Tylko u nas

Dzisiaj rządzi jeden temat. Oficjalne zakończenie kariery ogłosił Marcin Komorowski. To postać, która jest świetnie znana wszystkim kibicom, którzy z kanałem „Łączy nas piłka” są od początku. Zajrzeliśmy do naszego przepastnego archiwum i powspominaliśmy trochę byłego reprezentanta Polski. Warto obejrzeć, bo „Komor” to naprawdę kolorowa postać.

Tylko u nas

Od początku rundy wiosennej na kanale Łączy Nas Piłka będzie można oglądać transmisję spotkania kolejki Centralnej Ligi Juniorów. Rozgrywki zostaną wznowione po przerwie zimowej już w najbliższy weekend, a pierwszym meczem pokazywanym na żywo jest prestiżowe starcie Jagiellonii Białystok z Legią Warszawa (sobota, godz. 12). Z tej okazji w studiu Kuba Polkowski oraz Michał Zachodny gościli trenera aktualnych mistrzów Polski w kategorii U-19, Piotra Kobiereckiego, który opowiada o specyfice pracy z juniorami, rozgrywkach CLJ oraz poziomie szkolenia w Polsce i w warszawskiej Legii. Pod wideo z programem „Podyskutujmy” można znaleźć plan transmisji na siedem najbliższych kolejek Centralnej Ligi Juniorów.

Tylko u nas

W tym odcinku cyklu „Moje najważniejsze 90 minut” bohaterem jest Marcin Żewłakow, 25-krotny reprezentant Polski i zdobywa pięciu bramek w barwach narodowych. Były napastnik opowiedział nam o meczu z Norwegią z 2001 roku, który zakończył się wynikiem 3:0, a Żewłakow w końcówce ustalił wynik spotkania.

Tylko u nas

W tym tygodniu wszyscy zachwycają się grą Jagiellonii Białystok. Gra drużyny Ireneusza Mamrota została przeanalizowana na wszystkie sposoby. Ale czy zastanawialiście się jakim piłkarzem jest sam trener? Kuba Polkowski wraz z Łukaszem Wiśniowskim dotarli do wyjątkowych materiałów wideo, z których jasno wynika, że mamy do czynienia z polskim Moussą Dembele. Zobaczcie najnowszy odcinek "Videobloga Błyskawicznego”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży