Tylko u nas

Oddajemy w Wasze ręce pierwszy tegoroczny numer „Sędziego”. Tym razem pokazujemy, jak bardzo cenione w Europie i na świecie są polskie sędzie. Na naszym kontynencie jesteśmy w ścisłej czołówce. Więcej kobiet z plakietką FIFA mają tylko: Hiszpania, Rosja i Niemcy. Zaglądamy też do kart historii kobiecego arbitrażu. W tym numerze przedstawiamy sylwetki trzech nowych arbitrów na szczeblu centralnym, pokazujemy historię 72-letniego wciąż czynnego arbitra – Czesława Sroki z Raciborza, opisujemy historię polskich arbitrów w beach soccerze. Podpowiadamy jak dbać o staw biodrowy, aby uniknąć kontuzji, a także opisujemy wielką moc warzy w diecie każdego sportowca – w tym także sędziego. Miłej lektury!

Tylko u nas

W sobotę i niedzielę zostanie rozegrana czwarta edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. W zawodach tradycyjnie wezmą udział zawodnicy z kategorii U-11 oraz U-12. To zwycięzcy eliminacji na szczeblu Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej. W Warszawie, pod czujnym okiem przedstawicieli PZPN i trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski, zagrają o tytuł najlepszych w kraju w swoich kategoriach wiekowych. Portal Łączy Nas Piłka przeprowadzi transmisje ze wszystkich spotkań. Przygotowaliśmy również specjalny skarb kibica, w którym znajdziecie m.in. kadry wszystkich drużyn. Twój niezbędnik na Turniej o Puchar Prezesa PZPN!

Tylko u nas

Do pobrania jest już najnowsze wydanie magazynu „Trener”, wydawnictwa Polskiego Związku Piłki Nożnej, przygotowanego przez naszych szkoleniowców i analityków. W numerze m.in. o tym, jak gole w 2020 roku strzelał najlepszy piłkarz świata, Robert Lewandowski. Zdradzamy również inspiracje, które stały za stworzeniem nowego suplementu Narodowego Modelu Gry dla systemu 1-3-5-2. „Małe miasta, wielkie nieba!” – w tym materiale sprawdzamy, skąd wzięli się kadrowicze. Wiecie? Warto zajrzeć! Nie mogło oczywiście zabraknąć też artykułów o piłce kobiecej i futsalu. Miłej i owocne lektury! Łączy nas piłka.

Tylko u nas

W nietypowych okolicznościach odbywało się czwarte zgrupowanie #TalentPro. Najzdolniejsi piłkarze z reprezentacji U-17, U-16 i U-15 drugi rok z rzędu trenowali w hiszpańskim San Pedro Del Pinatar – tym razem, rzecz jasna, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w związku z pandemią. Jak przebiegało zgrupowanie, w którym uczestniczyli między innymi selekcjonerzy wszystkich młodzieżowych reprezentacji Polski? Zapraszamy!

Tylko u nas

Przed rokiem najbliżsi odwiedzili Mateusza Klicha w święta Bożego Narodzenia w Leeds. Tym razem ze względu na pandemię COVID-19 musieli zostać w kraju, a mecz 15. kolejki Premier League, w którym reprezentant Polski zagra przeciw Burnley, obejrzą w telewizji. – Niedziela, godzina trzynasta! – podkreśla Wojciech Klich, ojciec i największy fan pochodzącego z Tarnowa piłkarza.

Tylko u nas

O tym, że Robert Lewandowski został najlepszym napastnikiem na świecie w 2020 roku, wie już z pewnością każdy. To wielki i wyjątkowy sukces. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne wydanie „Polskiej Piłki”, która w całości jest poświęcona polskiemu napastnikowi Bayernu Monachium. Analizujemy w jaki sposób „Lewy” strzelał gole w 2020 roku. Wybraliśmy TOP 7 jego meczów, choć wybór wcale nie był łatwy. W naszym magazynie znajdziecie również wszystkie liczby i rekordy Lewandowskiego, a także komentarze ekspertów i kibiców, którzy gratulowali kapitanowi reprezentacji Polski spektakularnego osiągnięcia. Miłej lektury!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności