Reprezentacja kobieca A

Możemy wygrać z każdym. Nieważne, czy są to Niemki czy Szwedki. Trzeba tylko uwierzyć w siebie – przekonuje Katarzyna Kiedrzynek, która po prawie dwóch latach wraca do reprezentacji Polski. Bramkarka PSG w szczerej rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada m.in. o obawach przed przyjazdem na zgrupowanie, rozmowie z Grzegorzem Krychowiakiem i o tym, jak została... pomocnikiem kierownika.

Reprezentacja A

W nadchodzącym sezonie na francuskich boiskach będziemy oglądać kilku reprezentantów Polski. Do występującego we Francji już wcześniej Kamila Grosickiego na pewno dołączą Grzegorz Krychowiak, Maciej Rybus i Kamil Glik, który wczoraj podpisał umowę z AS Monaco.

Aktualności | EURO 2016

Wczoraj oficjalnie ogłoszono, że Grzegorz Krychowiak, po dwóch niezwykle udanych sezonach gry w barwach Sevilli FC, przenosi się do Paris Saint-Germain. Z paryskim klubem Polak podpisał kontrakt do 2021 roku. Dziś na swoim profilu na Facebooku opublikował bardzo emocjonalne pożegnanie z kibicami z Andaluzji. My zamieszczamy polskie tłumaczenie.

Aktualności | EURO 2016

Reprezentacja Polski jest już w Krakowie i odbyła nawet pierwszy trening przed meczem kontrolnym z Litwą, który zostanie rozegrany w poniedziałek o godzinie 18:00 na Stadionie im. Henryka Reymana. W zajęciach uczestniczyli wszyscy powołani na EURO 2016 zawodnicy. Szczególnie cieszy, że do pełni zdrowia wrócił już Grzegorz Krychowiak, który po raz pierwszy ćwiczył z kolegami.

Aktualności | EURO 2016

Potwierdziły się pomeczowe informacje odnośnie stanu zdrowia Grzegorza Krychowiaka. Przeprowadzone dzisiaj w godzinach popołudniowych badania w klubie Sevilla FC wykazały, że uraz okazał się poważniejszy niż wcześniej przewidywano. Według diagnostyki obrazowej Krychowiak naciągnął ścięgna mięśni kulszowo-goleniowych tzw. hamstringów w odcinku dystalnym.

Reprezentacja A

Sevilla FC po remisie 2:2 z Szachtarem Donieck we Lwowie jest ciut bliżej finału Ligi Europy od ukraińskiego zespołu. W pierwszym spotkaniu półfinałowym Grzegorz Krychowiak zaprezentował się bardzo korzystnie, a z trybun wspierało go kilka tysięcy rodaków. – Już pod hotelem, w którym mieszkaliśmy, spotkałem się z polskimi kibicami i nawet z nimi rozmawiałem – relacjonuje reprezentant Polski w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności