Tylko u nas

Gościem programu Łączy Nas Futsal był Daniel Lebiedziński, który przez wiele lat występował na parkietach Futsal Ekstraklasy, zdobywając m.in 3-krotnie Mistrzostwo Polski z Akademią Słowa Poznań. Z byłym reprezentantem Polski rozmawiamy o Halowym Pucharze Polski, ostatnich meczach Futsal Ekstraklasy, a także szansach na wznowienie kariery.

Tylko u nas

Zawsze chodzi własnymi ścieżkami, ma swoje zasady, którymi się kieruje. W ślad za tym poszła świetna dyspozycja piłkarska. Był najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w 2006 i Europy w 2008 roku. Pozwoliło to Arturowi Borucowi, obchodzącemu 20 lutego 37. urodziny, zapisać się na stałe w historii polskiej piłki nożnej.

Tylko u nas

W 67. wydaniu Videobloga Błyskawicznego Łukasz Wiśniowski z Jakubem Polkowskim poruszyli mnóstwo tematów związanych z piłką młodzieżową. W której lidze gra najwięcej piłkarzy urodzonych po 1996 roku? Jaki jest ulubiony materiał trenera Michała Probierza z Karolem Świderskim? Kto jest najlepszym młodzieżowcem w pierwszej lidze? Oglądamy!

Tylko u nas

14. miejsce reprezentacji Polski w rankingu FIFA, medialne talenty kadrowiczów zespołów juniorskich i Piotr Zieliński oraz jego związki z Realem Madryt – to tematy, które Jakub Polkowski i Łukasz Wiśniowski podjęli w kolejnym odcinku Videobloga Błyskawicznego. Zapraszamy do oglądania!

Tylko u nas

Wychował dziesiątki piłkarzy, którzy zagrali na poziomie ekstraklasy, a nawet reprezentacji Polski, między innymi Tomasza Frankowskiego czy Marka Citkę. To o nim mówią od lat: specjalista od pracy z młodzieżą. Ryszard Karalus to prawdziwy mentor dla wielu trenerów, którzy marzą o tym, by ich podopieczni odnosili sukcesy w futbolu, a jednocześnie nie lubi, by było o nim głośno. Woli wykonywać swoją pracę nieco w cieniu. Za niego mówią efekty pracy, ale w długiej rozmowie z Łączy Nas Piłka zechciał podzielić się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży