Tylko u nas

Natalia Pakulska przeszła przez wszystkie szczeble na poziomie reprezentacji – od kadry U-15 do seniorskiej. Niemalże od zawsze gra w Medyku Konin, z którym w rozgrywkach krajowych osiągnęła już wszystko. Gdzie zaczynała piłkarską karierę? W jaki sposób strzeliła pierwszą bramkę w reprezentacji Polski? Poznajcie jedną z najbardziej kreatywnych zawodniczek środka pola w naszym kraju!

Reprezentacja kobieca A

Dzień z reprezentantką Polski — to cykl Łączy Nas Piłka, w którym staramy się przedstawić Wam w nietypowy sposób zawodniczki reprezentacji Polski. Nie dość, że dobrze grają w piłkę i są pięknymi kobietami, to mają jeszcze dużo innych pasji, o których na pewno nie wiecie. Czas na „mózg” reprezentacji Polski — Natalię Pakulską. Zapraszamy!

Reprezentacja kobieca A

W ostatniej Lidze+Extra zaprezentowano kolejny odcinek Turbokozaka. Tym razem gościem zabawy stacji nc+ była reprezentantka Polski Ewa Pajor. My z kolei przypominamy naszą, kobiecą wersję Turbokozaka, w które udział wzięły piłkarka Medyka Konin oraz inna kadrowiczka - Natalia Pakulska. Działo się!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności