Aktualności | EURO 2016

37 dni, 37 wywiadów – łącznie 5 godzin, 54 minuty i 48 sekund rozmów o sprawach piłkarskich (i nie tylko piłkarskich) wokół EURO 2016 z obecnymi reprezentantami, byłymi kadrowiczami, ekspertami TV oraz innymi kluczowymi osobami z projektu: Polska na mistrzostwach Europy we Francji. Chcecie zobaczyć, jak tworzenie naszego Studia ŁNP wyglądało od kulis, z lekkim przymrużeniem oka? Voilà!

Aktualności | EURO 2016

- Jestem przekonany, że za kilka dni ogłosimy: trener Nawałka zostaje z nami na kolejny okres czasu – mówi w dzisiejszym studiu kanału Łączy Nas Piłka, już ostatnim z francuskiego La Baule, prezes PZPN Zbigniew Boniek. – Po raz pierwszy w moim życiu piłkarskim człowiek myśli: „Dlaczego? Jeszcze można było być kilka dni poza domem…”

Aktualności | EURO 2016

Na kilka godzin przed ćwierćfinałem EURO 2016 spotkaliśmy się w Marsylii z byłym reprezentantem Polski, Mariuszem Lewandowskim. – Widzę mądrą grę zespołu. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego – opisuje obecną kadrę „biało-czerwonych” w dzisiejszym studiu kanału Łączy Nas Piłka. Warto posłuchać!

Aktualności | EURO 2016

– Z mojej perspektywy wszystko wyglądało na bardzo trudne. To były fantastyczne interwencje – mówi o występie Łukasza Fabiańskiego w meczu ze Szwajcarią jego rywal do miejsca w bramce reprezentacji, Artur Boruc. W dzisiejszym studiu kanału Łączy Nas Piłka, już w Marsylii, rozmawiamy z golkiperem Bournemouth m.in. o kilku tajnikach sztuki bramkarskiej.

Aktualności | EURO 2016

Dziś w studiu kanału Łączy Nas Piłka w La Baule gościł filar polskiej defensywy, który w ostatnich godzinach skradł nagłówki polskich sportowych „internetów”. Jak poinformował portal Weszlo.com, transfer Kamila Glika do AS Monaco jest już przesądzony. – Kluby są w trakcie negocjacji, jeszcze musimy chwilkę poczekać – mówi nam obrońca reprezentacji.

Aktualności | EURO 2016

Choć sztab szkoleniowy reprezentacji Polski dał „biało-czerwonym” wolny poniedziałek, Arkadiusz Milik chętnie zgodził się na rozmowę w studiu kanału Łączy Nas Piłka. Opowiada nam m.in. o tym, jak z jego perspektywy, od środka, wyglądał sobotni mecz ze Szwajcarią. – Michał był trochę poddenerwowany, tak bardzo mu zależało – mówi o serii rzutów karnych. 

Aktualności | EURO 2016

W niedzielnym studiu kanału Łączy Nas Piłka rozmowa z bohaterem, który… z całych sił ucieka od nazywania go w ten sposób. Specjalnie dla Was: Kuba Błaszczykowski. Pytamy go m.in. o triumf ze Szwajcarią, kulisy rzutów karnych, wsparcie kibiców i Russela Crowe. – Dla mnie Polska zawsze brzmiała dumnie – mówi o swoich uczuciach do ojczyzny. Wywiad, którego nie można przegapić!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności