Aktualności

W pierwszym tygodniu maja w Szkole Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej w Białej Podlaskiej rozpoczął się kolejny kurs UEFA PRO (2019/2020). Dwudziestu czterech szkoleniowców uczestniczących w zajęciach zostało podzielonych na mikro grupy, a dwójka z nich poprowadziła również pierwsze treningi na boisku położonym przy budynku Szkoły Trenerów.

Aktualności

Jest ich w Polsce 199 – trenerów z licencjami UEFA PRO. W ostatnim tygodniu kolejna 25 nie tylko zakończyła ten kurs w Białej Podlaskiej, ale kilkoro od razu po egzaminach doświadczyło, jak skomplikowana czeka ich kariera. Czy po trwających czternaście miesięcy zajęciach mogą czuć się lepiej przygotowani na pracę w naprawdę trudnych warunkach?

Komunikaty

Szkoła Trenerów PZPN informuje, że we wtorek, 2 kwietnia 2019 roku w Białej Podlaskiej odbyły się egzaminy końcowe kursu UEFA PRO 2018-2019. – W kursie wzięło udział 25 uczestników. Na początku odbył się egzamin ustny, następnie obrona pracy dyplomowej i egzamin pisemny. Każdy z trenerów musiał odpowiedzieć na siedem pytań zadanych przez komisję w składzie: Stefan Majewski, Paweł Janas, Leszek Cicirko i Dariusz Pasieka. W chwili obecnej weryfikowane są prace pisemne i dokładne wyniki egzaminu podamy w późniejszym terminie. Bardzo cieszymy się, że kolejna grupa młodych i utalentowanych trenerów opuści mury naszej szkoły. Życzymy im powodzenia, satysfakcji i sukcesów w pracy szkoleniowej – powiedział Dariusz Pasieka, Szef Kształcenia i Licencjonowania Trenerów oraz Dyrektor Szkoły Trenerów PZPN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności