Reprezentacja kobieca A

Reprezentację Polski kobiet już w kwietniu czekają dwa kluczowe mecze w eliminacjach EURO 2017. Biało-czerwone zmierzą się z Danią i Słowacją. Selekcjoner Wojciech Basiuk, jak sam podkreśla, ma idealne warunki, aby się do tych spotkań przygotować. Już w styczniu kadra rozegra towarzyski dwumecz z Portugalią. Na zgrupowaniu nie pojawiła się powołana Ewa Pajor. Basiuk wyjaśnił nam, dlaczego.

Aktualności

W niedzielę w Wolfsburgu doszło do bardzo ciekawego meczu towarzyskiego, w którym miejscowe VfL podejmowało PSG. Zawody zakończyły się remisem 1:1, a na uwagę zasługuje fakt, że w końcówce spotkania na boisku przebywały dwie Polki – Katarzyna Kiedrzynek i Ewa Pajor. Dla obu zawodniczek było to niesamowite przeżycie, którym podzieliły się z fanami na portalach społecznościowych.

Reprezentacja kobieca A

Adaptacja Ewy Pajor do zespołu VfL Wolfsburg przebiega bardzo pomyślnie. Po strzelonych czterech bramkach w towarzyskim spotkaniu z VfB Oedelum von 1945 reprezentantka Polski ponownie trafia do siatki! Wczoraj „Wilczyce” rozgrywały mecz sparingowy z Borussią Moenchengladbach i wygrały to spotkanie aż 6:0,a jedną z bramek w 40. minucie zdobyła polska zawodniczka! Pajor na boisku przebywała do 86. minuty.

Reprezentacja kobieca A

Ewa Pajor coraz lepiej radzi sobie po transferze do VfL Wolfsburg. Reprezentantka Polski zdobyła cztery bramki, w spotkaniu towarzyskim, z VfB Oedelum von 1945. Drużyna Polki zwyciężyła...31:0! Przed Ewą jeszcze ponad miesiąc przygotowań. Sezon kobiecej Bundesligi rusza 28 sierpnia. Liczymy, że Polka szansę na pierwszego gola w oficjalnym spotkaniu otrzyma już w rywalizacji z USV Jena.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności