana Kosa, Damiana Sylwestrzaka i Łukasza Kuźmy. Najstarszy sędzia PKO BP Ekstraklasy – Mariusz Złotek – obchodził niedawno 50. urodziny. Opowiada nam o swojej miłości do futbolu. Kolejny sukces polskiego arbitrażu w Europie. Bartosz Frankowski awansował do pierwszej kategorii sędziowskiej UEFA i może już prowadzić mecze grupowe w Lidze Mistrzów. Miłej lektury!

Tylko u nas

Patryk Klimala przerwę w rozgrywkach spowodowaną pandemią koronawirusa wykorzystał w najlepszy możliwy sposób. Nadrobił zaległości treningowe, które były zauważalne po dołączeniu do Celticu FC na początku roku, a pierwsze zdjęcia nowego oblicza Klimali zdziwiły wiele osób. Praca nie poszła na marne, bo za byłym zawodnikiem Jagiellonii Białystok bardzo udany okres przygotowawczy, a także premierowe trafienie dla zespołu z Glasgow. Z urodzonym w Świdnicy napastnikiem młodzieżowej reprezentacji Polski porozmawialiśmy o jego pierwszej, bardzo dziwnej rundzie w nowym klubie, treningach indywidualnych, współpracy z trenerem Lennonem, przycisku Scotta Browna oraz zbliżającym się zgrupowaniu i meczach z Estonią i Rosją.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności