Tylko u nas

„Moje najważniejsze 90” minut, to cykl Łączy Nas Piłka, w którym byli reprezentanci Polski sięgają pamięcią do swoich pamiętnych meczów w koszulce z orłem na piersi. Swoimi wspomnieniami podzielił się z nami Tomasz Hajto, który z wielkim sentymentem wraca do spotkania eliminacji mistrzostw świata z Norwegią. Mecz miał miejsce 1 września 2001 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Tylko u nas

„Szkoda, że na razie tylko Ewa Pajor wybiła się z naszej drużyny mistrzyń Europy do lat 17, bo potencjał miałyśmy wszystkie. Doskonale wiem, że nie jest łatwo wyjechać za granicę i nie każdy musi się na to decydować, ale to jest jedyny sposób, żeby spełniać się na miarę takiego talentu” – mówi 20-letnia bramkarka Kinga Szemik. W obszernej rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada o futbolu w USA, łączeniu kariery piłkarskiej z nauką i tym, dlaczego na razie nie myśli o reprezentacji Polski.

Tylko u nas

W najnowszym odcinku pochyliliśmy się nad tematem krzyku. Krzyczą trenerzy, piłkarze, dyrektorzy i prezesi. Dlaczego? I co, to tak naprawdę daje? Poza tym odsłoniliśmy  trochę kulisów minionych Mistrzostw Europy do lat 21 i zajrzeliśmy do szatni Marcina Dorny, a także przedstawiliśmy nasze jedenastki TOTY w FIFA 18.

Tylko u nas

Z Jackiem Magierą, nowym zastępcą Dyrektora Sportowego ds. Piłki Młodzieżowej w PZPN, w programie „Podyskutujmy” Łukasz Wiśniowski i Michał Zachodny rozmawiają o tym, jak zmieniał się profil polskiego piłkarza w ostatnich latach, o podejściu trenerów, rozwoju ich roli i wymaganiach wobec liderów w szatni.

Tylko u nas

Do pobrania jest już najnowszy numer fachowego magazynu Polskiego Związku Piłki Nożnej – „Trener”, przygotowywanego przez naszych szkoleniowców. W elektronicznym wydaniu przeczytacie m.in. o Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów PZPN. David Moyes opowiedział nam o tym, że czasem nawet trener potrzebuje psychologa, a Andrzej Dawidziuk wyjaśnił, że „zrozumienie bramkarskiego świata jest drogą do sukcesu. Serdecznie polecamy! Miłej lektury!

Tylko u nas

Kilka dni roku 2018 już za nami, wracamy więc z Videoblogiem Błyskawicznym! Jakub Polkowski i Łukasz Wiśniowski tym razem porozmawiali między innymi o nowym nabytku Legii Warszawa, 64-krotnym reprezentancie Chorwacji Eduardo da Silvie. Zapraszamy do oglądania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży